Výsledky Školní 50 Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.90Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 501:39.66851:39.837
2.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 501:40.8211.15331:41.703
3.33Holub Dominik
AKMT
Školní 501:41.0431.37531:41.567
4.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 502:05.2762.37522:07.456

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.90Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:22.69907:05.305
2.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 50529.7971:27.30307:35.102
3.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50530.1731:26.99007:35.478
4.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5041 Lap1:57.05808:20.806

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.90Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:19.54006:51.171
2.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50518.9351:24.93607:10.106
3.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 50519.6241:24.07807:10.795
4.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5041 Lap1:41.14307:10.276

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.90Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:19.56806:47.197+5s - předč. start
2.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50517.9221:22.64707:00.119
3.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 50518.3901:22.81507:00.587
4.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5041 Lap1:43.12407:51.700

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
59
(15 20 24)
60
(13 17 30)
50
(13 13 24)
70
(20 20 30)
239
2. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
25
(10 10 15)
61
(20 11 30)
56
(17 20 19)
55
(20 20 15)
17
(17 0 0)
214
3. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
34
(17 17 0)
39
(11 13 15)
49
(15 15 19)
51
(15 17 19)
173
4. Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
59
(20 15 24)
64
(17 17 30)
39
(11 13 15)
162
5. Chvalinová Anežka
Jan Novák
20.5
(6.5 6.5 7.5)
24
(7 8 9)
30
(10 10 10)
24
(7 8 9)
98.5
6. Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
45
(11 15 19)
52
(13 15 24)
97
7. Holub Dominik
Milan Holub
28
(7.5 8.5 12)
38
(13 13 12)
30
(10 10 10)
96
8. Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
29
(10 9 10)
34
(11 11 12)
31
(8 11 12)
94
9. Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
25.5
(8.5 7.5 9.5)
38
(15 11 12)
63.5
10. Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
34
(9 10 15)
34
11. Raus Robin
Roman Raus
26
(9 9 8)
26
12. Hrubá Veronika
Jardan karting club
23
(8 7 8)
23

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004