Výsledky Rotax Max Jr. Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max 46.662746.771
2.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max 46.7290.067847.010
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 46.8870.225746.900
4.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.46.9020.24447.188
5.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max 46.9540.292647.031
6.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max 46.9970.335547.043
7.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max 47.1490.487447.300
8.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max 47.2780.616747.460
9.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max 47.4710.809747.484
10.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.47.5260.864547.615
11.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max 47.6270.965747.639
12.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.47.7901.128847.859
13.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.47.8661.204447.899
14.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.47.9001.238347.973
15.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 47.9961.334448.110
16.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.48.1381.476548.154
17.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.48.2491.587448.418
18.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.48.6041.942648.726
19.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.49.1002.438449.265
20.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max 49.8653.203650.012
21.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.50.2193.557850.677
22.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max -46.6620

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max 1146.90008:40.441
2.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 110.92446.79108:41.365
3.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max 111.32846.85108:41.769
4.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 113.60246.80708:44.043
5.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max 116.47546.91308:46.916
6.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max 118.22747.21608:48.668
7.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max 119.28847.23108:49.729
8.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max 119.51847.23608:49.959
9.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max 1112.87747.00508:53.318
10.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1116.99547.01208:57.436
11.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max 1119.29447.01608:59.735
12.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1122.79047.48609:03.231
13.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1123.08547.42609:03.526
14.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1128.42247.83309:08.863
15.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1130.57948.03909:11.020
16.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1130.89148.00009:11.332
17.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max 1133.70548.91809:14.146
18.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.1134.75648.19409:15.197
19.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1138.90048.64909:19.341
20.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.1139.06948.63109:19.510
21.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.101 Lap49.90208:42.358
22.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max 0DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1125.34647.43209:07.570
2.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1128.81147.69009:11.035
3.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1129.15547.62309:11.379
4.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1132.49548.14009:14.719
5.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.1135.48448.12009:17.708
6.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.1135.69648.08409:17.920
7.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1136.09148.34409:21.315+3 s - nedodržení start. procedury
8.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1145.72648.96109:27.950
9.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.101 Lap48.80008:43.652
10.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.74 Laps50.05507:07.226

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max 1447.09511:05.635
2.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 141.77447.00211:07.409
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 142.63947.18111:08.274
4.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max 142.95047.18211:08.585
5.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max 143.35547.03411:08.990
6.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max 145.04047.12411:10.675
7.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max 1410.12447.49611:15.759
8.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max 1411.57247.63511:17.207
9.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max 1414.06347.59311:19.698
10.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1421.88247.44711:27.517
11.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1427.06547.83711:32.700
12.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.1436.43748.42311:42.072
13.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max 1436.55147.28411:42.186
14.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max 1438.98049.08811:44.615
15.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1439.08348.35211:44.718
16.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr.1441.75748.72411:47.392
17.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.1445.54648.35211:51.181
18.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1446.31248.83311:51.947
19.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.131 Lap49.75111:17.978
20.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.122 Laps47.94110:03.511
21.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr.104 Laps48.34408:26.563
22.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max 0DNS

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004