Výsledky N KZ2 / FC JUNIOR Sosnová (21. 8. - 23. 8. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.14Šafář Václav
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.424442.577
2.177Javůrek Dominik
JOKA
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.4560.032442.489
3.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.4920.068442.572
4.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.5620.138842.604
5.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.6240.2642.680
6.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.7120.288542.953
7.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)42.7670.343542.835
8.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)42.7930.369542.842
9.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)42.8120.388443.068
10.19Martínek Lukáš
Cemper Petr
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)42.9920.568543.077
11.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)43.0900.666443.385
12.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)43.1630.739443.363
13.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)43.1860.762543.242
14.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)43.5451.121543.834

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.177Javůrek Dominik
JOKA
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)1442.74910:06.089
2.14Šafář Václav
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)140.46142.80710:06.550
3.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)140.83542.76910:06.924
4.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)141.16442.65910:07.253
5.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)143.22742.91510:09.316
6.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)143.53942.89610:09.628
7.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)145.52242.75610:11.611+5s - předčasný start
8.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)149.62243.23810:15.711
9.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)149.79243.04010:15.881
10.19Martínek Lukáš
Cemper Petr
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1415.97943.25610:22.068
11.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1416.62043.43010:22.709
12.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1416.93243.36010:23.021
13.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)1417.16243.46810:23.251
14.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1417.59843.49510:23.687

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.177Javůrek Dominik
JOKA
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)1443.01210:10.284
2.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)140.82143.09010:11.105
3.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)149.72843.39510:20.012
4.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1411.14743.28810:21.431
5.19Martínek Lukáš
Cemper Petr
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1418.30943.52110:28.593+5s - předčasný start
6.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1419.52144.26210:29.805
7.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1442.27444.05310:52.558
8.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)131 Lap43.44910:11.657
9.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)113 Laps44.03408:15.289
10.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)113 Laps44.02408:15.713
11.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)113 Laps44.09908:15.928
12.14Šafář Václav
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)104 Laps43.30507:21.171
13.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)410 Laps44.31903:13.826
14.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)212 Laps44.56101:33.093

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.177Javůrek Dominik
JOKA
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)1942.74913:40.318
2.146Simon Karel
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)190.86142.75613:41.179
3.83Jílek Michal
Joka kart team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)193.60642.73013:43.924
4.14Šafář Václav
MK Racing
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)198.65343.00913:48.971
5.63Talaš Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)198.98442.82813:49.302
6.21Polcr Dominik
Praga Czech Racing Team
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)199.20943.02813:49.527
7.36Zábranský Jiří
Petr Zábranský
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)1911.56143.15113:51.879
8.19Martínek Lukáš
Cemper Petr
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1915.59443.18913:55.912
9.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1917.95543.28713:58.273
10.30Vojta Petr
Petr Vojta
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1928.06943.07114:08.387
11.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)1937.28144.63914:17.599
12.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
N KZ2 / FC JUNIOR (MČR)0
13.77Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)0
14.7Kapr Jan
Autoklub Moravská Třebová
N KZ2 / FC JUNIOR (PAČR)019 Laps5.551

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004