Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky OK Junior Brück an der Leitha (24. 6. - 26. 6. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior43.289443.647
2.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior43.3500.061743.393
3.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior43.3830.094443.549
4.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior43.4490.16643.611
5.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior43.4640.175343.589
6.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior43.4820.193343.550
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior43.7110.422643.830
8.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior43.9420.653744.471

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior1142.89807:55.558
2.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior110.58042.74507:56.138
3.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior110.94642.82207:56.504
4.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior113.74842.94007:59.306
5.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior115.14042.86108:00.698
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior117.81243.38608:03.370
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior117.99143.32008:03.549
8.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior118.11542.92508:03.673

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior1143.00007:57.345
2.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior111.09843.09407:58.443
3.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior111.47142.82207:58.816
4.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior112.97943.03208:00.324
5.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior113.67143.13908:01.016
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior116.93643.47608:04.281
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior117.42843.50508:04.773
8.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior110 Laps45.65246.191

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior1442.95610:07.620
2.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior140.78942.98710:08.409
3.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior141.61343.07410:09.233
4.31Pros František
Praga VMS racing
OK Junior143.88343.02910:11.503
5.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior1411.33343.75110:18.953
6.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior014 Laps0.110
7.58Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
OK Junior014 Laps0.421
8.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior146.49943.22910:14.119V - porušení SP

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
63
(13 20 30)
50
(0 20 30)
54
(15 15 24)
56
(17 15 24)
20
(20 13 24)
243
2. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
67
(17 20 30)
67
(20 17 30)
45
(15 0 30)
179
3. Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
26
(0 7 19)
56
(20 17 19)
39
(0 20 19)
47
(17 20 10)
168
4. Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
45
(20 15 10)
39
(15 0 24)
33
(20 13 0)
10
(0 10 0)
40
(13 15 12)
167
5. Simonová Eliška
Kart-CZ
24
(9 0 15)
32
(17 15 0)
47
(11 17 19)
38
(15 13 10)
26
(0 11 15)
167
6. Pros František
Praga VMS racing
32
(15 17 0)
35
(13 10 12)
34
(8 11 15)
23
(0 8 15)
124
7. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
34
(11 11 12)
36
(10 11 15)
13
(13 0 0)
36
(0 17 19)
119
8. Pytlík Marek
OKKART v AČR
19
(0 10 9)
32
(10 10 12)
36
(13 11 12)
21
(11 10 0)
108
9. Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
26
(10 9 7)
24
(11 13 0)
18
(9 9 0)
29
(11 9 9)
97
10. Legnaro Alex
Praga VMS racing
54
(17 13 24)
54
11. Záruba Kamil
Praga VMS racing
24
(8 8 8)
24

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004