Výsledky ROK Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 44.856544.885
2.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 45.0390.183445.193
3.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 45.1710.315645.265
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 45.5660.71645.737
5.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 45.6610.805445.850
6.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 45.7310.875445.912
7.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 45.8611.005346.402
8.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 45.9461.09946.347
9.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 46.7961.94346.873
10.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 47.2312.375547.256
11.124Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
ROK 47.3252.469747.507
12.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 47.3402.484947.375
13.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 47.8983.042847.998
14.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 49.1474.291449.174
15.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 49.3604.504749.569
16.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 51.1866.33852.115
17.77Šula Jan
TONYKART.cz
Super ROK 99:54.1440

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 1145.14808:25.901
2.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 110.46045.15208:26.361
3.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 110.55845.30508:26.459
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 110.69445.24208:26.595
5.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 114.09345.57708:32.994+3 s - nedodržení start. procedury
6.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1117.73047.01708:43.631
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1125.19247.39208:51.093
8.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1125.42847.46008:51.329
9.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1128.82247.79808:54.723
10.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 101 Lap49.81808:32.769
11.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 101 Lap51.63208:54.138
12.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 83 Laps46.08106:16.763
13.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 56 Laps45.52203:54.118
14.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 47 Laps49.57603:25.326
15.124Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
ROK 38 Laps47.74402:28.193
16.77Šula Jan
TONYKART.cz
Super ROK 29 Laps49.12601:43.733
17.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 0DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1145.25208:25.635
2.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 111.65445.36208:27.289
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 111.93245.31708:27.567
4.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 113.37445.33908:29.009
5.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 113.80045.73308:29.435
6.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 114.03245.62308:29.667
7.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1110.85346.21208:36.488
8.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1120.40947.19408:46.044
9.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1123.25947.21108:48.894
10.124Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
ROK 1126.45547.53008:52.090
11.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1128.12047.39508:53.755
12.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 101 Lap49.02908:21.351
13.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 101 Lap49.90408:29.944
14.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 101 Lap51.43608:44.923
15.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 56 Laps48.39304:08.505
16.77Šula Jan
TONYKART.cz
Super ROK 38 Laps48.55702:31.567
17.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 0DNS

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 1445.24510:41.424
2.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 140.37545.23910:41.799
3.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 140.54845.29110:41.972
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 141.63545.27910:43.059
5.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 147.56945.37210:48.993
6.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 1412.01845.45910:53.442
7.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1417.54346.15110:58.967
8.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1426.24847.05111:07.672
9.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1431.88547.42611:13.309
10.124Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
ROK 1432.32347.38311:13.747
11.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1444.84647.18911:26.270
12.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK 1445.96747.75311:27.391
13.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 131 Lap49.16910:51.639
14.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 131 Lap50.00711:10.243
15.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 86 Laps51.29907:01.599
16.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 0DNS
17.77Šula Jan
TONYKART.cz
Super ROK 014 Laps4.218

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Korený Matěj
Němeček Jiří
67
(20 17 30)
70
(20 20 30)
67
(17 20 30)
70
(20 20 30)
274
2. Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
15
(13 15 15)
54
(17 13 24)
58
(17 17 24)
47
(13 15 19)
34
(13 15 19)
208
3. Martínková Aneta
KRC Racing
32
(0 13 19)
47
(15 17 15)
26
(0 11 15)
54
(17 13 24)
159
4. Hudec Martin
Citarusus
39
(17 10 12)
25
(13 0 12)
36
(8 15 19)
33
(10 13 10)
22
(11 11 0)
155
5. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
70
(20 20 30)
26
(20 0 6)
47
(15 17 15)
143
6. Jatel Radek
JATEL Radek
19
(0 9 10)
21
(0 11 10)
37
(15 10 12)
25
(9 9 7)
22
(7 6 9)
124
7. Picka Petr
Petr Picka
27
(10 8 9)
30
(11 10 9)
29
(11 9 9)
16
(0 8 8)
6
(6 7 6)
108
8. Kutý Miroslav
Jiří Němeček
22
(11 11 0)
28
(0 13 15)
27
(8 10 9)
29
(8 9 12)
106
9. Šula Jan
TONYKART.cz
34
(13 11 10)
30
(11 7 12)
30
(10 10 10)
94
10. Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
0
(0 0 0)
27
(10 9 8)
16
(9 7 0)
17
(5 5 7)
60
11. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
59
(15 20 24)
59
12. Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
56
(15 17 24)
56
13. Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
14
(0 7 7)
25
(9 8 8)
39
14. Pytlík Marek
OKKART v AČR
34
(0 15 19)
34
15. Šindler Aleš
Citarusus
26
(10 8 8)
26
16. Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
17
(9 0 8)
17

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004