Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)53.651753.730
2.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)53.8430.192453.921
3.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)54.3220.671754.482
4.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)54.3290.678554.877
5.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)54.4320.781554.658
6.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)54.6420.991854.837
7.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)54.9531.302755.140
8.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)55.1511.5455.315
9.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)55.2061.555655.230
10.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)55.2281.577555.315
11.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)56.2522.601256.728
12.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)56.3842.733756.412
13.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)57.2543.603457.359
14.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)57.6473.996657.869
15.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)57.6864.035257.951

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)753.57906:21.460
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)70.10853.63006:21.568
3.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)71.40153.90406:22.861
4.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)74.15354.25806:25.613
5.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)710.49054.74406:31.950
6.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)711.08555.11806:32.545
7.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)711.48154.94506:32.941
8.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)712.10455.34606:33.564
9.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)712.21755.00006:33.677
10.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)718.97355.87906:40.433
11.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)719.70155.92506:41.161
12.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)728.91157.21006:50.371
13.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)729.65056.85406:51.110
14.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)729.92657.63106:51.386
15.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)738.44558.27406:59.905

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)754.14306:24.914
2.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)72.41154.76006:27.325
3.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)74.45054.82806:29.364
4.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)70.08454.17206:29.998+5 s - nebezpečná jízda
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)79.95355.07106:34.867
6.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)716.47455.31906:41.388
7.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)718.24655.96906:43.160
8.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)719.58856.15706:44.502
9.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)724.52754.73106:49.441
10.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)731.32457.74106:56.238
11.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)731.39758.19206:56.311
12.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)731.71357.81106:56.627
13.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)735.90158.41807:00.815
14.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)748.05555.04207:12.969
15.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)43 Laps56.45704:43.974+3 s - nedodržení start. procedury

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1054.22509:10.335
2.28Lexmaul Matyáš
Lexmaul Lukáš
Baby 60 (M/N)100.54954.35409:10.884
3.4Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
Baby 60 (M/N)100.76554.47309:11.100
4.14Šťastný Sebastien
HKC Academy
Baby 60 (M/N)108.67554.92709:19.010
5.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)1010.96855.32409:21.303
6.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)1021.73756.10809:32.072
7.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)1024.91455.38209:35.249
8.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)1028.97155.56209:39.306
9.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)1032.25556.38609:42.590
10.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)1047.66757.81509:58.002
11.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)1048.52355.51409:58.858
12.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)1050.93858.46010:01.273
13.101Hudec Miki
Martin Hudec
Baby 60 (M/N)1052.34457.69310:02.679
14.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1052.46358.23710:02.798
15.25Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
Baby 60 (M/N)55 Laps55.44104:43.040

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
52
(17 11 24)
64
(20 20 24)
67
(20 17 30)
61
(20 17 24)
64
(17 17 30)
308
2. Skřivan Marek
Marek Skřivan
70
(20 20 30)
30
(17 13 30)
61
(17 20 24)
67
(17 20 30)
64
(20 20 24)
292
3. Šťastný Sebastien
Citarusus
34
(11 13 10)
32
(7 17 15)
34
(0 15 19)
25
(7 10 8)
27
(8 9 10)
152
4. Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
45
(13 17 15)
49
(15 15 19)
47
(15 13 19)
141
5. Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
18
(8 5 5)
19
(5 9 10)
34
(13 11 10)
25
(8 8 9)
29
(10 10 9)
125
6. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
16
(4 6 6)
25
(9 11 5)
12
(0 0 12)
28
(13 11 4)
34
(11 11 12)
115
7. Martínek Tadeáš
KRC racing
16
(0 8 8)
32
(8 15 9)
21
(4 5 12)
35
(13 15 7)
104
8. Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
19
(10 1 8)
43
(15 13 15)
39
(11 13 15)
101
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
3
(3 0 0)
16
(4 6 6)
23
(9 8 6)
26
(9 7 10)
25
(9 8 8)
93
10. Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
44
(15 10 19)
41
(15 7 19)
85
11. Hudec Miki
Citarusus
12
(6 3 3)
8
(3 5 3)
25
(8 9 8)
15
(6 4 5)
16
(6 5 5)
76
12. Friček David
David Friček
10
(7 1 2)
8
(2 4 4)
29
(10 10 9)
15
(5 3 7)
9
(3 3 3)
71
13. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
13
(2 7 4)
19
(10 9 0)
28
(7 6 15)
60
14. Vlk Valter
HKC v AČR
21
(10 4 7)
21
(6 8 7)
18
(11 0 7)
60
15. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
21
(0 9 12)
33
(11 10 12)
54
16. Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
33
(9 15 9)
16
(13 2 1)
49
17. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
8
(5 2 1)
6
(1 3 2)
14
(2 6 6)
15
(4 7 4)
43
18. Pešek Jan
Jan Pešek
1
(1 0 0)
19
(7 7 5)
3
(0 2 1)
15
(5 4 6)
38
19. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
7
(3 1 3)
7
20. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
3
(1 0 2)
3

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004