Výsledky Rotax Max Sen. Kartarena Cheb (31. 7. - 2. 8. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (MČR)54.587554.611
2.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (MČR)54.6200.033954.696
3.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)54.8660.279754.873
4.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (MČR)54.9520.365755.090
5.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)54.9660.379755.002
6.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)55.1100.523655.141
7.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)55.6041.017555.626
8.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)55.6801.093455.853
9.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)55.8521.265555.881
10.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (MČR)55.9731.386656.077
11.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (PAČR)56.4471.8621:04.761
12.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (MČR)56.6252.038856.681
13.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)57.0932.506557.374
14.157Matyaš Jan
Gregor Kart
Rotax Max Jr. (MČR)-54.5870

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (MČR)1054.98409:13.733
2.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (MČR)100.40054.81609:14.133
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (MČR)100.98454.83509:14.717
4.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)102.83255.26109:16.565
5.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)108.56255.36609:22.295
6.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (MČR)1011.35255.71709:25.085
7.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)1027.38255.80009:41.115
8.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)1029.63556.07909:43.368
9.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)1032.32956.22209:46.062
10.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)1033.10756.12109:46.840
11.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (MČR)1035.79256.19809:49.525
12.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)1054.63457.83210:08.367
13.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (PAČR)91 Lap56.27509:29.003
14.157Matyaš Jan
Gregor Kart
Rotax Max Jr. (MČR)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (MČR)1054.95109:13.968
2.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (MČR)100.18654.98209:14.154
3.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (MČR)100.41855.03309:14.386
4.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)103.02455.17609:16.992
5.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)104.29955.17009:18.267
6.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (MČR)1015.11855.52809:29.086

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (MČR)1355.15712:01.670
2.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (MČR)131.11055.25012:02.780
3.74Pěnkava Alexandr
Zálešák Radek
Rotax Max Sen. (PAČR)133.28755.23112:04.957
4.27Dušková Tereza
MS kart
Rotax Max Sen. (MČR)133.41455.18312:05.084
5.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (PAČR)133.65255.15612:05.322
6.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (MČR)138.61055.53912:10.280
7.158Maleček Jan
MS kart
Rotax Max Jr. (MČR)1334.27055.90112:35.940
8.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (MČR)1336.66256.03912:38.332
9.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (PAČR)1344.66756.43712:46.337
10.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (PAČR)1346.44856.42712:48.118
11.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (MČR)1352.04956.66412:53.719
12.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (PAČR)1353.33156.90112:55.001
13.120Mizera Marek
MIJA SPORT-Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)1359.51856.26313:01.188

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004