Výsledky Rotax Max Jr. Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1:15.50561:15.609
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1:16.5020.99731:16.583
3.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1:16.6431.13841:16.695
4.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1:17.8592.35421:17.882
5.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1:19.2003.69541:19.370
6.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1:19.5224.01751:20.192
7.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1:21.1125.60741:22.000
8.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.1:21.8706.36541:22.954
9.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1:22.9927.48741:23.392
10.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.1:28.11212.60731:36.695
11.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.11.6070

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1038.84156.15210:05.031
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1041.63656.83210:07.826
3.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1041.90456.76610:08.094
4.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1043.20456.85210:09.394
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1044.50256.70310:10.692
6.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1047.29857.03810:13.488
7.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.91 Lap57.93009:30.766+3s - špatný start
8.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.91 Lap58.12709:31.561
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.91 Lap58.75909:35.657
10.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.91 Lap59.84909:53.203+10s - špatný start
11.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.82 Laps58.49809:35.981

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1032.37555.88109:50.154
2.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1032.51055.83109:50.289
3.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1032.77255.76709:50.551
4.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1035.43656.04009:53.215
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1038.09956.44909:55.878
6.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1046.48356.45110:04.262
7.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.1049.13257.10110:06.911
8.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.1050.19857.03310:07.977
9.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1051.17757.09910:08.956
10.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1055.08757.18510:12.866
11.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.91 Lap58.60409:23.086

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr.1335.34455.79812:38.552
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1339.12755.82912:42.335
3.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1340.54755.82012:43.755
4.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1341.50456.23612:44.712
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1341.64256.28012:44.850
6.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1348.06156.67712:51.269
7.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.121 Lap57.04612:09.019
8.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.121 Lap56.93012:12.406
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.121 Lap57.20212:17.058
10.2Vrkoč Patrik
Vrkoč Václav
Rotax Max Jr.121 Lap57.78112:20.327
11.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.013 Laps01:29.875

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Galáš Jáchym
KRTZ
59
(20 20 19)
70
(20 20 30)
30
(15 15 19)
64
(20 20 24)
30
(11 0 30)
253
2. Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
56
(17 15 24)
30
(15 15 7)
18
(13 13 15)
43
(15 13 15)
44
(9 20 24)
191
3. Mizera Marek
Mizera Jaroslav
23
(10 13 0)
58
(17 17 24)
23
(5 11 12)
18
(10 8 8)
41
(15 11 15)
163
4. Richter Matteo
Josef Krečmer
34
(11 11 12)
36
(13 13 10)
16
(8 10 6)
9
(9 7 0)
49
(20 17 12)
144
5. Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
8
(7 8 7)
39
(9 11 19)
26
(9 8 9)
34
(11 11 12)
19
(10 0 9)
126
6. Galáš Štěpán
KRTZ
18
(8 7 10)
34
(10 9 15)
10
(10 5 8)
26
(7 10 9)
38
(13 15 10)
126
7. Běžel Jakub
Petr Běžel
58
(17 17 24)
53
(17 17 19)
111
8. Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
38
(13 10 15)
27
(11 10 6)
30
(11 9 10)
95
9. Kapr Ondřej
Karel Kapr
20
(5 6 9)
25
(8 8 9)
21
(7 7 7)
6
(5 6 6)
21
(0 13 8)
93
10. Maleček Jan
MS Kart
62
(15 17 30)
27
(8 9 10)
89
11. Vrkoč Patrik
AKMT
17
(6 5 6)
20
(6 6 8)
17
(6 6 5)
0
(4 4 5)
24
(8 9 7)
78
12. Müller Mattia
Sport bohemia karts
70
(20 20 30)
70
13. Vacura Tomáš
Antonín Vacura
26
(9 9 8)
26
(7 7 12)
18
(6 5 7)
70
14. Netiiagovski Daniel
Daniel Netiiagovski
58
(13 15 30)
58
15. Kůrka Vojtěch
Gregor Kart
46
(17 10 19)
46
16. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004