Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Easy 60 Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 6052.530352.654
2.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 6052.7960.266852.947
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6052.8800.35452.928
4.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 6052.8850.355752.915
5.119Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6053.1090.579553.153
6.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 6053.1890.659553.266
7.23Jandová Michelle
CB KART / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 6053.2800.75653.427
8.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 6053.4680.938653.560
9.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 6053.7481.218553.815
10.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6054.2041.674654.220
11.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6054.5592.029754.588
12.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 6054.9582.428455.257
13.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6055.0852.555555.481
14.157Kříž Filip
CB kart
Easy 6055.1512.621555.580
15.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 6055.3582.828855.414
16.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6055.5843.054455.670
17.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 6056.5934.063656.605
18.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 6058.1435.613358.376
19.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 6054.4451.915654.479V - nesoulad s TP
20.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 6055.1172.587455.146V - nesoulad s TP
21.121Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
Easy 6056.6554.125456.972V - nesoulad s TP
22.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easy 6059.1096.579659.139V - nesoulad s TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 60752.77306:13.635
2.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6072.20853.03606:15.843
3.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 6075.36053.41106:18.995
4.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 6076.34953.39906:19.984
5.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6077.21753.37906:20.852
6.119Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6077.52753.28406:21.162
7.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 6078.66153.28406:22.296
8.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 6078.73353.51206:22.368
9.23Jandová Michelle
CB KART / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 60715.01253.31806:28.647
10.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 60716.67654.08006:30.311
11.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60719.15754.42506:32.792
12.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 60719.46854.43006:33.103
13.157Kříž Filip
CB kart
Easy 60725.21855.76406:38.853
14.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60725.24055.68006:38.875
15.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 60726.76055.05306:40.395
16.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 60728.26954.54606:41.904
17.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60734.99555.93806:48.630
18.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 60736.10355.93906:49.738
19.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 60737.78356.31706:51.418
20.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 60740.38357.10406:54.018
21.121Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
Easy 60743.55457.26406:57.189
22.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easy 6061 Lap59.78406:15.487

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 60752.93706:14.704
2.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6074.05753.17806:18.761
3.119Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6074.36653.31006:19.070
4.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 6075.47853.74906:20.182
5.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 6075.52053.33906:20.224
6.23Jandová Michelle
CB KART / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 6077.60553.64206:22.309
7.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6078.61053.41006:23.314
8.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 6079.52353.67406:24.227
9.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 6079.65953.73706:24.363
10.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 60717.62854.65306:32.332
11.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60717.86855.01306:32.572
12.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 60718.03454.42206:32.738
13.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 60721.06054.99706:35.764
14.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 60722.98555.58306:37.689
15.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 60723.85955.63706:38.563
16.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60725.99155.74806:40.695
17.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60726.24954.82906:40.953
18.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 60721.35455.19506:41.058+5 s - nebezpečná jízda
19.157Kříž Filip
CB kart
Easy 60725.51155.58406:43.215+3 s - nedodržení start. procedury
20.121Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
Easy 60740.92557.25506:55.629
21.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 60748.54558.89407:06.249+3 s - nedodržení start. procedury
22.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easy 6061 Lap1:00.38106:20.274

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60106.68053.57409:03.241
2.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 60106.69453.68709:03.255
3.26Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
Easy 60106.84253.39709:03.403
4.119Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 601015.14054.03509:11.701
5.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 601016.76754.20009:13.328
6.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 601016.83054.20009:13.391
7.23Jandová Michelle
CB KART / Cimbu autosport, Zítka motorsport
Easy 601017.33154.20309:13.892
8.107Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Easy 601017.76854.32209:14.329
9.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 601017.95454.04309:14.515
10.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 601021.65854.74109:18.219
11.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 601023.37955.05009:19.940
12.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 601036.44155.41209:33.002
13.157Kříž Filip
CB kart
Easy 601040.12555.98309:36.686
14.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 601040.70355.89609:37.264
15.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 601050.50156.13609:47.062
16.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6091 Lap55.39309:11.636
17.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 6091 Lap1:00.71609:17.306
18.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easy 6091 Lap1:00.83909:24.609
19.121Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
Easy 6037 Laps1:01.05803:10.068
20.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60010 Laps3.067
21.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60010 Laps3.781
22.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 601053.01908:56.561V - nesoulad s TP

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
67
(17 20 30)
64
(17 17 30)
15
(11 15 12)
43
(13 11 30)
54
(15 15 24)
243
2. Kowalski Adam
Robert Kowalski
20
(20 0 0)
40
(20 20 0)
70
(20 20 30)
44
(15 20 9)
59
(20 20 19)
233
3. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
37
(13 0 24)
11
(11 9 0)
44
(15 10 19)
52
(20 17 15)
64
(17 17 30)
208
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
47
(15 13 19)
52
(15 13 24)
45
(13 17 15)
36
(17 10 19)
13
(13 11 7)
193
5. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
7
(7 7 8)
29
(9 8 12)
24
(8 8 8)
34
(10 6 24)
39
(11 13 15)
133
6. Jandová Michelle
CB KART
38
(9 17 12)
26
(7 10 9)
20
(10 0 10)
38
(11 15 12)
122
7. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
22
(6 9 7)
17
(6 4 7)
27
(9 9 9)
25
(8 7 10)
13
(0 5 8)
104
8. Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
37
(11 11 15)
40
(10 15 15)
27
(9 13 5)
104
9. Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
35
(10 15 10)
43
(13 11 19)
78
10. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
11
(4 5 2)
5
(0 5 0)
15
(4 5 6)
21
(5 9 7)
10
(1 4 6)
62
11. Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
7
(0 2 5)
25
(8 7 10)
29
(9 10 10)
61
12. Čermák Jan
Čermák Jan
12
(0 6 6)
15
(5 6 4)
28
(10 9 9)
55
13. Kováč Karel
Spirit racing
54
(17 13 24)
54
14. Novák Tomáš
KRTZ
27
(8 10 9)
23
(7 11 5)
50
15. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
10
(5 0 5)
20
(6 7 7)
16
(2 8 6)
46
16. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
4
(0 3 1)
5
(1 0 4)
7
(0 4 3)
27
(7 8 12)
43
17. Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
9
(2 4 3)
0
(2 0 0)
9
(2 4 3)
11
(4 3 4)
12
(4 6 2)
41
18. Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
15
(3 8 4)
20
(7 5 8)
35
19. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
17
(5 6 6)
15
(4 3 8)
32
20. Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O.
3
(0 1 2)
8
(3 3 2)
10
(3 2 5)
21
21. Kříž Filip
CB kart
1
(0 1 0)
6
(3 0 3)
4
(3 0 1)
8
(5 0 3)
19
22. Raus Niki
Roman Raus
15
(8 7 0)
15
23. Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
1
(1 0 0)
9
(6 1 2)
5
(0 1 4)
15
24. Klausová Melanie
CB kart
0
(0 0 0)
3
(0 2 1)
10
(6 3 1)
13
25. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O.
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
3
(1 2 0)
2
(2 0 0)
5
26. Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
0
(0 0 0)
1
(1 0 0)
1
27. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
0
(0 0 0)
0
28. Dušková Karolína
CB Kart racing team
0
(0 0 0)
0
29. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004