Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky ROK Brück an der Leitha (24. 6. - 26. 6. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 42.943643.048
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 43.1450.202843.154
3.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 43.5120.569743.727
4.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 44.7731.83544.854
5.263Bábíčková Tereza
němeček jiří
ROK 44.9502.007744.987
6.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 45.0622.119645.265
7.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 45.7412.798445.808
8.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 46.0113.068746.082
9.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 46.1513.208346.167
10.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 48.6125.669548.753
11.71Šindler Aleš
Citarusus
ROK 49.0586.115349.405
12.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 1:38.78855.84511:41.325
13.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 54.8450999:
14.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 42.83554.845242.865podváha

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1142.61307:54.693
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 111.44442.76907:56.137
3.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 114.01542.57407:58.708
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 1111.48743.21408:06.180
5.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1126.96944.44708:21.662
6.263Bábíčková Tereza
němeček jiří
ROK 1133.12045.26108:27.813
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1133.22845.23608:27.921
8.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1137.61245.73708:32.305
9.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 1145.50445.80508:40.197
10.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 101 Lap46.52108:01.602
11.71Šindler Aleš
Citarusus
ROK 101 Lap49.70608:29.682
12.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 101 Lap49.44108:41.706
13.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 74 Laps45.79705:27.208
14.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1136.52845.22008:31.221podváha

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 842.57605:43.949
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 81.43242.70405:45.381
3.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 83.84142.72305:47.790
4.263Bábíčková Tereza
němeček jiří
ROK 817.14744.43406:01.096
5.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 817.67244.47006:01.621
6.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 823.00045.33106:06.949
7.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 826.32045.32106:10.269
8.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 830.87246.03206:14.821
9.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 831.13245.87606:15.081
10.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 832.33645.72206:16.285
11.71Šindler Aleš
Citarusus
ROK 71 Lap48.14005:49.479
12.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 62 Laps48.24204:56.151
13.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 08 Laps0.265
14.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 08 Laps0.471

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1442.68010:02.057
2.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 143.09042.74910:05.147
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 144.71042.88210:06.767
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 1417.12943.44810:19.186
5.58Cemper Petr
TONYKART.CZ
Super ROK 1418.97543.75710:21.032
6.263Bábíčková Tereza
němeček jiří
ROK 1426.02044.39010:28.077
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1429.36744.56810:31.424
8.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 1441.80045.32410:43.857
9.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1442.34345.35010:44.400
10.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 131 Lap45.88910:05.487
11.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 131 Lap45.98210:06.691
12.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 131 Lap45.65610:07.433
13.71Šindler Aleš
Citarusus
ROK 122 Laps48.57010:09.195
14.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 0DNS

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Korený Matěj
Němeček Jiří
67
(20 17 30)
70
(20 20 30)
67
(17 20 30)
70
(20 20 30)
274
2. Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
15
(13 15 15)
54
(17 13 24)
58
(17 17 24)
47
(13 15 19)
34
(13 15 19)
208
3. Martínková Aneta
KRC Racing
32
(0 13 19)
47
(15 17 15)
26
(0 11 15)
54
(17 13 24)
159
4. Hudec Martin
Citarusus
39
(17 10 12)
25
(13 0 12)
36
(8 15 19)
33
(10 13 10)
22
(11 11 0)
155
5. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
70
(20 20 30)
26
(20 0 6)
47
(15 17 15)
143
6. Jatel Radek
JATEL Radek
19
(0 9 10)
21
(0 11 10)
37
(15 10 12)
25
(9 9 7)
22
(7 6 9)
124
7. Picka Petr
Petr Picka
27
(10 8 9)
30
(11 10 9)
29
(11 9 9)
16
(0 8 8)
6
(6 7 6)
108
8. Kutý Miroslav
Jiří Němeček
22
(11 11 0)
28
(0 13 15)
27
(8 10 9)
29
(8 9 12)
106
9. Šula Jan
TONYKART.cz
34
(13 11 10)
30
(11 7 12)
30
(10 10 10)
94
10. Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
0
(0 0 0)
27
(10 9 8)
16
(9 7 0)
17
(5 5 7)
60
11. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
59
(15 20 24)
59
12. Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
56
(15 17 24)
56
13. Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
14
(0 7 7)
25
(9 8 8)
39
14. Pytlík Marek
OKKART v AČR
34
(0 15 19)
34
15. Šindler Aleš
Citarusus
26
(10 8 8)
26
16. Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
17
(9 0 8)
17

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004