Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Easy 100 Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Easy 1001:17.18461:17.542
2.329Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 1001:17.4490.26541:17.637
3.18Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 1001:17.5890.40551:17.707
4.63Škorpík Filip
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 1001:18.1140.9351:19.832
5.4Czintula Zalan
Pelikan
Easy 1001:18.1160.93251:19.352
6.55Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
Easy 1001:18.2791.09551:18.305
7.7Leskour Jiří
Schovanec Jiří
Easy 1001:20.9653.78141:21.646
8.11Blažíček František
František Blažíček
Easy 1001:21.0993.91551:21.489
9.14Šafářová Lucie
Kapitol racing AČR / Kapitol a.s., Severočeské doly a.s., Altep s.r.o., V - KLIMA s.r.o., Město Ledvice, Václav Šafář IČ 60228211
Easy 1001:21.6274.44331:22.760
10.21Fuk Ondřej
H-Kart club v AČR
Easy 1001:22.0334.84951:22.374
11.32Djavanbakht Winston
RTR Racing Team
Easy 1001:23.9586.77451:24.516

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.55Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
Easy 1001056.85109:41.764
2.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Easy 100104.63657.87509:46.400
3.329Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 100104.66657.55009:46.430
4.4Czintula Zalan
Pelikan
Easy 100107.18957.89409:48.953
5.14Šafářová Lucie
Kapitol racing AČR / Kapitol a.s., Severočeské doly a.s., Altep s.r.o., V - KLIMA s.r.o., Město Ledvice, Václav Šafář IČ 60228211
Easy 100109.40157.88909:51.165
6.18Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 100109.52157.37309:51.285
7.63Škorpík Filip
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 100109.72657.86309:51.490
8.32Djavanbakht Winston
RTR Racing Team
Easy 1001015.46858.33609:57.232
9.21Fuk Ondřej
H-Kart club v AČR
Easy 1001019.13859.01510:00.902
10.7Leskour Jiří
Schovanec Jiří
Easy 1001019.96258.35710:01.726
11.11Blažíček František
František Blažíček
Easy 100010 Laps0.603

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.329Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 100101.44456.14109:31.739
2.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Easy 1001056.29709:33.295+3s - špatný start
3.63Škorpík Filip
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 100105.49256.27109:35.787
4.18Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 100105.55255.92709:35.847
5.32Djavanbakht Winston
RTR Racing Team
Easy 100105.74756.55809:36.042
6.4Czintula Zalan
Pelikan
Easy 100105.79756.43409:36.092
7.11Blažíček František
František Blažíček
Easy 100109.15256.66409:39.447
8.55Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
Easy 1001012.05655.92309:42.351
9.21Fuk Ondřej
H-Kart club v AČR
Easy 1001013.37557.45709:43.670
10.7Leskour Jiří
Schovanec Jiří
Easy 1001019.35058.18109:49.645
11.14Šafářová Lucie
Kapitol racing AČR / Kapitol a.s., Severočeské doly a.s., Altep s.r.o., V - KLIMA s.r.o., Město Ledvice, Václav Šafář IČ 60228211
Easy 100010 Laps0.891

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.55Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
Easy 1001355.83312:17.224
2.329Bábíčková Tereza
Spirit racing
Easy 100130.06455.48312:17.288
3.17Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
Easy 100130.05255.60612:20.276+3s - špatný start
4.4Czintula Zalan
Pelikan
Easy 100135.99456.02012:23.218
5.11Blažíček František
František Blažíček
Easy 100136.48356.17012:23.707
6.18Knopp Josef
SPIRIT RACING
Easy 100135.95656.42412:26.180+3s - špatný start
7.14Šafářová Lucie
Kapitol racing AČR / Kapitol a.s., Severočeské doly a.s., Altep s.r.o., V - KLIMA s.r.o., Město Ledvice, Václav Šafář IČ 60228211
Easy 1001317.62056.88712:34.844
8.32Djavanbakht Winston
RTR Racing Team
Easy 1001317.70157.15812:34.925
9.63Škorpík Filip
SPIRIT racing / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 1001322.28957.40212:39.513
10.21Fuk Ondřej
H-Kart club v AČR
Easy 1001323.30557.68912:40.529
11.7Leskour Jiří
Schovanec Jiří
Easy 1001332.36558.51812:49.589

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
59
(15 20 24)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
269
2. Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
50
(20 8 30)
30
(17 13 15)
58
(17 17 24)
58
(17 17 24)
50
(20 11 30)
246
3. Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
56
(15 17 24)
45
(15 15 15)
41
(15 11 15)
55
(11 20 24)
197
4. Wagenknecht Jan
Jan Wagenknecht
53
(17 17 19)
47
(13 15 19)
43
(13 11 19)
15
(8 15 19)
32
(0 13 19)
190
5. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
38
(13 10 15)
33
(11 10 12)
19
(10 10 9)
20
(6 10 10)
34
(17 17 8)
144
6. Blažíček František
František Blažíček
12
(0 9 12)
20
(9 11 10)
36
(11 13 12)
36
(11 13 12)
34
(13 9 12)
138
7. Fuk Ondřej
Chabr motorsport
0
(7 7 6)
26
(8 9 9)
25
(9 8 8)
27
(9 9 9)
27
(10 8 9)
105
8. Škorpík Filip
SPIRIT RACING S.R.O.
31
(9 15 7)
24
(10 7 7)
19
(13 0 6)
20
(0 15 5)
94
9. Zimin Maxmilian
Miloš Zimin
17
(6 5 6)
27
(8 9 10)
20
(5 7 8)
17
(0 7 10)
81
10. Šafářová Lucie
Kapitol racing AČR
20
(11 0 9)
23
(7 8 8)
13
(0 6 7)
21
(8 6 7)
77
11. Leskour Jiří
Schovanec Jiří
17
(6 6 5)
6
(5 6 5)
14
(7 0 7)
17
(7 5 5)
20
(9 5 6)
74
12. Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
33
(10 13 10)
0
(0 0 0)
40
(15 10 15)
73
13. Djavanbakht Winston
RTR Racing Team
27
(8 11 8)
18
(10 8 0)
45

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004