Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky ROK Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.13Reitmeier Tomáš
Reitmeier
Super ROK 1:16.36641:16.620
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1:17.0400.67451:17.218
3.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1:17.9101.54431:18.075
4.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1:17.9721.60651:18.017
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 1:18.3531.98731:19.136
6.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1:19.7303.36451:21.417
7.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1:20.4364.0751:21.374
8.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1:20.7144.34851:21.907
9.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 1:21.9895.62351:22.345
10.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1:22.5596.19351:22.720
11.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1:22.9146.54821:27.729
12.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1:23.4707.10421:23.567
13.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1:23.7627.39651:25.798
14.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 1:23.7957.42951:27.251
15.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 1:25.1108.74451:26.730
16.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 1:30.65614.2921:33.493
17.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 1:39.75323.38731:40.529
18.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 22.387

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1253.51310:51.178
2.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 129.99654.02711:01.174
3.13Reitmeier Tomáš
Reitmeier
Super ROK 1213.99954.68911:05.177
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1219.28954.80811:10.467
5.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1236.13956.06811:27.317
6.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 1240.35755.69411:31.535
7.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1245.91257.15111:37.090
8.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1246.47356.45611:37.651
9.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1254.18157.02311:45.359
10.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1255.38756.93711:46.565
11.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 111 Lap57.81210:54.880
12.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 111 Lap59.21811:03.919
13.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 66 Laps1:02.71806:49.090
14.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0
15.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 0
16.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 012 Laps3.983
17.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 111 Lap56.71610:56.855V - TZ
18.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 111 Lap58.68911:04.006V - TZ

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1231.19955.38211:16.572
2.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1235.37855.05511:20.751
3.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1247.26256.09311:32.635
4.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1247.78355.59611:33.156
5.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1255.86956.15411:41.242
6.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1256.23356.86111:41.606
7.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 111 Lap57.37110:51.710
8.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 111 Lap58.32711:06.812
9.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 111 Lap1:01.71511:49.126
10.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0
11.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 111 Lap59.74611:17.111V - TZ

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1328.07455.02912:04.855
2.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1335.37955.42012:12.160
3.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1340.70455.81712:17.485
4.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1341.49855.50612:18.279
5.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1352.75156.10612:29.532
6.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 121 Lap57.80211:53.564
7.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 121 Lap57.42711:54.220
8.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 121 Lap59.49712:15.028
9.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 112 Laps1:02.92712:17.375
10.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0
11.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 0

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Korený Matěj
Němeček Jiří
67
(20 17 30)
70
(20 20 30)
67
(17 20 30)
70
(20 20 30)
274
2. Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
15
(13 15 15)
54
(17 13 24)
58
(17 17 24)
47
(13 15 19)
34
(13 15 19)
208
3. Martínková Aneta
KRC Racing
32
(0 13 19)
47
(15 17 15)
26
(0 11 15)
54
(17 13 24)
159
4. Hudec Martin
Citarusus
39
(17 10 12)
25
(13 0 12)
36
(8 15 19)
33
(10 13 10)
22
(11 11 0)
155
5. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
70
(20 20 30)
26
(20 0 6)
47
(15 17 15)
143
6. Jatel Radek
JATEL Radek
19
(0 9 10)
21
(0 11 10)
37
(15 10 12)
25
(9 9 7)
22
(7 6 9)
124
7. Picka Petr
Petr Picka
27
(10 8 9)
30
(11 10 9)
29
(11 9 9)
16
(0 8 8)
6
(6 7 6)
108
8. Kutý Miroslav
Jiří Němeček
22
(11 11 0)
28
(0 13 15)
27
(8 10 9)
29
(8 9 12)
106
9. Šula Jan
TONYKART.cz
34
(13 11 10)
30
(11 7 12)
30
(10 10 10)
94
10. Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
0
(0 0 0)
27
(10 9 8)
16
(9 7 0)
17
(5 5 7)
60
11. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
59
(15 20 24)
59
12. Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
56
(15 17 24)
56
13. Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
14
(0 7 7)
25
(9 8 8)
39
14. Pytlík Marek
OKKART v AČR
34
(0 15 19)
34
15. Šindler Aleš
Citarusus
26
(10 8 8)
26
16. Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
17
(9 0 8)
17

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004