Výsledky Mini 60 Sosnová (21. 8. - 23. 8. 2015)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.263Bábíčková Tereza
Gregor Kart
Mini 60 (M/N)47.918448.035
2.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Mini 60 (M/N)48.0140.096548.089
3.9Bábíčková Eliška
Gregor kart s.r.o.
Mini 60 (M/N)48.0980.18248.154
4.41Šusta Jiří
KRC
Mini 60 (M/N)48.1310.213848.139
5.66Pícha Jan
Sport Bohemia karts
Mini 60 (M/N)48.1890.271448.262
6.999Skočdopole Dan
HKC Racing
Mini 60 (M/N)48.2730.355248.308
7.237Richter Matteo
Krečmer motorsport / Tercera CZ sro.
Mini 60 (P)48.4230.505648.506
8.2Bečička Jiří
Jiří Bečička
Mini 60 (M/N)48.6360.718349.127
9.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
Mini 60 (M/N)48.9060.988449.146
10.42Martínková Aneta
Krc Racing
Mini 60 (M/N)49.1341.216449.266
11.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)49.2311.313549.313
12.146Šafránek Jiří
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)49.7001.782249.726
13.45Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)52.1454.227852.171

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.263Bábíčková Tereza
Gregor Kart
Mini 60 (M/N)748.32805:40.761
2.999Skočdopole Dan
HKC Racing
Mini 60 (M/N)70.35348.18505:41.114
3.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Mini 60 (M/N)70.44848.17505:41.209
4.41Šusta Jiří
KRC
Mini 60 (M/N)70.79148.12205:41.552
5.66Pícha Jan
Sport Bohemia karts
Mini 60 (M/N)71.09648.14705:41.857
6.9Bábíčková Eliška
Gregor kart s.r.o.
Mini 60 (M/N)71.41348.29205:42.174
7.237Richter Matteo
Krečmer motorsport / Tercera CZ sro.
Mini 60 (P)72.31148.25005:43.072
8.2Bečička Jiří
Jiří Bečička
Mini 60 (M/N)72.78148.37205:43.542
9.42Martínková Aneta
Krc Racing
Mini 60 (M/N)74.73548.60605:45.496
10.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
Mini 60 (M/N)75.38148.53705:46.142
11.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)77.97548.89005:48.736
12.146Šafránek Jiří
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)726.12049.71006:06.881
13.45Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)727.69051.90006:08.451

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Mini 60 (M/N)748.37805:43.014
2.263Bábíčková Tereza
Gregor Kart
Mini 60 (M/N)70.22048.48605:43.234
3.66Pícha Jan
Sport Bohemia karts
Mini 60 (M/N)70.99048.35405:44.004
4.41Šusta Jiří
KRC
Mini 60 (M/N)71.81448.57405:44.828
5.999Skočdopole Dan
HKC Racing
Mini 60 (M/N)71.94948.60205:44.963
6.2Bečička Jiří
Jiří Bečička
Mini 60 (M/N)72.31848.53005:45.332
7.9Bábíčková Eliška
Gregor kart s.r.o.
Mini 60 (M/N)72.63548.63405:45.649
8.237Richter Matteo
Krečmer motorsport / Tercera CZ sro.
Mini 60 (P)72.71948.51305:45.733
9.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
Mini 60 (M/N)75.08848.95605:48.102
10.42Martínková Aneta
Krc Racing
Mini 60 (M/N)75.22348.93605:48.237
11.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)78.22749.23105:51.241
12.146Šafránek Jiří
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)78.40049.26905:51.414
13.45Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)724.10051.89106:07.114

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Mini 60 (M/N)1048.23208:09.499
2.66Pícha Jan
Sport Bohemia karts
Mini 60 (M/N)100.93748.39608:10.436
3.2Bečička Jiří
Jiří Bečička
Mini 60 (M/N)102.26248.58908:11.761
4.999Skočdopole Dan
HKC Racing
Mini 60 (M/N)104.36048.62308:13.859
5.9Bábíčková Eliška
Gregor kart s.r.o.
Mini 60 (M/N)104.53348.77008:14.032
6.237Richter Matteo
Krečmer motorsport / Tercera CZ sro.
Mini 60 (P)104.68248.88508:14.181
7.42Martínková Aneta
Krc Racing
Mini 60 (M/N)106.11449.11708:15.613
8.41Šusta Jiří
KRC
Mini 60 (M/N)1011.14948.38908:20.648
9.263Bábíčková Tereza
Gregor Kart
Mini 60 (M/N)101.29648.53008:20.795+10s - kolize
10.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)1011.79449.26708:21.293
11.58Cemper Petr
Tony Kart CZ
Mini 60 (M/N)1019.84949.41608:29.348
12.146Šafránek Jiří
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)1028.66249.62908:38.161
13.45Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
Mini 60 (M/N)1047.78351.69008:57.282

Průběžné bodování sezony

Celkové pořadí

Celkové výsledky PAČR 2015 (PDF)

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004