Výsledky Školní 50 Brück an der Leitha (24. 6. - 26. 6. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 501:05.13841:06.612
2.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 501:07.6302.49211:09.183
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 501:09.3514.2131
4.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 501:10.4205.28211:11.835
5.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 501:11.5376.39911:12.050

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 5051:06.15805:38.065
2.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051.9541:05.42905:40.019
3.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 50520.7501:09.24905:58.815
4.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 50520.9881:09.26505:59.053
5.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 50521.1211:09.26905:59.186

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:05.30305:35.053
2.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5050.3811:05.20605:35.434
3.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 5055.5011:06.65105:40.554
4.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 50516.9201:09.41505:51.973
5.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 50517.8901:08.40305:52.943

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5061:05.02506:37.082
2.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 5068.3501:05.98806:45.432
3.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 50612.8851:05.29106:49.967
4.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 50618.3301:08.22606:55.412
5.19Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
Školní 50624.2841:08.10307:01.366

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
59
(15 20 24)
60
(13 17 30)
50
(13 13 24)
70
(20 20 30)
239
2. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
25
(10 10 15)
61
(20 11 30)
56
(17 20 19)
55
(20 20 15)
17
(17 0 0)
214
3. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
34
(17 17 0)
39
(11 13 15)
49
(15 15 19)
51
(15 17 19)
173
4. Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
59
(20 15 24)
64
(17 17 30)
39
(11 13 15)
162
5. Chvalinová Anežka
Jan Novák
20.5
(6.5 6.5 7.5)
24
(7 8 9)
30
(10 10 10)
24
(7 8 9)
98.5
6. Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
45
(11 15 19)
52
(13 15 24)
97
7. Holub Dominik
Milan Holub
28
(7.5 8.5 12)
38
(13 13 12)
30
(10 10 10)
96
8. Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
29
(10 9 10)
34
(11 11 12)
31
(8 11 12)
94
9. Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
25.5
(8.5 7.5 9.5)
38
(15 11 12)
63.5
10. Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
34
(9 10 15)
34
11. Raus Robin
Roman Raus
26
(9 9 8)
26
12. Hrubá Veronika
Jardan karting club
23
(8 7 8)
23

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004