Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Rotax Max Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (M/N)46.662746.771
2.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (M/N)46.7290.067847.010
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (M/N)46.8870.225746.900
4.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)46.9020.24447.188
5.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)46.9540.292647.031
6.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)46.9970.335547.043
7.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)47.1490.487447.300
8.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)47.2780.616747.460
9.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (M/N)47.4710.809747.484
10.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)47.5260.864547.615
11.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)47.6270.965747.639
12.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)47.7901.128847.859
13.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (P)47.8661.204447.899
14.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (M/N)47.9001.238347.973
15.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)47.9961.334448.110
16.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)48.1381.476548.154
17.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (M/N)48.2491.587448.418
18.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (P)48.6041.942648.726
19.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)49.1002.438449.265
20.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (P)49.8653.203650.012
21.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (P)50.2193.557850.677
22.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (M/N)-46.6620

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (M/N)1146.90008:40.441
2.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (M/N)110.92446.79108:41.365
3.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (M/N)111.32846.85108:41.769
4.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)113.60246.80708:44.043
5.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)116.47546.91308:46.916
6.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)118.22747.21608:48.668
7.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (M/N)119.28847.23108:49.729
8.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)119.51847.23608:49.959
9.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)1112.87747.00508:53.318
10.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1116.99547.01208:57.436
11.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)1119.29447.01608:59.735
12.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)1122.79047.48609:03.231
13.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)1123.08547.42609:03.526
14.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (M/N)1128.42247.83309:08.863
15.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (P)1130.57948.03909:11.020
16.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1130.89148.00009:11.332
17.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (P)1133.70548.91809:14.146
18.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (M/N)1134.75648.19409:15.197
19.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (P)1138.90048.64909:19.341
20.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)1139.06948.63109:19.510
21.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (P)101 Lap49.90208:42.358
22.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (M/N)0DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (M/N)1147.01108:42.224
2.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)112.93847.31108:45.162
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (M/N)114.56747.17208:46.791
4.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)115.94347.38908:48.167
5.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (M/N)116.03547.27608:48.259
6.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)118.69147.50608:50.915
7.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)119.39947.06308:51.623
8.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (M/N)1110.10847.73408:52.332
9.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (P)1134.21949.17309:16.443
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)1138.96550.04409:21.189
11.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (M/N)0DNS
12.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)0V - nesoulad s TP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.109Novotný Jakub
DOSS Kart
Rotax Max (M/N)1447.09511:05.635
2.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)141.77447.00211:07.409
3.23Birgus Vojtěch
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (M/N)142.63947.18111:08.274
4.61Sklenář Slavomír
DOSS kart
Rotax Max (M/N)142.95047.18211:08.585
5.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)143.35547.03411:08.990
6.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)145.04047.12411:10.675
7.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)1410.12447.49611:15.759
8.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)1411.57247.63511:17.207
9.47Makeš Michal
MS KART racing team v AČR
Rotax Max (M/N)1414.06347.59311:19.698
10.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1421.88247.44711:27.517
11.107Mizera Marek
J.Mizera-MIJA SPORT / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)1427.06547.83711:32.700
12.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (M/N)1436.43748.42311:42.072
13.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)1436.55147.28411:42.186
14.6Votava Luděk
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (P)1438.98049.08811:44.615
15.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1439.08348.35211:44.718
16.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)1441.75748.72411:47.392
17.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (M/N)1445.54648.35211:51.181
18.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (P)1446.31248.83311:51.947
19.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (P)131 Lap49.75111:17.978
20.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)122 Laps47.94110:03.511
21.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (P)104 Laps48.34408:26.563
22.8Voksa Daniel
Gregor Kart
Rotax Max (M/N)0DNS

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004