Výsledky Rotax Max Jr. Sosnová (21. 8. - 23. 8. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)44.297444.336
2.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)44.7530.456445.077
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)44.8270.53644.880
4.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)44.9490.652445.008
5.91Novotný Jakub
Rotax Max Jr. (M/N)45.3181.021845.460
6.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)45.3291.032845.415
7.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)45.4391.142745.479
8.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)45.4901.193446.597
9.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)45.5561.259945.563
10.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (M/N)45.5901.293745.664
11.124Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)45.7331.436445.762
12.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)45.7931.496745.837
13.63Talaš Jan
SPIRIT Racing
Rotax Max Sen. (M/N)46.0931.796846.238
14.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (M/N)46.6812.384646.752
15.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)47.0272.73547.080
16.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)47.3963.099747.441

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)1244.19308:55.572
2.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)126.41144.79909:01.983
3.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)1210.46744.90009:06.039
4.91Novotný Jakub
Rotax Max Jr. (M/N)1213.47245.25009:09.044
5.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1213.64045.38609:09.212
6.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)1215.97645.46009:11.548
7.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)1217.50245.18009:13.074
8.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (M/N)1217.65745.10409:13.229
9.63Talaš Jan
SPIRIT Racing
Rotax Max Sen. (M/N)1220.60245.56909:16.174
10.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)1220.68645.56409:16.258
11.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)1223.15445.96109:18.726
12.124Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1225.50745.65209:21.079
13.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)1241.49847.30909:37.070
14.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)1244.15846.00009:39.730
15.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (M/N)111 Lap46.25408:57.486
16.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)1244.52409:00.449
2.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)1210.01345.20509:10.462
3.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1211.97645.52409:12.425
4.91Novotný Jakub
Rotax Max Jr. (M/N)1212.30345.55309:12.752
5.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (M/N)1212.57745.55609:13.026
6.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)1214.74345.80109:15.192
7.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)1215.11245.73409:15.561
8.124Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1217.81245.88509:18.261
9.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)1219.44046.14509:19.889
10.63Talaš Jan
SPIRIT Racing
Rotax Max Sen. (M/N)1219.80746.01709:20.256
11.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)1219.85845.63309:20.307
12.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (M/N)1222.48646.32309:22.935
13.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)1223.42045.23709:23.869
14.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)1223.96746.10609:24.416
15.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)1238.67547.54009:39.124
16.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)0

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax Max Sen. (M/N)1544.73911:17.799
2.6Šusta Josef
KRC
Rotax Max Sen. (M/N)1514.71445.77311:32.513
3.5Matějček Jiří
JM -KART KLUB v AČR
Rotax Max Sen. (M/N)1515.52845.15111:33.327
4.63Talaš Jan
SPIRIT Racing
Rotax Max Sen. (M/N)1522.77846.01511:40.577
5.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1536.12945.54211:53.928
6.91Novotný Jakub
Rotax Max Jr. (M/N)1537.51445.74611:55.313
7.131Pros František
Praga VMS Racing
Rotax Max Jr. (M/N)1541.30845.84011:59.107
8.141Belhocine Sebastian
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Jr. (M/N)1541.48545.98611:59.284
9.124Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1541.75345.90811:59.552
10.197Šíp Ondřej
Miroslav Šíp
Rotax Max Jr. (P)141 Lap46.24711:19.714
11.125Komárek Daniel
Šisler Jaroslav
Rotax Max Jr. (M/N)141 Lap46.50511:22.543
12.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)141 Lap46.42511:22.656
13.8Voksa Daniel
Ing. Jiří Kotek
Rotax Max Sen. (M/N)141 Lap45.54811:23.356
14.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
Rotax Max Sen. (P)141 Lap45.51311:32.362
15.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr. (P)141 Lap47.78911:42.324
16.77Toutonghi Michael
Praga Czech Racing Team
Rotax Max Sen. (M/N)0

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004