Výsledky Rotax Max Sen. Kartarena Cheb (1. 5. - 3. 5. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)53.652653.712
2.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o. / Spirit racing s.r.o., Kovo-nerez, Kloxi
Rotax Max Sen. (M/N)53.7640.112853.870
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)54.3000.648654.504
4.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max Sen. (P)54.5830.931554.620
5.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)54.6561.004754.664
6.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (M/N)54.7841.132554.862
7.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)54.7041.052654.730
8.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)54.7301.078654.779
9.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)55.9642.312656.021
10.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (P)54.8631.211655.045
11.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)55.0281.376655.067
12.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (P)55.0851.433655.156
13.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (M/N)55.2311.579855.315
14.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)55.4211.769555.871
15.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)55.5851.933556.158
16.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)56.0242.372656.172
17.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)56.2452.593656.413
18.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)56.2682.616556.654
19.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)1:00.0676.41551:00.563

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o. / Spirit racing s.r.o., Kovo-nerez, Kloxi
Rotax Max Sen. (M/N)1053.77309:03.130
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)102.67953.97109:05.809
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)1011.14354.71409:14.273
4.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)1012.65154.78009:15.781
5.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1015.34755.11309:18.477
6.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (M/N)1015.47254.78609:18.602
7.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)1015.80955.01109:18.939
8.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (M/N)1022.03255.63909:25.162
9.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)1022.27855.53809:25.408
10.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (P)1022.49455.19509:25.624
11.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)1022.83955.38209:25.969
12.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (P)1022.98055.01309:26.110
13.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)1030.18056.08209:33.310
14.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)1033.80556.47409:36.935
15.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)1035.28356.46709:38.413
16.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)1036.90056.49109:40.030
17.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)1037.32456.36109:40.454
18.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)91 Lap1:00.61209:30.904
19.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max Sen. (P)1010.75054.52509:13.880technická závada

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o. / Spirit racing s.r.o., Kovo-nerez, Kloxi
Rotax Max Sen. (M/N)1053.86409:03.953
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)103.53354.06009:07.486
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)1011.06554.97109:15.018
4.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)1012.17854.99209:16.131
5.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (M/N)1012.23954.93509:16.192
6.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1015.74755.32909:19.700
7.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)1019.37055.71709:23.323
8.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max Sen. (P)1020.84855.26309:24.801
9.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (M/N)1022.76955.53809:26.722
10.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)1024.39455.67809:28.347
11.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (P)1028.49355.09509:32.446
12.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)1034.36356.50209:38.316
13.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)1034.48555.32209:38.438
14.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)1034.99256.17309:38.945
15.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)1036.24456.59009:40.197
16.122Horáková Kateřina Josefina
Gregor kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)1042.27156.62809:46.224
17.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)91 Lap1:02.06509:50.285
18.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (P)37 Laps55.84803:01.668
19.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)010 Laps1.919

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o. / Spirit racing s.r.o., Kovo-nerez, Kloxi
Rotax Max Sen. (M/N)1353.81211:47.539
2.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)1318.95554.98312:06.494
3.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)134.61654.23311:52.155
4.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (P)1320.92354.91312:08.462
5.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max Sen. (P)1314.82054.81812:02.359
6.11Zárubová Dominika
/ Ms Kart
Rotax Max Sen. (P)1335.01855.45112:22.557
7.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (M/N)1315.49854.96512:03.037
8.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)1315.62755.00712:03.166
9.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)1316.17254.96212:03.711
10.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)1343.66256.20412:31.201

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004