Výsledky Honda Endurance Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Vytrvalostní závod

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Wasabi Racing TEAM OKKART II. -
(Petr Kocián, Aleš Burger)
Honda Endurance19453.37303:00:08.471
2.1 OKKART I. - AP KART Racing
(Jiří Vostoupal, Andrew Schmid)
Honda Endurance1931 Lap53.45103:00:50.554
3.76 KRT SBM Motorsport
(Radim Hradecký, Patrik Novotný, Mikuláš Dula)
Honda Endurance1922 Laps54.01903:00:31.018
4.33TEAM OKKART III - KART 33
(Jiří Petera, David Matějů)
Honda Endurance1922 Laps53.83103:00:50.391
5.33 Kart 33 OKKART III.
1922 Laps53.83103:00:50.391
6.66 ČK Motorsport
(Jan Pícha, Martin Vidršperk)
Honda Endurance1913 Laps53.98003:00:10.389
7.777 Abra Rebels Team
(Bronislav Růžička, Peter Helcmanovský)
Honda Endurance1913 Laps54.03303:00:22.816
8.174 Špacír Team
(Robert Procházka, Tomáš Jůza)
Honda Endurance1913 Laps53.81203:00:41.492
9.22 AMD Racing I
(Tomáš Petr, Vojtěch Soumar)
Honda Endurance1904 Laps53.83303:00:08.803
10.39 KRT SBM Motorsport II
(Michael Jelínek, Pavel Batík, Dobroslav Kárník)
Honda Endurance1904 Laps54.12803:00:40.532
11.23 Emho Racing I
(Emil Minář, Emil Minář)
Honda Endurance1895 Laps53.31703:00:59.935
12.21 AHR Racing
(Aleš Holan, Luděk Votava)
Honda Endurance1859 Laps54.83903:00:30.485
13.69 Motokáry Metropole Teplice
(Petr Kubík, Petr Kubík jr., Ondřej Kubík)
Honda Endurance18410 Laps54.72403:00:15.806
14.3 AMD Racing III
(Aleš Dlouhý, Zuzka Dlouhá)
Honda Endurance1786 Laps53.63803:00:09.866nedodržení váhového limitu
15.12 AMD Racing II
(Jan Holeček, Petr Jenka)
Honda Endurance17717 Laps53.97303:00:27.785

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. ČK Motorsport
ČK Motorsport
251120202096
2. TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
OKKART v AČR
72025162593
3. TEAM OKKART II. - Wasabi Racing
OKKART v AČR
9250251675
4. Špacír Team
Robert Procházka
20911131063
5. AMD Racing I
11816111359
6. Abra Rebels Team
TONYKART.CZ
1010941144
7. TEAM OKKART III. - KART 33
813108443
8. Emho Racing I
Emil Minář
16613641
9. KRT SBM Motorsport
SBM Motorsport
01610935
10. AMD Racing II
1329731
11. AHR Racing
ARB Racing
5567831
12. Race Club Team
Lukáš Ježek
086519
13. KRT SBM Motorsport II
SBM Motorsport
6713
14. Motokáry Metropole Teplice
4711
15. Pelikán
55
16. AMD Racing III
33
17. Švédská trojka
JOKA Racing
00

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004