2. závod sezóny - PAČR - Vysoké MýtoFrantišek Knápek, 20.4.2016

Dobrý den,

druhý závodní víkend seriálu se blíží a v kalendáři máme označené datum našeho motokárového sportovního podniku, který tentokrát proběhne na Autodromu Vysoké Mýto.

Dovolte mi, pozvat Vás všechny tímto na druhý závod sezóny seriálu, který uspořádá Váš oblíbený pořadatel - Autoklub Moravská Třebová.

 

Vážení závodníci a příznivci motokárového sportu,

Dovoluji si Vás pozvat na druhý závod, na všemi velmi oblíbenou trať, do Vysokého Mýta.

  • Vjezd do areálu bude možný již ve čtvrtek od 17.00 hod, účtování poplatku za kempovné činí 300,- Kč. Platí každý sám osobně u vjezdu do depa – kdo vjede ve čtvrtek do areálu.
  • V pátek budou od 8,00 hod. probíhat zcela volné tréninky, od 9.00 hod se pojede  dle jednotlivých tříd (rozjížďky jednotlivých tříd mohou být sloučeny mimo třídu „Školní 50“, která pojede vždy samostatně)
  • V sobotu budou probíhat oficiální tréninky, které budou v podvečer zakončeny měřeným tréninkem a vytrvalostním závodem
  • V neděli dojedeme zbytek závodů, které jsme v sobotu nestihli ;)

Orientační, předběžný časový harmonogram k náhledu ZDE.

Zvláštní ustanovení ke shlédnutí ZDE.

Potvrzení přihlášky do závodu bude probíhat na místě, na formální přejímce proti předložení licence jezdce a soutěžícího.!

Upozorňujeme, že i když se jedná o druhý závod seriálu, bude docházet k důsledným kontrolám licencí jezdců i soutěžících!!!

Docházejte prosím na formální přejímku s dostatečným předstihem a se všemi potřebnými doklady!!!

Formální přejímka - sobota - 7.30 hod - 10.30 hod.!!!!!

Technická přejímka - sobota - 8.00 hod - 12.00 hod.!!

Nováčkům doporučujeme a žádáme je, aby již nyní provedli elektronickou registraci do sezóny, čímž si zajistí své startovní číslo a zkrátí si tím čekací dobu na odbavení na formální přejímce. http://www.poharcr.cz/registrace/. Pokud budete mít s registrací nějaké komplikace, tak se na nás s důvěrou obraťte.

Licenci jezdce a soutěžícího vyřizuje Autoklub ČR.

Technická přejímka bude probíhat standardním způsobem, jak jste na to byli zvyklí minulé sezóny. (před - vyplněnou technickou kartu obdržíte při přihlášení do závodu na formální přejímce.

Palivo: Odběrním místem byla určena čerpací stanice Shell, Husova Vysoké Mýto, po levé straně silnice E35 (směr Litomyšl), před vjezdem na autodrom AKVM, palivo Shell V-Power 95 Nitro +.

Pro KZ2 + senior, KF junior + senior - Dašická 1228 Chrudim 537 01 CZ Shell V-Power Racing Nitro + Racing

Upozorňujeme všechny jezdce a doprovody, že platí přísný ZÁKAZ používání elektrických topidel, vařičů, ohřívačů, ledniček apod, které neslouží k údržbě a provozu motokár. Elektřina, která je za poplatek k dispozici je určena pro potřebný servis motokár a ne pro vytápění a přípravy pokrmů. Pro tyto účely používejte plynová topidla!! Použití absorpčních rohoží je povinné, tak jako je povinnost míst v každém "soutěžním stanu" hasicí přístroj, budou prováděny důrazné kontroly.

 

Těšíme se na Vás na všechny, kteří přijedou.

Tým Autoklubu Moravská Třebová

 

Sdílejte a přidejte se k naší akci ;)

 

 

 

 František Knápek  20.4.2016 Zpět na seznam článků

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004