Výsledky Rotax Max (Mezi/národní) Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (MČR)46.662746.771
2.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (MČR)46.7290.067847.010
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (MČR)46.8870.225746.900
4.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)46.9970.335547.043
5.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)47.1490.487447.300
6.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)47.2780.616747.460
7.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (MČR)47.4710.809747.484
8.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (MČR)-46.6620

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (MČR)1146.90008:40.441
2.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (MČR)110.92446.79108:41.365
3.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (MČR)111.32846.85108:41.769
4.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)116.47546.91308:46.916
5.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)118.22747.21608:48.668
6.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (MČR)119.28847.23108:49.729
7.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)1112.87747.00508:53.318
8.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (MČR)0DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (MČR)1147.01108:42.224
2.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)112.93847.31108:45.162
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (MČR)114.56747.17208:46.791
4.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)115.94347.38908:48.167
5.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (MČR)116.03547.27608:48.259
6.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (MČR)1110.10847.73408:52.332
7.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)1138.96550.04409:21.189
8.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (MČR)0DNS

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (MČR)1447.09511:05.635
2.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (MČR)142.63947.18111:08.274
3.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (MČR)142.95047.18211:08.585
4.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)145.04047.12411:10.675
5.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)1411.57247.63511:17.207
6.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (MČR)1414.06347.59311:19.698
7.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)1436.55147.28411:42.186
8.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (MČR)0DNS

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004