Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Easy 60 Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 601:19.16951:19.293
2.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 601:19.6650.49641:19.874
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT
Easy 601:20.1140.94531:20.774
4.17Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 601:20.1530.98431:20.531
5.11Czintula Zalan
Pelikan
Easy 601:20.4501.28151:21.574
6.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 601:20.4671.29831:21.765
7.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 601:22.0652.89641:22.734
8.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 601:22.2033.03431:22.305
9.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 601:22.8113.64231:25.509
10.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 601:23.1163.94751:23.968
11.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 601:23.1603.99121:25.346
12.119Werner Tobiáš
Spirit racing
Easy 601:23.1633.99421:25.695
13.135Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
Easy 601:25.0515.88241:28.883
14.117Puršl Matyáš
Spirit racing team
Easy 601:25.4206.25151:26.479
15.163Škorpík Lukáš
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 601:28.3369.16731:29.021
16.12Novák Tomáš
KRTZ
Easy 601:28.4819.31231:29.508
17.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 601:28.9279.75821:31.362
18.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 601:29.38510.21651:30.373
19.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 601:29.39310.22441:30.581
20.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easy 601:29.91910.7531:31.701
21.157Kříž Filip
CB kart
Easy 601:41.05421.88531:48.266
22.128Dušková Karolína
CB Kart racing team / táta
Easy 601:45.30826.13931:46.112

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 6071:02.39107:23.036
2.17Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 6070.8951:01.99407:23.931
3.11Czintula Zalan
Pelikan
Easy 6071.5731:02.50907:24.609
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6071.8221:02.40007:24.858
5.119Werner Tobiáš
Spirit racing
Easy 6075.1991:02.58407:28.235
6.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 6075.8221:02.55007:28.858
7.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 6078.8071:03.26707:31.843
8.12Novák Tomáš
KRTZ
Easy 60716.3161:04.22207:39.352
9.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 60717.3961:04.45107:40.432
10.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT
Easy 60717.5261:04.08207:40.562
11.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 60729.6961:06.23607:52.732
12.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60730.2611:05.27907:53.297
13.135Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
Easy 60730.9871:06.24807:54.023
14.117Puršl Matyáš
Spirit racing team
Easy 60752.3711:07.32108:15.407
15.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 60757.3951:09.04208:20.431
16.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 60759.7321:07.87408:22.768
17.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 60756.8101:09.15408:22.846+3s - špatný start
18.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easy 6071:00.7221:08.24008:23.758
19.157Kříž Filip
CB kart
Easy 6061 Lap1:08.15207:07.664
20.163Škorpík Lukáš
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 6061 Lap1:12.38707:24.044
21.128Dušková Karolína
CB Kart racing team / táta
Easy 6061 Lap1:18.29008:15.584
22.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 60729.9141:06.02007:52.950V - podváha

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 6075.8041:01.88907:21.271
2.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 6079.4231:02.61007:24.890
3.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 6079.4931:02.50107:24.960
4.11Czintula Zalan
Pelikan
Easy 6079.5921:02.58607:25.059
5.119Werner Tobiáš
Spirit racing
Easy 6079.8071:02.01207:25.274
6.12Novák Tomáš
KRTZ
Easy 60715.6861:03.20007:31.153
7.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT
Easy 60715.8601:03.79007:31.327
8.135Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
Easy 60726.2071:04.46507:41.674
9.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 60727.6301:04.69007:43.097
10.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 60728.7651:05.04407:44.232
11.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60729.0131:04.06407:44.480
12.117Puršl Matyáš
Spirit racing team
Easy 60736.7581:06.18807:52.225
13.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 60737.2211:06.37707:52.688
14.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 60737.4901:04.33707:52.957
15.157Kříž Filip
CB kart
Easy 60746.1361:06.43408:01.603
16.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easy 60749.2551:06.58208:04.722
17.163Škorpík Lukáš
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 6071:00.2221:09.46808:15.689
18.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 6071:01.1431:08.92308:16.610
19.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 6071:03.7081:07.95408:19.175
20.128Dušková Karolína
CB Kart racing team / táta
Easy 6061 Lap1:18.46308:09.996
21.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6071:01.75407:15.467V - TZ
22.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 6075.5561:01.87607:21.023V - TZ

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 60101:01.80810:25.213
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60100.4411:01.20910:25.654
3.11Czintula Zalan
Pelikan
Easy 60105.0551:02.59710:30.268
4.119Werner Tobiáš
Spirit racing
Easy 60105.3181:02.25410:30.531
5.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 60105.4491:02.25610:30.662
6.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 60105.4641:02.25210:30.677
7.12Novák Tomáš
KRTZ
Easy 601014.1731:03.20810:39.386
8.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 601023.8891:04.11710:49.102
9.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT
Easy 601022.7251:04.18810:50.938+3s - špatný start
10.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 601032.8071:04.59610:58.020
11.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 601039.8081:04.48011:05.021
12.135Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
Easy 601039.6391:04.12011:07.852+3s - špatný start
13.117Puršl Matyáš
Spirit racing team
Easy 601041.5791:05.45511:09.792+3s - špatný start
14.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 601047.9501:05.72411:13.163
15.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 601054.0291:05.77611:19.242
16.157Kříž Filip
CB kart
Easy 6091 Lap1:06.68710:28.637
17.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easy 6091 Lap1:07.82410:31.267
18.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 6091 Lap1:07.97610:32.712+3s - špatný start
19.163Škorpík Lukáš
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 6091 Lap1:10.93610:47.058
20.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 6091 Lap1:09.42311:21.604
21.128Dušková Karolína
CB Kart racing team / táta
Easy 6082 Laps1:16.80210:49.046
22.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 60100.3201:01.41510:25.533V - podváha

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
67
(17 20 30)
64
(17 17 30)
15
(11 15 12)
43
(13 11 30)
54
(15 15 24)
243
2. Kowalski Adam
Robert Kowalski
20
(20 0 0)
40
(20 20 0)
70
(20 20 30)
44
(15 20 9)
59
(20 20 19)
233
3. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
37
(13 0 24)
11
(11 9 0)
44
(15 10 19)
52
(20 17 15)
64
(17 17 30)
208
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
47
(15 13 19)
52
(15 13 24)
45
(13 17 15)
36
(17 10 19)
13
(13 11 7)
193
5. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
7
(7 7 8)
29
(9 8 12)
24
(8 8 8)
34
(10 6 24)
39
(11 13 15)
133
6. Jandová Michelle
CB KART
38
(9 17 12)
26
(7 10 9)
20
(10 0 10)
38
(11 15 12)
122
7. Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
37
(11 11 15)
40
(10 15 15)
27
(9 13 5)
104
8. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
22
(6 9 7)
17
(6 4 7)
27
(9 9 9)
25
(8 7 10)
13
(0 5 8)
104
9. Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
35
(10 15 10)
43
(13 11 19)
78
10. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
11
(4 5 2)
5
(0 5 0)
15
(4 5 6)
21
(5 9 7)
10
(1 4 6)
62
11. Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
7
(0 2 5)
25
(8 7 10)
29
(9 10 10)
61
12. Čermák Jan
Čermák Jan
12
(0 6 6)
15
(5 6 4)
28
(10 9 9)
55
13. Kováč Karel
Spirit racing
54
(17 13 24)
54
14. Novák Tomáš
KRTZ
27
(8 10 9)
23
(7 11 5)
50
15. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
10
(5 0 5)
20
(6 7 7)
16
(2 8 6)
46
16. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
4
(0 3 1)
5
(1 0 4)
7
(0 4 3)
27
(7 8 12)
43
17. Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
9
(2 4 3)
0
(2 0 0)
9
(2 4 3)
11
(4 3 4)
12
(4 6 2)
41
18. Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
15
(3 8 4)
20
(7 5 8)
35
19. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
17
(5 6 6)
15
(4 3 8)
32
20. Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O.
3
(0 1 2)
8
(3 3 2)
10
(3 2 5)
21
21. Kříž Filip
CB kart
1
(0 1 0)
6
(3 0 3)
4
(3 0 1)
8
(5 0 3)
19
22. Raus Niki
Roman Raus
15
(8 7 0)
15
23. Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
1
(1 0 0)
9
(6 1 2)
5
(0 1 4)
15
24. Klausová Melanie
CB kart
0
(0 0 0)
3
(0 2 1)
10
(6 3 1)
13
25. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O.
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
3
(1 2 0)
2
(2 0 0)
5
26. Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
0
(0 0 0)
1
(1 0 0)
1
27. Dušková Karolína
CB Kart racing team
0
(0 0 0)
0
28. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
29. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004