Výsledky Easy 100 Kartarena Cheb (31. 7. - 2. 8. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.7Cobellini Christian
Emilia Kart SRL
Easy 10054.486754.546
2.162Kacovsky Matěj
Emilia Kart SRL
Easy 10054.4860754.601
3.51Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 10054.6420.156654.863
4.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 10054.6500.164954.809
5.49Nigrin Ondřej
Spirit racing
Easy 10054.6730.187654.682
6.59Kouřil Dušan
Spirit racing
Easy 10054.7090.223954.821
7.62Stříteský Dominik
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 10054.8050.319354.935
8.11Etienne Linty
Linty Christophe
Easy 10054.8180.332954.852
9.55Pražák Michal
SPIRIT RACING S.R.O. / Ywette camion 2000
Easy 10055.2360.75455.268
10.26Podhradská Monika
ARB Racing
Easy 10055.4070.921755.586
11.9Netiagovskii Daniel
JOKA
Easy 10055.5791.093755.767
12.58Mičánková Nela
Spirit Racing
Easy 10055.7741.288955.928
13.14Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 10055.8721.386856.097
14.5Pilin Joachim
JOKA
Easy 10056.3911.905856.576
15.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easy 10056.4151.929356.674
16.29Zimin Maximilian
LINOLL interier s.r.o.
Easy 10056.5612.075656.569
17.6Chabr Matěj
Chabrmotorsport
Easy 10056.5912.105356.626
18.15Grishina Anastasia
Artkart 2
Easy 10056.7582.272656.802

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Cobellini Christian
Emilia Kart SRL
Easy 1001054.82709:13.374
2.62Stříteský Dominik
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 100106.86854.96309:20.242
3.162Kacovsky Matěj
Emilia Kart SRL
Easy 100107.64554.94209:21.019
4.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 100107.74154.66909:21.115
5.59Kouřil Dušan
Spirit racing
Easy 100108.30254.88409:21.676
6.55Pražák Michal
SPIRIT RACING S.R.O. / Ywette camion 2000
Easy 100108.34154.95609:21.715
7.51Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 100108.50555.07109:21.879
8.11Etienne Linty
Linty Christophe
Easy 100108.68855.00409:22.062
9.9Netiagovskii Daniel
JOKA
Easy 1001010.54155.27209:23.915
10.26Podhradská Monika
ARB Racing
Easy 1001011.76855.37109:25.142
11.58Mičánková Nela
Spirit Racing
Easy 1001017.53055.76209:30.904
12.29Zimin Maximilian
LINOLL interier s.r.o.
Easy 1001022.27456.41609:35.648
13.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easy 1001025.67156.08609:39.045
14.5Pilin Joachim
JOKA
Easy 1001028.40256.61109:41.776
15.6Chabr Matěj
Chabrmotorsport
Easy 1001039.30857.97809:52.682
16.15Grishina Anastasia
Artkart 2
Easy 1001040.09956.82609:53.473
17.49Nigrin Ondřej
Spirit racing
Easy 10064 Laps55.16905:41.063
18.14Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 100010 Laps3.348

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Cobellini Christian
Emilia Kart SRL
Easy 1001054.71509:09.849
2.162Kacovsky Matěj
Emilia Kart SRL
Easy 100103.35554.97409:13.204
3.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 100104.70654.84109:14.555
4.62Stříteský Dominik
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 100107.60754.89009:17.456
5.49Nigrin Ondřej
Spirit racing
Easy 100108.13655.16209:17.985
6.51Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 100108.78855.05809:18.637
7.59Kouřil Dušan
Spirit racing
Easy 100109.91955.41109:19.768
8.55Pražák Michal
SPIRIT RACING S.R.O. / Ywette camion 2000
Easy 1001010.01255.27709:19.861
9.58Mičánková Nela
Spirit Racing
Easy 1001022.00455.65909:31.853
10.11Etienne Linty
Linty Christophe
Easy 1001023.84454.90509:33.693
11.9Netiagovskii Daniel
JOKA
Easy 1001026.40255.39709:36.251
12.14Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 1001030.13755.79209:39.986
13.29Zimin Maximilian
LINOLL interier s.r.o.
Easy 1001039.66256.51509:49.511
14.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easy 1001040.22956.24609:50.078
15.26Podhradská Monika
ARB Racing
Easy 1001042.92055.77609:52.769
16.6Chabr Matěj
Chabrmotorsport
Easy 1001045.86458.24009:55.713
17.15Grishina Anastasia
Artkart 2
Easy 10091 Lap56.15608:36.241
18.5Pilin Joachim
JOKA
Easy 10046 Laps58.38904:01.121

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Cobellini Christian
Emilia Kart SRL
Easy 1001354.78611:56.104
2.162Kacovsky Matěj
Emilia Kart SRL
Easy 100136.36954.82012:02.473
3.46Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 100137.91054.82412:04.014
4.62Stříteský Dominik
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 1001310.45955.06012:06.563
5.59Kouřil Dušan
Spirit racing
Easy 1001311.67154.96112:07.775
6.49Nigrin Ondřej
Spirit racing
Easy 1001313.39055.30612:09.494
7.55Pražák Michal
SPIRIT RACING S.R.O. / Ywette camion 2000
Easy 1001313.57755.01512:09.681
8.51Lalak Alan
Junior 1. PL
Easy 1001315.91955.22512:12.023
9.26Podhradská Monika
ARB Racing
Easy 1001316.36455.50112:12.468
10.58Mičánková Nela
Spirit Racing
Easy 1001316.53655.50712:12.640
11.9Netiagovskii Daniel
JOKA
Easy 1001322.10655.26412:18.210
12.29Zimin Maximilian
LINOLL interier s.r.o.
Easy 1001327.10955.96312:23.213
13.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easy 1001328.95856.29412:25.062
14.6Chabr Matěj
Chabrmotorsport
Easy 1001335.51356.34712:31.617
15.14Šafářová Lucie
HKC Racing
Easy 1001335.72655.97612:31.830
16.5Pilin Joachim
JOKA
Easy 1001339.99656.91712:36.100
17.11Etienne Linty
Linty Christophe
Easy 1001337.84856.44112:38.952+5 s - kolize
18.15Grishina Anastasia
Artkart 2
Easy 1001349.89756.69112:46.001

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004