Výsledky N KZ2 / FC JUNIOR Kartarena Cheb (1. 5. - 3. 5. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.332550.559
2.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.3720.04550.421
3.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.4300.098450.588
4.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.4920.16650.705
5.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.6220.29550.655
6.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.7870.455650.879
7.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)50.9120.58451.044
8.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.0260.694451.408
9.28Blaha Libor
Autoklub lMor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)51.0590.727551.722
10.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (P)51.1840.852551.361
11.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.2530.921551.334
12.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.3641.032751.397
13.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (P)51.5651.233551.619
14.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (P)51.7261.394551.863
15.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)51.7311.399551.871
16.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.8061.474751.963
17.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.8071.475551.862
18.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)51.8751.543652.102
19.87Pašek Michal
Michal Pašek
N KZ2 / FC JUNIOR (P)52.3492.017552.516
20.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)52.6532.321452.719

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1250.61310:15.450
2.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)124.07050.73010:19.520
3.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)125.20650.48810:20.656
4.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)126.32750.82010:21.777
5.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)126.42450.76910:21.874
6.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)128.71951.06310:24.169
7.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)129.24451.05510:24.694
8.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1210.83651.10310:26.286
9.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1212.18850.98910:27.638
10.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1217.82451.67610:33.274
11.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1218.85851.75710:34.308
12.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1219.59151.78510:35.041
13.28Blaha Libor
Autoklub lMor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1220.70151.57510:36.151
14.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1221.83951.52810:37.289
15.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1222.29051.69710:37.740
16.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1224.66651.92910:40.116
17.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1237.04951.02810:52.499
18.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1241.64652.48210:57.096
19.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)111 Lap52.28110:30.121
20.87Pašek Michal
Michal Pašek
N KZ2 / FC JUNIOR (P)210 Laps55.02901:58.235

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1250.65110:17.013
2.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)122.50150.73810:19.514
3.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)124.22551.00910:21.238
4.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)124.41850.96210:21.431
5.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)125.06550.85110:22.078
6.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)129.87351.15510:26.886
7.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1210.15651.01310:27.169
8.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1213.81251.37410:30.825
9.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1214.93651.62110:31.949
10.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1215.50551.76610:32.518
11.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1216.40751.46310:33.420
12.28Blaha Libor
Autoklub lMor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1216.50451.52810:33.517
13.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1217.64051.10310:34.653
14.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1219.02351.76010:36.036
15.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1219.50851.82810:36.521
16.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1221.93652.20910:38.949
17.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1227.43651.86610:44.449
18.87Pašek Michal
Michal Pašek
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1241.36552.53810:58.378
19.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)57 Laps50.89004:19.109
20.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)012 Laps29.668

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.13Reitmeier Tomáš
Kart-CZ
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)171:02.59618:13.558
2.28Blaha Libor
Autoklub lMor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1733.2011:04.37818:46.759
3.177Javůrek Dominik
Spirit racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)170.9221:02.29718:14.480
4.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (P)1735.4001:02.93818:48.958
5.217Kadlčák Jakub
Gregor kart s.r.o.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)179.6131:03.65218:23.171
6.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (P)171:01.6181:06.39119:15.176
7.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1712.7181:03.21818:26.276
8.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (P)161 Lap1:06.24018:19.819
9.133Rumlena Václav
MS Kart
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1716.1151:03.38218:29.673
10.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (P)143 Laps1:05.53915:44.503
11.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1734.2871:03.03318:47.845
12.87Pašek Michal
Michal Pašek
N KZ2 / FC JUNIOR (P)125 Laps1:17.83017:35.183
13.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1735.0401:03.05118:48.598
14.14Šafář Václav
HKC Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1739.7361:03.82218:53.294
15.71Brtníček Patrik
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)1753.9641:04.55119:07.522
16.181Křivánek Adam
Stanislav Křivánek
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)152 Laps1:09.07718:21.347
17.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)413 Laps1:12.00504:57.129
18.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)314 Laps1:15.85403:55.641
19.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (M/N)116 Laps1:08.62701:10.250

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004