Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Školní 50 Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 501:07.86031:08.502
2.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 501:08.2150.35551:08.449
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 501:08.5890.72941:08.798
4.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 501:09.9742.11441:10.314
5.33Holub Dominik
AKMT
Školní 501:11.8994.03921:12.147
6.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 501:11.9664.10631:12.014
7.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 501:21.34413.48451:32.527
8.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:21.39913.53951:22.365
9.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 501:30.70422.84451:32.657

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:09.22305:59.038
2.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5050.3471:09.90705:59.385
3.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5050.5721:08.32405:59.610
4.33Holub Dominik
AKMT
Školní 5057.4691:11.97606:06.507
5.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50540.5561:11.94106:39.594
6.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50542.6991:18.29706:41.737
7.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 50543.1411:18.15106:42.179
8.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 5041 Lap1:28.83706:06.978
9.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5041 Lap1:28.42706:27.022

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5051:07.66805:53.324
2.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5059.6891:10.45506:03.013
3.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50512.7181:10.60706:06.042
4.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50511.6411:11.24106:09.965+5 s - nedodržení start. procedury
5.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 50525.9331:14.30106:19.257
6.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 50532.0091:14.60806:25.333
7.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50553.9841:17.05006:47.308
8.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5051:00.0361:19.60706:53.360
9.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 5041 Lap1:26.28505:59.015

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5061:08.15507:02.591
2.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5060.1771:08.94307:02.768
3.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50616.1081:11.38807:18.699
4.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 50625.8651:12.71707:28.456
5.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50648.3031:11.74507:50.894
6.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051 Lap1:19.09506:56.119
7.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5051 Lap1:19.52506:56.691
8.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 5051 Lap1:24.57707:20.085
9.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 500V - nesoulad s TP

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
59
(15 20 24)
60
(13 17 30)
50
(13 13 24)
70
(20 20 30)
239
2. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
25
(10 10 15)
61
(20 11 30)
56
(17 20 19)
55
(20 20 15)
17
(17 0 0)
214
3. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
34
(17 17 0)
39
(11 13 15)
49
(15 15 19)
51
(15 17 19)
173
4. Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
59
(20 15 24)
64
(17 17 30)
39
(11 13 15)
162
5. Chvalinová Anežka
Jan Novák
20.5
(6.5 6.5 7.5)
24
(7 8 9)
30
(10 10 10)
24
(7 8 9)
98.5
6. Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
45
(11 15 19)
52
(13 15 24)
97
7. Holub Dominik
Milan Holub
28
(7.5 8.5 12)
38
(13 13 12)
30
(10 10 10)
96
8. Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
29
(10 9 10)
34
(11 11 12)
31
(8 11 12)
94
9. Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
25.5
(8.5 7.5 9.5)
38
(15 11 12)
63.5
10. Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
34
(9 10 15)
34
11. Raus Robin
Roman Raus
26
(9 9 8)
26
12. Hrubá Veronika
Jardan karting club
23
(8 7 8)
23

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004