Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)1:23.47351:23.880
2.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)1:24.3890.91651:24.689
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1:25.4161.94331:25.738
4.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)1:25.9112.43841:26.752
5.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)1:26.7453.27231:26.805
6.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)1:27.4113.93831:29.411
7.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)1:27.8544.38151:28.680
8.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)1:29.6126.13951:29.716
9.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)1:29.8666.39331:30.364
10.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:29.8756.40241:30.198
11.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)1:30.0736.621:33.555
12.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:30.6557.18251:30.889
13.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1:31.6188.14521:36.866
14.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)1:34.11110.63831:34.191
15.27Fernandez Daniel
KRC
Baby 60 (M/N)1:34.38110.90841:37.608
16.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)1:38.96415.49131:40.166
17.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)1:41.58518.11211:53.593

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)71:04.42207:42.072
2.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)70.1001:04.65607:42.172
3.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)74.5371:05.00907:46.609
4.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)77.2711:05.03607:49.343
5.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)711.0491:06.17707:53.121
6.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)725.4381:07.45808:07.510
7.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)726.5891:07.85408:08.661
8.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)731.6011:08.24808:13.673
9.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)750.3731:10.64208:32.445
10.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)754.7351:11.83108:36.807
11.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)71:00.7211:12.43208:42.793
12.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)61 Lap1:10.40307:52.953
13.27Fernandez Daniel
KRC
Baby 60 (M/N)61 Lap1:15.74107:57.245
14.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)61 Lap1:08.82808:12.936
15.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)61 Lap1:17.72508:33.765
16.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)61 Lap1:10.12308:49.191
17.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)71:02.23307:20.396
2.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)77.3731:03.11007:27.769
3.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)716.4181:03.59207:36.814
4.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)716.5351:04.00307:36.931
5.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)720.2081:03.20407:40.604
6.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)718.7271:03.35207:42.123+3s - špatný start
7.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)716.1671:04.03107:46.563+10s - špatný start
8.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)734.6331:04.93007:55.029
9.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)735.0511:04.72807:55.447
10.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)734.5161:06.11607:57.912+3s - špatný start
11.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)739.1091:06.32407:59.505
12.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)739.2391:05.64407:59.635
13.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)746.7681:08.45208:07.164
14.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)752.2181:08.45808:12.614
15.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)751.6921:08.60408:15.088+3s - špatný start
16.27Fernandez Daniel
KRC
Baby 60 (M/N)71:08.3561:10.29908:31.752+3s - špatný start
17.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)61 Lap1:13.00407:33.015

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)71:02.30407:22.409
2.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)73.7671:02.66707:26.176
3.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)77.7411:03.12807:30.150
4.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)78.5801:02.97707:30.989
5.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)713.7061:03.67507:36.115
6.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)714.0111:03.95207:36.420
7.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)714.0641:03.85707:36.473
8.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)715.4361:03.86307:37.845
9.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)722.4701:04.94907:44.879
10.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)732.9401:06.83907:55.349
11.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)733.2881:06.71507:55.697
12.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)734.4581:04.97307:56.867
13.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)743.1001:07.82508:05.509
14.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)745.4291:07.95908:07.838
15.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)750.5051:08.96608:12.914
16.27Fernandez Daniel
KRC
Baby 60 (M/N)61 Lap1:09.96007:23.039
17.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)61 Lap1:12.99407:33.420

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
52
(17 11 24)
64
(20 20 24)
67
(20 17 30)
61
(20 17 24)
64
(17 17 30)
308
2. Skřivan Marek
Marek Skřivan
70
(20 20 30)
30
(17 13 30)
61
(17 20 24)
67
(17 20 30)
64
(20 20 24)
292
3. Šťastný Sebastien
Citarusus
34
(11 13 10)
32
(7 17 15)
34
(0 15 19)
25
(7 10 8)
27
(8 9 10)
152
4. Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
45
(13 17 15)
49
(15 15 19)
47
(15 13 19)
141
5. Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
18
(8 5 5)
19
(5 9 10)
34
(13 11 10)
25
(8 8 9)
29
(10 10 9)
125
6. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
16
(4 6 6)
25
(9 11 5)
12
(0 0 12)
28
(13 11 4)
34
(11 11 12)
115
7. Martínek Tadeáš
KRC racing
16
(0 8 8)
32
(8 15 9)
21
(4 5 12)
35
(13 15 7)
104
8. Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
19
(10 1 8)
43
(15 13 15)
39
(11 13 15)
101
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
3
(3 0 0)
16
(4 6 6)
23
(9 8 6)
26
(9 7 10)
25
(9 8 8)
93
10. Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
44
(15 10 19)
41
(15 7 19)
85
11. Hudec Miki
Citarusus
12
(6 3 3)
8
(3 5 3)
25
(8 9 8)
15
(6 4 5)
16
(6 5 5)
76
12. Friček David
David Friček
10
(7 1 2)
8
(2 4 4)
29
(10 10 9)
15
(5 3 7)
9
(3 3 3)
71
13. Vlk Valter
HKC v AČR
21
(10 4 7)
21
(6 8 7)
18
(11 0 7)
60
14. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
13
(2 7 4)
19
(10 9 0)
28
(7 6 15)
60
15. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
21
(0 9 12)
33
(11 10 12)
54
16. Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
33
(9 15 9)
16
(13 2 1)
49
17. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
8
(5 2 1)
6
(1 3 2)
14
(2 6 6)
15
(4 7 4)
43
18. Pešek Jan
Jan Pešek
1
(1 0 0)
19
(7 7 5)
3
(0 2 1)
15
(5 4 6)
38
19. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
7
(3 1 3)
7
20. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
3
(1 0 2)
3

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004