Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky OK Junior Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1:11.35221:11.532
2.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior1:12.2880.93641:12.380
3.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior1:12.6001.24851:13.650
4.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior1:13.7952.44351:13.812
5.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior1:13.8202.46841:13.978
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior1:14.6773.32551:14.832
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior1:15.0423.6921:18.094
8.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior1:16.4665.11431:16.665
9.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior1:17.8206.46821:24.918
10.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior1:26.64515.2931

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior1054.33609:10.881
2.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior103.80554.38009:14.686
3.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior104.25854.31509:15.139
4.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior108.59354.93009:19.474
5.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior109.49254.69709:20.373
6.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior1012.46555.17409:23.346
7.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior1017.71254.78209:28.593
8.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior55 Laps56.57104:48.192
9.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior46 Laps55.73303:47.839
10.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior010 Laps0.257

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1053.81709:04.784
2.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior100.57153.73309:05.355
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior105.01053.90209:09.794
4.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior105.26853.88809:10.052
5.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior108.31754.43909:13.101
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior108.85054.43309:13.634
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior109.50654.75009:14.290
8.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior1010.39854.84809:15.182
9.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior55 Laps54.59904:35.918
10.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior37 Laps54.46002:46.761

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1353.65911:46.261
2.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior130.37753.63311:46.638
3.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior131.11253.29211:47.373
4.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior132.90253.45011:49.163
5.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior133.93953.49411:50.200
6.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior134.70153.55511:50.962
7.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior1310.23953.77311:56.500
8.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior1314.90854.47512:01.169
9.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior1314.92354.30912:01.184
10.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior136.69153.70211:52.952V - neuposlechutí signalizace

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
63
(13 20 30)
50
(0 20 30)
54
(15 15 24)
56
(17 15 24)
20
(20 13 24)
243
2. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
67
(17 20 30)
67
(20 17 30)
45
(15 0 30)
179
3. Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
26
(0 7 19)
56
(20 17 19)
39
(0 20 19)
47
(17 20 10)
168
4. Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
45
(20 15 10)
39
(15 0 24)
33
(20 13 0)
10
(0 10 0)
40
(13 15 12)
167
5. Simonová Eliška
Kart-CZ
24
(9 0 15)
32
(17 15 0)
47
(11 17 19)
38
(15 13 10)
26
(0 11 15)
167
6. Pros František
Praga VMS racing
32
(15 17 0)
35
(13 10 12)
34
(8 11 15)
23
(0 8 15)
124
7. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
34
(11 11 12)
36
(10 11 15)
13
(13 0 0)
36
(0 17 19)
119
8. Pytlík Marek
OKKART v AČR
19
(0 10 9)
32
(10 10 12)
36
(13 11 12)
21
(11 10 0)
108
9. Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
26
(10 9 7)
24
(11 13 0)
18
(9 9 0)
29
(11 9 9)
97
10. Legnaro Alex
Praga VMS racing
54
(17 13 24)
54
11. Záruba Kamil
Praga VMS racing
24
(8 8 8)
24

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004