CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky OK Junior Kartarena Cheb (21. 4. - 24. 4. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1:11.35221:11.532
2.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior1:12.2880.93641:12.380
3.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior1:12.6001.24851:13.650
4.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior1:13.7952.44351:13.812
5.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior1:13.8202.46841:13.978
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior1:14.6773.32551:14.832
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior1:15.0423.6921:18.094
8.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior1:16.4665.11431:16.665
9.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior1:17.8206.46821:24.918
10.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior1:26.64515.2931

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior1054.33609:10.881
2.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior103.80554.38009:14.686
3.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior104.25854.31509:15.139
4.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior108.59354.93009:19.474
5.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior109.49254.69709:20.373
6.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior1012.46555.17409:23.346
7.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior1017.71254.78209:28.593
8.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior55 Laps56.57104:48.192
9.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior46 Laps55.73303:47.839
10.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior010 Laps0.257

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1053.81709:04.784
2.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior100.57153.73309:05.355
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior105.01053.90209:09.794
4.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior105.26853.88809:10.052
5.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior108.31754.43909:13.101
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior108.85054.43309:13.634
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior109.50654.75009:14.290
8.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior1010.39854.84809:15.182
9.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior55 Laps54.59904:35.918
10.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior37 Laps54.46002:46.761

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1353.65911:46.261
2.46Legnaro Alex
Praga VMS racing
OK Junior130.37753.63311:46.638
3.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior131.11253.29211:47.373
4.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior132.90253.45011:49.163
5.217Bábíčková Tereza
Spirit racing
OK Junior133.93953.49411:50.200
6.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior134.70153.55511:50.962
7.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior1310.23953.77311:56.500
8.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
OK Junior1314.90854.47512:01.169
9.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior1314.92354.30912:01.184
10.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior136.69153.70211:52.952V - neuposlechutí signalizace

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004