CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Školní 50 Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 501:07.86031:08.502
2.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 501:08.2150.35551:08.449
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 501:08.5890.72941:08.798
4.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 501:09.9742.11441:10.314
5.33Holub Dominik
AKMT
Školní 501:11.8994.03921:12.147
6.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 501:11.9664.10631:12.014
7.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 501:21.34413.48451:32.527
8.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:21.39913.53951:22.365
9.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 501:30.70422.84451:32.657

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:09.22305:59.038
2.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5050.3471:09.90705:59.385
3.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5050.5721:08.32405:59.610
4.33Holub Dominik
AKMT
Školní 5057.4691:11.97606:06.507
5.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50540.5561:11.94106:39.594
6.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50542.6991:18.29706:41.737
7.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 50543.1411:18.15106:42.179
8.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 5041 Lap1:28.83706:06.978
9.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5041 Lap1:28.42706:27.022

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5051:07.66805:53.324
2.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5059.6891:10.45506:03.013
3.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50512.7181:10.60706:06.042
4.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50511.6411:11.24106:09.965+5 s - nedodržení start. procedury
5.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 50525.9331:14.30106:19.257
6.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 50532.0091:14.60806:25.333
7.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50553.9841:17.05006:47.308
8.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5051:00.0361:19.60706:53.360
9.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 5041 Lap1:26.28505:59.015

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5061:08.15507:02.591
2.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5060.1771:08.94307:02.768
3.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50616.1081:11.38807:18.699
4.69Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
Školní 50625.8651:12.71707:28.456
5.33Holub Dominik
AKMT
Školní 50648.3031:11.74507:50.894
6.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051 Lap1:19.09506:56.119
7.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5051 Lap1:19.52506:56.691
8.65Hrubá Veronika
Jardan karting club
Školní 5051 Lap1:24.57707:20.085
9.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 500V - nesoulad s TP

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004