Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky OK Junior Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior45.446845.558
2.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior45.4740.028945.483
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior45.5960.15745.718
4.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior45.6750.229545.685
5.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior45.7170.271345.750
6.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior45.9760.53746.067
7.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior46.0850.639846.096

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior110.32345.57508:26.924
2.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior110.65945.55508:27.260
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior110.87545.59708:27.476
4.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior111.23745.56108:27.838
5.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior115.87246.01108:32.473
6.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior116.59746.14708:33.198
7.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1145.49508:26.601V - nesoulad s TP

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1145.69508:28.947
2.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior110.14745.79208:29.094
3.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior111.15545.83308:30.102
4.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior116.43546.09508:35.382
5.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior117.76246.08508:36.709
6.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior117.00346.06108:40.950+5 s - nebezpečná jízda
7.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior29 Laps46.56201:35.669

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1445.71810:45.614
2.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior142.74045.88610:48.354
3.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior143.01546.00410:48.629
4.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior146.80846.23910:52.422
5.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior1420.73745.73111:06.351
6.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior68 Laps46.26604:40.189
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior113 Laps47.72548.689

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
63
(13 20 30)
50
(0 20 30)
54
(15 15 24)
56
(17 15 24)
20
(20 13 24)
243
2. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
67
(17 20 30)
67
(20 17 30)
45
(15 0 30)
179
3. Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
26
(0 7 19)
56
(20 17 19)
39
(0 20 19)
47
(17 20 10)
168
4. Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
45
(20 15 10)
39
(15 0 24)
33
(20 13 0)
10
(0 10 0)
40
(13 15 12)
167
5. Simonová Eliška
Kart-CZ
24
(9 0 15)
32
(17 15 0)
47
(11 17 19)
38
(15 13 10)
26
(0 11 15)
167
6. Pros František
Praga VMS racing
32
(15 17 0)
35
(13 10 12)
34
(8 11 15)
23
(0 8 15)
124
7. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
34
(11 11 12)
36
(10 11 15)
13
(13 0 0)
36
(0 17 19)
119
8. Pytlík Marek
OKKART v AČR
19
(0 10 9)
32
(10 10 12)
36
(13 11 12)
21
(11 10 0)
108
9. Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
26
(10 9 7)
24
(11 13 0)
18
(9 9 0)
29
(11 9 9)
97
10. Legnaro Alex
Praga VMS racing
54
(17 13 24)
54
11. Záruba Kamil
Praga VMS racing
24
(8 8 8)
24

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004