Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Brück an der Leitha (24. 6. - 26. 6. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)50.723250.843
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)51.2490.526351.288
3.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)51.7190.996352.008
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)51.8861.163152.119
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)51.9531.23452.624
6.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)52.0781.355652.365
7.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)52.9172.194752.923
8.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)53.6432.92153.643
9.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)53.9963.273354.386
10.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)54.4673.744155.554
11.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)58.6717.948259.127

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)850.56206:48.070
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)80.06250.54506:48.132
3.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)811.02050.94007:02.090+ 3s - špatný start
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)812.52251.82907:03.592+ 3s - špatný start
5.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)822.54152.53207:10.611
6.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)822.55452.42307:10.624
7.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)827.96953.32907:16.039
8.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)828.93253.32607:17.002
9.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)71 Lap57.18806:50.743
10.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)35 Laps51.68002:37.228
11.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)35 Laps51.60302:37.313

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)850.57906:48.957
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)80.33750.62206:49.294
3.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)84.27551.04406:53.232
4.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)89.01551.51506:57.972
5.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)89.94051.62906:58.897
6.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)820.32753.13307:09.284
7.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)834.88954.99207:23.846
8.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)841.33654.71207:30.293
9.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)71 Lap57.90307:07.419
10.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)0DNS
11.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)820.93852.86907:09.895V - porušení SP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)1050.40208:31.273
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)100.08150.74008:31.354
3.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)1013.79551.86308:45.068
4.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)1013.68051.82108:47.953+ 3s - špatný start
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)1020.72552.21708:51.998
6.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)1030.66551.97509:01.938
7.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)1031.69253.70509:02.965
8.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)1034.77153.26009:06.044
9.23Vlk Valter
HKC v AČR
Baby 60 (M/N)1036.38553.50209:07.658
10.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)1054.44854.84909:25.721
11.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)82 Laps1:00.87708:51.344

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
52
(17 11 24)
64
(20 20 24)
67
(20 17 30)
61
(20 17 24)
64
(17 17 30)
308
2. Skřivan Marek
Marek Skřivan
70
(20 20 30)
30
(17 13 30)
61
(17 20 24)
67
(17 20 30)
64
(20 20 24)
292
3. Šťastný Sebastien
Citarusus
34
(11 13 10)
32
(7 17 15)
34
(0 15 19)
25
(7 10 8)
27
(8 9 10)
152
4. Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
45
(13 17 15)
49
(15 15 19)
47
(15 13 19)
141
5. Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
18
(8 5 5)
19
(5 9 10)
34
(13 11 10)
25
(8 8 9)
29
(10 10 9)
125
6. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
16
(4 6 6)
25
(9 11 5)
12
(0 0 12)
28
(13 11 4)
34
(11 11 12)
115
7. Martínek Tadeáš
KRC racing
16
(0 8 8)
32
(8 15 9)
21
(4 5 12)
35
(13 15 7)
104
8. Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
19
(10 1 8)
43
(15 13 15)
39
(11 13 15)
101
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
3
(3 0 0)
16
(4 6 6)
23
(9 8 6)
26
(9 7 10)
25
(9 8 8)
93
10. Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
44
(15 10 19)
41
(15 7 19)
85
11. Hudec Miki
Citarusus
12
(6 3 3)
8
(3 5 3)
25
(8 9 8)
15
(6 4 5)
16
(6 5 5)
76
12. Friček David
David Friček
10
(7 1 2)
8
(2 4 4)
29
(10 10 9)
15
(5 3 7)
9
(3 3 3)
71
13. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
13
(2 7 4)
19
(10 9 0)
28
(7 6 15)
60
14. Vlk Valter
HKC v AČR
21
(10 4 7)
21
(6 8 7)
18
(11 0 7)
60
15. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
21
(0 9 12)
33
(11 10 12)
54
16. Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
33
(9 15 9)
16
(13 2 1)
49
17. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
8
(5 2 1)
6
(1 3 2)
14
(2 6 6)
15
(4 7 4)
43
18. Pešek Jan
Jan Pešek
1
(1 0 0)
19
(7 7 5)
3
(0 2 1)
15
(5 4 6)
38
19. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
7
(3 1 3)
7
20. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
3
(1 0 2)
3

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004