Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky KZ2 SENIOR Vysoké Mýto (19. 5. - 22. 5. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
KZ2 SENIOR43.853543.928
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR43.9430.09644.084
3.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR43.9580.105944.005
4.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR44.2780.425744.339
5.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR44.6140.761844.735
6.9Černý Roman
MS KART racing team v AČR / MSkart
KZ2 SENIOR44.7390.886945.082
7.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR44.7610.908445.187
8.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR44.9461.093645.024
9.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
KZ2 SENIOR44.9631.11645.120
10.53Pavlíček Michal
VMS Praga racing
KZ2 SENIOR45.3841.531645.637
11.88Rytina Aleš
Aleš Rytina
KZ2 SENIOR45.5831.73645.701
12.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR45.7671.914645.772
13.14Pavlišta Michal
Jiří Němeček
KZ2 SENIOR45.9212.068845.984
14.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 SENIOR45.9372.084945.974

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
KZ2 SENIOR1144.11408:13.698
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR110.69243.98508:14.390
3.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR111.24143.86008:14.939
4.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR114.43444.35308:18.132
5.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR118.63344.57008:22.331
6.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR1114.35545.09908:28.053
7.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
KZ2 SENIOR119.55044.90208:28.248+5 s - nedodržení start. procedury
8.9Černý Roman
MS KART racing team v AČR / MSkart
KZ2 SENIOR1114.71744.97008:28.415
9.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR1115.10445.10408:28.802
10.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1118.40045.31708:32.098
11.53Pavlíček Michal
VMS Praga racing
KZ2 SENIOR1128.18345.52908:41.881
12.14Pavlišta Michal
Jiří Němeček
KZ2 SENIOR1129.51246.41008:43.210
13.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 SENIOR1130.49945.97408:44.197
14.88Rytina Aleš
Aleš Rytina
KZ2 SENIOR1132.14045.75508:50.838+5 s - nedodržení start. procedury

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
KZ2 SENIOR1144.16208:13.767
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR110.42444.06908:14.191
3.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR118.12244.34108:21.889
4.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR118.81044.53508:22.577
5.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR1114.83945.29508:28.606
6.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
KZ2 SENIOR1118.26845.45008:32.035
7.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR1118.87145.44308:32.638
8.9Černý Roman
MS KART racing team v AČR / MSkart
KZ2 SENIOR1114.51445.18908:33.281+5 s - nedodržení start. procedury
9.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1120.39645.40508:34.163
10.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR1122.16244.30008:35.929
11.53Pavlíček Michal
VMS Praga racing
KZ2 SENIOR1123.18645.34808:36.953
12.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 SENIOR1133.33046.24708:47.097
13.14Pavlišta Michal
Jiří Němeček
KZ2 SENIOR1146.42047.18609:00.187
14.88Rytina Aleš
Aleš Rytina
KZ2 SENIOR101 Lap45.85408:27.893

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
KZ2 SENIOR1444.36310:29.842
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR141.73844.18010:31.580
3.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR141.20944.20010:36.051+5 s - nedodržení start. procedury
4.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR1410.58845.04010:40.430
5.99Chlouba Josef
Kart team Žatec
KZ2 SENIOR1414.62045.38210:44.462
6.9Černý Roman
MS KART racing team v AČR / MSkart
KZ2 SENIOR1422.10345.24310:51.945
7.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1426.89445.57810:56.736
8.88Rytina Aleš
Aleš Rytina
KZ2 SENIOR1429.44545.96610:59.287
9.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 SENIOR1434.35246.30211:04.194
10.14Pavlišta Michal
Jiří Němeček
KZ2 SENIOR1444.31346.63411:14.155
11.53Pavlíček Michal
VMS Praga racing
KZ2 SENIOR131 Lap45.30511:01.151+5 s - nedodržení start. procedury
12.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR122 Laps45.42409:17.068
13.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR0DNS
14.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR014 Laps2.797

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Skřivan Marek
Skřivan Marek
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
53
(17 17 19)
70
(20 20 30)
251
2. Preuss Jeroným
Kart-CZ
58
(17 17 24)
0
(15 6 19)
56
(17 15 24)
54
(15 15 24)
56
(17 15 24)
224
3. Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
51
(15 17 19)
191
4. Šafránek Jan
Kart-CZ
35
(3 13 19)
28
(13 15 0)
15
(0 0 15)
41
(13 13 15)
25
(10 0 15)
144
5. Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
10
(10 8 0)
24
(11 13 0)
34
(11 13 10)
22
(10 8 12)
26
(13 13 0)
116
6. Galáš Milan
KRTZ
42
(15 15 12)
4
(10 9 4)
35
(13 10 12)
0
(11 11 0)
30
(11 10 9)
111
7. Skořepa Jan
Skořepa Jan
27
(8 9 10)
33
(7 11 15)
20
(6 6 8)
18
(4 6 8)
98
8. Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
32
(13 10 9)
51
(15 17 19)
83
9. Pavlíček Michal
Praga VMS racing
7
(0 2 5)
10
(5 5 5)
18
(10 0 8)
26
(7 10 9)
22
(3 9 10)
83
10. Vojta Petr
Petr Vojta
12
(4 4 4)
14
(3 4 7)
29
(9 11 9)
19
(9 0 10)
74
11. Vácha Jindřich
Praga VMS racing
70
(20 20 30)
70
12. Chlouba Josef
Kart team Žatec
37
(11 11 15)
31
(9 10 12)
68
13. Lávička Petr
Petr Lávička
24
(8 9 7)
19
(7 5 7)
43
14. Suchomel Jan
Skřivan Marek
22
(6 7 9)
15
(8 7 0)
37
15. Kolda Petr
Pert Kolda
17
(5 6 6)
19
(6 8 5)
36
16. Heigl Christian
Kristian Heigl
32
(9 11 12)
32
17. Rytina Aleš
Aleš Rytina
19
(7 5 7)
12
(2 2 8)
31
18. Hanžl Robert
Robert Hanžl
18
(5 7 6)
9
(5 4 0)
27
19. Černý Roman
MS KART racing team v AČR
0
(0 0 0)
26
(8 8 10)
26
20. Pavlišta Michal
Jiří Němeček
12
(6 3 3)
13
(4 3 6)
0
(0 0 0)
25
21. Číža Luboš
Jiří Němeček
24
(9 7 8)
24
22. Holub Milan
Holub Milan
9
(4 0 5)
9
(0 3 6)
18

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004