CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Rotax Max Jr. Kartarena Cheb (1. 5. - 3. 5. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)54.7041.052654.730
2.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)54.7301.078654.779
3.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (PAČR)54.8631.211655.045
4.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)55.0281.376655.067
5.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)55.0851.433655.156
6.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)55.2311.579855.315
7.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (MČR)55.4211.769555.871
8.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)55.5851.933556.158
9.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)56.0242.372656.172
10.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (PAČR)56.2452.593656.413
11.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)56.2682.616556.654
12.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)1:00.0676.41551:00.563

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o. / Spirit racing s.r.o., Kovo-nerez, Kloxi
Rotax Max Sen. (MČR)1053.77309:03.130
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (MČR)102.67953.97109:05.809
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (MČR)1011.14354.71409:14.273
4.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (MČR)1012.65154.78009:15.781
5.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)1015.34755.11309:18.477
6.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (MČR)1015.47254.78609:18.602
7.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)1015.80955.01109:18.939
8.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)1022.03255.63909:25.162
9.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (MČR)1022.27855.53809:25.408
10.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (PAČR)1022.49455.19509:25.624
11.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)1022.83955.38209:25.969
12.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)1022.98055.01309:26.110
13.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (MČR)1030.18056.08209:33.310
14.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)1033.80556.47409:36.935
15.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)1035.28356.46709:38.413
16.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)1036.90056.49109:40.030
17.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (PAČR)1037.32456.36109:40.454
18.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)91 Lap1:00.61209:30.904
19.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max Sen. (PAČR)1010.75054.52509:13.880technická závada

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o. / Spirit racing s.r.o., Kovo-nerez, Kloxi
Rotax Max Sen. (MČR)1053.86409:03.953
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (MČR)103.53354.06009:07.486
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (MČR)1011.06554.97109:15.018
4.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (MČR)1012.17854.99209:16.131
5.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (MČR)1012.23954.93509:16.192
6.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)1015.74755.32909:19.700
7.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)1019.37055.71709:23.323
8.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max Sen. (PAČR)1020.84855.26309:24.801
9.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)1022.76955.53809:26.722
10.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (MČR)1024.39455.67809:28.347
11.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)1028.49355.09509:32.446
12.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (PAČR)1034.36356.50209:38.316
13.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)1034.48555.32209:38.438
14.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)1034.99256.17309:38.945
15.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)1036.24456.59009:40.197
16.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)1042.27156.62809:46.224
17.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)91 Lap1:02.06509:50.285
18.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (PAČR)37 Laps55.84803:01.668
19.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (MČR)010 Laps1.919

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)1340.17555.62312:27.714
2.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)1352.23756.36012:39.776
3.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)1345.38255.71712:32.921
4.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)112 Laps1:01.43111:52.804
5.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (MČR)1345.83855.77312:33.377
6.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)1345.97955.63612:33.518
7.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)1352.49356.14912:40.032
8.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)121 Lap56.18912:00.001

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004