CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Rotax Max Brück an der Leitha (24. 6. - 26. 6. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.99Müller Mattia
Sport bohemia karts
Rotax Max Jr. (MČR)44.826744.859
2.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)44.8490.023444.886
3.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)45.0480.222545.165
4.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)45.2020.376445.300
5.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)45.3100.484545.444
6.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)45.3580.532645.395
7.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)45.3930.567545.407
8.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (PAČR)45.3990.573445.460
9.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (MČR)45.4400.614545.484
10.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)45.4620.636845.465
11.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)45.4720.646445.545
12.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)45.7250.899745.830
13.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (MČR)45.8461.02645.872
14.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (PAČR)46.9322.106246.991
15.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (PAČR)47.1412.315547.156

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Müller Mattia
Sport bohemia karts
Rotax Max Jr. (MČR)1144.36208:12.334
2.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)111.14344.44308:13.477
3.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)113.06444.56208:15.398
4.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)113.54844.54308:15.882
5.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)114.24644.48408:16.580
6.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)114.37644.17308:16.710
7.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)115.33344.73008:17.667
8.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (PAČR)117.39944.87908:19.733
9.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)1112.99245.13708:25.326
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)1113.13645.07408:25.470
11.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (MČR)1113.35345.10708:25.687
12.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (MČR)1121.17244.88608:33.506
13.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (PAČR)1129.83146.53208:42.165
14.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (PAČR)1130.24046.52308:42.574
15.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)1143.69045.59508:56.024

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)1144.60808:14.352
2.99Müller Mattia
Sport bohemia karts
Rotax Max Jr. (MČR)110.37644.61708:14.728
3.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)110.64644.66008:14.998
4.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)113.12544.71808:17.477
5.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)113.87344.70808:18.225
6.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)117.38745.07408:21.739
7.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)117.56145.09708:21.913
8.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (MČR)117.75745.07008:22.109
9.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (PAČR)118.01945.13908:22.371
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)118.26944.88208:22.621
11.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)1113.79544.62008:28.147
12.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (MČR)1114.32945.45508:28.681
13.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (PAČR)1125.34746.36708:39.699
14.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (PAČR)1127.91746.30508:42.269
15.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)1128.73545.57708:43.087

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)1444.56710:29.263
2.99Müller Mattia
Sport bohemia karts
Rotax Max Jr. (MČR)142.46544.63110:31.728
3.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)142.73544.62310:31.998
4.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (MČR)144.27244.70410:33.535
5.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)144.94144.80110:34.204
6.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)145.84544.51010:35.108
7.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (MČR)146.17244.91210:35.435
8.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (MČR)146.68944.95310:35.952
9.48Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max Jr. (PAČR)1410.57445.12410:39.837
10.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (MČR)1414.56245.45910:43.825
11.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (MČR)1414.83145.30810:44.094
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)1415.98144.85210:45.244
13.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (PAČR)1431.46546.25411:00.728
14.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (MČR)1438.59045.19911:07.853
15.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (PAČR)131 Lap47.01910:30.746

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004