Výsledky Super ROK Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.13Reitmeier Tomáš
Reitmeier
Super ROK 1:16.36641:16.620
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1:17.0400.67451:17.218
3.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1:17.9101.54431:18.075
4.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1:17.9721.60651:18.017
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 1:18.3531.98731:19.136
6.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1:19.7303.36451:21.417
7.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1:20.4364.0751:21.374
8.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1:20.7144.34851:21.907
9.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 1:21.9895.62351:22.345
10.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1:22.5596.19351:22.720
11.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1:22.9146.54821:27.729
12.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1:23.4707.10421:23.567
13.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1:23.7627.39651:25.798
14.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 1:23.7957.42951:27.251
15.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 1:25.1108.74451:26.730
16.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 1:30.65614.2921:33.493
17.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 1:39.75323.38731:40.529
18.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 22.387

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1253.51310:51.178
2.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 129.99654.02711:01.174
3.13Reitmeier Tomáš
Reitmeier
Super ROK 1213.99954.68911:05.177
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1219.28954.80811:10.467
5.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1236.13956.06811:27.317
6.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 1240.35755.69411:31.535
7.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1245.91257.15111:37.090
8.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1246.47356.45611:37.651
9.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1254.18157.02311:45.359
10.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1255.38756.93711:46.565
11.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 111 Lap57.81210:54.880
12.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 111 Lap59.21811:03.919
13.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 66 Laps1:02.71806:49.090
14.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0
15.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 0
16.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 012 Laps3.983
17.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 111 Lap56.71610:56.855V - TZ
18.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 111 Lap58.68911:04.006V - TZ

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1253.22510:45.373
2.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 127.10253.51510:52.475
3.13Reitmeier Tomáš
Reitmeier
Super ROK 127.83753.78810:53.210
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 129.20853.89510:54.581
5.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 1216.74054.23111:02.113
6.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1231.19955.38211:16.572
7.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1235.60255.25911:20.975
8.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1235.37855.05511:20.751
9.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 111 Lap56.19211:06.021
10.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1247.26256.09311:32.635
11.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1247.78355.59611:33.156
12.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1255.86956.15411:41.242
13.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1256.23356.86111:41.606
14.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 111 Lap57.37110:51.710
15.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 111 Lap58.32711:06.812
16.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 111 Lap1:01.71511:49.126
17.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0
18.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 111 Lap59.74611:17.111V - TZ

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1352.86011:36.781
2.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 131.40853.00311:38.189
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 137.75953.35311:44.540
4.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 138.11453.34811:44.895
5.13Reitmeier Tomáš
Reitmeier
Super ROK 139.99053.70211:46.771
6.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1327.53555.07612:04.316
7.25Korený Matěj
Korený racing
ROK 1328.07455.02912:04.855
8.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 1341.93855.09312:18.719
9.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
ROK 1335.37955.42012:12.160
10.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1340.70455.81712:17.485
11.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1341.49855.50612:18.279
12.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1352.75156.10612:29.532
13.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 121 Lap57.80211:53.564
14.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 121 Lap57.42711:54.220
15.82Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
ROK 121 Lap59.49712:15.028
16.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 112 Laps1:02.92712:17.375
17.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0
18.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 0

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Kočka Ondřej
OKKART v AČR
70
(20 20 30)
61
(17 20 24)
70
(20 20 30)
49
(17 20 12)
250
2. Václavík Tomáš
Libor Václavík
58
(17 17 24)
51
(15 17 19)
54
(15 15 24)
65
(20 15 30)
228
3. Němeček Jiří
Jiří Němeček
45
(13 13 19)
43
(13 15 15)
53
(17 17 19)
52
(11 17 24)
0
(10 10 15)
193
4. Podhradská Monika
ARB Racing
9
(0 9 9)
22
(0 10 12)
28
(13 0 15)
39
(15 9 15)
25
(8.5 7.5 9.5)
123
5. Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
42
(15 15 12)
32
(11 11 10)
45
(13 13 19)
119
6. Cemper Petr
TONYKART.CZ
30
(10 10 10)
28
(10 9 9)
23
(11 0 12)
81
7. Boris Machulda Marek
H-Kart club
63
(20 13 30)
11
(0 11 0)
74
8. Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
37
(11 11 15)
0
(0 0 0)
20
(10 10 0)
57
9. Číža Luboš
Jiří Němeček
28
(7.5 8.5 12)
28
10. Šula Jan
TONYKART.cz
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004