Výsledky ROK Sosnová (21. 8. - 23. 8. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.47Pytlík Marek
OK Kart Teplice v AČR / M&T
KF343.807443.986
2.51Boris Machulda Marek
HKC Academy
KF344.0130.206344.046
3.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
KF344.1900.383444.319
4.187Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
KF344.6750.868444.799
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
ROK 44.8171.01644.820
6.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 44.9061.099445.061
7.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
ROK 44.9111.104744.937
8.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
ROK 45.0931.286645.102
9.43Zenkl Otakar
Jiří Němeček
ROK 45.8152.008645.916
10.77Šula Jan
Tony Kart CZ
ROK 46.2482.441646.361

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
KF3124.19944.01008:53.896
2.187Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
KF3128.82444.35308:58.521
3.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
ROK 1212.99844.79409:02.695
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
ROK 1213.81144.83009:03.508
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
ROK 1214.36744.83009:04.064
6.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1215.32144.89509:05.018
7.77Šula Jan
Tony Kart CZ
ROK 1225.49245.73109:15.189
8.43Zenkl Otakar
Jiří Němeček
ROK 1226.97845.76809:16.675
9.51Boris Machulda Marek
HKC Academy
KF3012 Laps0.463
10.47Pytlík Marek
OK Kart Teplice v AČR / M&T
KF31243.83808:49.697V - porušení TŘ

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.51Boris Machulda Marek
HKC Academy
KF31244.15508:53.336
2.47Pytlík Marek
OK Kart Teplice v AČR / M&T
KF3120.54944.01809:03.885+10s - nedodržení start. procedury
3.187Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
KF31213.47644.95109:06.812
4.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
ROK 1215.15045.02109:08.486
5.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
ROK 1217.63145.17409:10.967
6.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
ROK 1217.76945.05109:11.105
7.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1218.53245.36909:11.868
8.43Zenkl Otakar
Jiří Němeček
ROK 1225.58846.15009:18.924
9.77Šula Jan
Tony Kart CZ
ROK 1225.95346.13209:19.289
10.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
KF348 Laps46.32803:07.401

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.47Pytlík Marek
OK Kart Teplice v AČR / M&T
KF31544.06711:08.836
2.51Boris Machulda Marek
HKC Academy
KF3151.75744.21811:10.593
3.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
ROK 1512.73045.06511:21.566
4.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
ROK 1513.27645.06111:22.112
5.187Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
KF31519.78845.14411:28.624
6.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
ROK 1521.87045.59211:30.706
7.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1522.35645.30711:31.192
8.77Šula Jan
Tony Kart CZ
ROK 1532.40546.22011:41.241
9.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
KF3411 Laps46.60003:08.854
10.43Zenkl Otakar
Jiří Němeček
ROK 114 Laps48.41648.815

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004