Výsledky N KZ2 / FC JUNIOR (Mezi/národní) Kartarena Cheb (1. 5. - 3. 5. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.332550.559
2.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.3720.04550.421
3.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.4300.098450.588
4.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.4920.16650.705
5.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.6220.29550.655
6.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.7870.455650.879
7.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.9120.58451.044
8.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.0260.694451.408
9.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.2530.921551.334
10.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.3641.032751.397
11.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.8061.474751.963
12.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.8071.475551.862
13.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.8751.543652.102
14.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)52.6532.321452.719

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1250.61310:15.450
2.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)124.07050.73010:19.520
3.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)125.20650.48810:20.656
4.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)126.32750.82010:21.777
5.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)126.42450.76910:21.874
6.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)128.71951.06310:24.169
7.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)129.24451.05510:24.694
8.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1210.83651.10310:26.286
9.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1212.18850.98910:27.638
10.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1221.83951.52810:37.289
11.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1224.66651.92910:40.116
12.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1237.04951.02810:52.499
13.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1241.64652.48210:57.096
14.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)111 Lap52.28110:30.121

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1250.65110:17.013
2.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)122.50150.73810:19.514
3.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)124.22551.00910:21.238
4.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)124.41850.96210:21.431
5.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)125.06550.85110:22.078
6.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)129.87351.15510:26.886
7.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1210.15651.01310:27.169
8.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1213.81251.37410:30.825
9.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1214.93651.62110:31.949
10.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1217.64051.10310:34.653
11.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1221.93652.20910:38.949
12.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1227.43651.86610:44.449
13.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)57 Laps50.89004:19.109
14.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)012 Laps29.668

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)171:02.59618:13.558
2.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)170.9221:02.29718:14.480
3.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)179.6131:03.65218:23.171
4.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1712.7181:03.21818:26.276
5.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1716.1151:03.38218:29.673
6.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1734.2871:03.03318:47.845
7.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1735.0401:03.05118:48.598
8.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1739.7361:03.82218:53.294
9.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1753.9641:04.55119:07.522
10.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)152 Laps1:09.07718:21.347
11.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)413 Laps1:12.00504:57.129
12.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)314 Laps1:15.85403:55.641
13.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)116 Laps1:08.62701:10.250

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004