Výsledky Rotax Max Jr. Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1:15.50561:15.609
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1:16.5020.99731:16.583
3.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1:16.6431.13841:16.695
4.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1:17.8592.35421:17.882
5.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1:19.2003.69541:19.370
6.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1:19.5224.01751:20.192
7.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1:21.1125.60741:22.000
8.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.1:21.8706.36541:22.954
9.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1:22.9927.48741:23.392
10.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.1:28.11212.60731:36.695
11.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.11.6070

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1038.84156.15210:05.031
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1041.63656.83210:07.826
3.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1041.90456.76610:08.094
4.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1043.20456.85210:09.394
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1044.50256.70310:10.692
6.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1047.29857.03810:13.488
7.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.91 Lap57.93009:30.766+3s - špatný start
8.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.91 Lap58.12709:31.561
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.91 Lap58.75909:35.657
10.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.91 Lap59.84909:53.203+10s - špatný start
11.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.82 Laps58.49809:35.981

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1032.37555.88109:50.154
2.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1032.51055.83109:50.289
3.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1032.77255.76709:50.551
4.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1035.43656.04009:53.215
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1038.09956.44909:55.878
6.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1046.48356.45110:04.262
7.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.1049.13257.10110:06.911
8.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.1050.19857.03310:07.977
9.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1051.17757.09910:08.956
10.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1055.08757.18510:12.866
11.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.91 Lap58.60409:23.086

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1335.34455.79812:38.552
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1339.12755.82912:42.335
3.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1340.54755.82012:43.755
4.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1341.50456.23612:44.712
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1341.64256.28012:44.850
6.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1348.06156.67712:51.269
7.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.121 Lap57.04612:09.019
8.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.121 Lap56.93012:12.406
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.121 Lap57.20212:17.058
10.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.121 Lap57.78112:20.327
11.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.013 Laps01:29.875

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004