Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Easy 60 Kartarena Cheb (1. 5. - 3. 5. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
Easy 60 (M/N)1:00.68161:00.832
2.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 60 (M/N)1:00.8020.12161:00.807
3.9Bábíčková Eliška
Spirit racing
Easy 60 (M/N)1:00.8160.13571:00.852
4.948Poludniewski Jan
Junior1.PL
Easy 60 (P)1:00.8330.15251:00.942
5.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60 (M/N)1:00.8510.1771:01.086
6.22Horák Viktor Vincent
Gregor kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)1:01.0330.35251:01.110
7.7Kowalski Adam
Gregor Kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)1:01.1560.47531:01.159
8.15Svoboda Lukáš
MK Racing
Easy 60 (M/N)1:01.1560.47551:01.203
9.11Czintula Zalan
Joka kart team
Easy 60 (M/N)1:01.1770.49651:01.273
10.995Grabowski Kamil
Junior 1. PL
Easy 60 (P)1:01.2760.59551:01.284
11.10Blažíček František
František Blažíček
Easy 60 (M/N)1:01.3210.6451:01.369
12.904Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 60 (P)1:01.5040.82371:01.554
13.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60 (M/N)1:01.5200.83951:01.565
14.119Werner Tobiáš
Pavla Brožovská
Easy 60 (M/N)1:02.6381.95761:02.712
15.101Raus Niki
Roman Raus
Easy 60 (M/N)1:02.8612.1871:03.091
16.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport
Easy 60 (M/N)1:03.1142.43371:03.395
17.125Petržeĺka Štěpán
Libor Petrželka / Auto Kelly
Easy 60 (M/N)1:03.1232.44241:03.455
18.108Bábíčková Petra
Spirit racing
Easy 60 (M/N)1:03.2182.53761:03.360
19.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 60 (M/N)1:03.4072.72651:03.916
20.6Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 60 (M/N)1:03.4262.74541:03.473
21.68Mičánek Jakub
Spirit Racing
Easy 60 (M/N)1:05.8435.16271:06.077

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 60 (M/N)71:01.43307:15.025
2.948Poludniewski Jan
Junior1.PL
Easy 60 (P)70.4491:01.34307:15.474
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
Easy 60 (M/N)70.5321:01.17607:15.557
4.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60 (M/N)70.8261:00.90907:15.851
5.995Grabowski Kamil
Junior 1. PL
Easy 60 (P)71.0601:00.97707:16.085
6.9Bábíčková Eliška
Spirit racing
Easy 60 (M/N)71.3601:01.04507:16.385
7.904Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 60 (P)71.9881:00.90007:17.013
8.11Czintula Zalan
Joka kart team
Easy 60 (M/N)72.5061:01.01607:17.531
9.22Horák Viktor Vincent
Gregor kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)72.6651:00.99407:17.690
10.15Svoboda Lukáš
MK Racing
Easy 60 (M/N)73.0961:01.03407:18.121
11.7Kowalski Adam
Gregor Kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)73.3441:01.15207:18.369
12.10Blažíček František
František Blažíček
Easy 60 (M/N)74.2191:01.49807:19.244
13.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60 (M/N)78.0071:01.63407:23.032
14.101Raus Niki
Roman Raus
Easy 60 (M/N)718.3351:03.43507:33.360
15.119Werner Tobiáš
Pavla Brožovská
Easy 60 (M/N)720.0681:02.77007:35.093
16.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport
Easy 60 (M/N)720.3201:04.00507:35.345
17.108Bábíčková Petra
Spirit racing
Easy 60 (M/N)724.0421:03.77107:39.067
18.6Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 60 (M/N)724.4861:03.44107:39.511
19.68Mičánek Jakub
Spirit Racing
Easy 60 (M/N)725.5631:04.16207:40.588
20.125Petržeĺka Štěpán
Libor Petrželka / Auto Kelly
Easy 60 (M/N)725.7911:04.14907:40.816
21.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 60 (M/N)729.5181:04.01507:44.543

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
Easy 60 (M/N)71:01.14407:16.301
2.948Poludniewski Jan
Junior1.PL
Easy 60 (P)70.0081:01.33207:16.309
3.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 60 (M/N)70.2431:01.10907:16.544
4.995Grabowski Kamil
Junior 1. PL
Easy 60 (P)71.2531:00.89107:17.554
5.7Kowalski Adam
Gregor Kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)71.5901:01.17107:17.891
6.11Czintula Zalan
Joka kart team
Easy 60 (M/N)71.7221:01.46207:18.023
7.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60 (M/N)71.9431:01.09007:18.244
8.9Bábíčková Eliška
Spirit racing
Easy 60 (M/N)72.1001:01.44607:18.401
9.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport
Easy 60 (M/N)72.2131:01.41907:18.514
10.904Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 60 (P)73.4001:01.26407:19.701
11.22Horák Viktor Vincent
Gregor kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)74.1391:01.44407:20.440
12.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60 (M/N)74.8481:01.69807:21.149
13.15Svoboda Lukáš
MK Racing
Easy 60 (M/N)75.6091:01.80807:21.910
14.10Blažíček František
František Blažíček
Easy 60 (M/N)75.7611:02.12307:22.062
15.125Petržeĺka Štěpán
Libor Petrželka / Auto Kelly
Easy 60 (M/N)717.1431:03.47707:33.444
16.6Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 60 (M/N)718.9881:03.41307:35.289
17.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 60 (M/N)719.4211:03.25607:35.722
18.68Mičánek Jakub
Spirit Racing
Easy 60 (M/N)724.8041:04.47307:41.105
19.101Raus Niki
Roman Raus
Easy 60 (M/N)727.1041:03.64707:43.405
20.108Bábíčková Petra
Spirit racing
Easy 60 (M/N)733.7641:04.44507:50.065
21.119Werner Tobiáš
Pavla Brožovská
Easy 60 (M/N)735.7981:02.74207:52.099

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 60 (M/N)101:01.57010:22.006
2.904Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 60 (P)101.7191:01.31610:23.725
3.948Poludniewski Jan
Junior1.PL
Easy 60 (P)100.9871:01.23410:32.993+ 10 s kolize
4.7Kowalski Adam
Gregor Kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)104.3651:01.35410:26.371
5.22Horák Viktor Vincent
Gregor kart s.r.o.
Easy 60 (M/N)105.0801:01.52210:27.086
6.995Grabowski Kamil
Junior 1. PL
Easy 60 (P)1024.4081:01.75310:46.414
7.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60 (M/N)105.4511:01.37210:27.457
8.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport
Easy 60 (M/N)105.7161:01.38910:27.722
9.10Blažíček František
František Blažíček
Easy 60 (M/N)106.4161:01.67610:28.422
10.9Bábíčková Eliška
Spirit racing
Easy 60 (M/N)107.6611:01.53210:29.667
11.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
Easy 60 (M/N)1013.7381:01.76010:35.744
12.125Petržeĺka Štěpán
Libor Petrželka / Auto Kelly
Easy 60 (M/N)1018.7351:02.91010:40.741
13.119Werner Tobiáš
Pavla Brožovská
Easy 60 (M/N)1019.5521:03.00110:41.558
14.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60 (M/N)1019.6961:01.40310:41.702
15.6Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 60 (M/N)1019.7121:03.27810:41.718
16.101Raus Niki
Roman Raus
Easy 60 (M/N)1024.2431:03.52110:46.249
17.108Bábíčková Petra
Spirit racing
Easy 60 (M/N)1041.7871:04.84011:03.793
18.68Mičánek Jakub
Spirit Racing
Easy 60 (M/N)1042.1111:04.91211:04.117
19.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 60 (M/N)1046.6871:04.80311:08.693
20.11Czintula Zalan
Joka kart team
Easy 60 (M/N)73 Laps1:01.58807:18.268
21.15Svoboda Lukáš
MK Racing
Easy 60 (M/N)46 Laps1:02.56905:11.150

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004