Výsledky Školní 50 Písek (25. 8. - 28. 8. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 501:13.12521:14.428
2.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 501:13.7120.58721:15.418
3.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 501:13.8720.74731:14.175
4.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 501:15.3142.18931:15.747
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:19.7306.60531:20.221
6.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 501:23.38210.25711:24.079

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5041:12.06404:56.788
2.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 5044.1091:12.79305:00.897
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 50415.2071:15.89105:11.995
4.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 50423.1841:16.03105:19.972
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50439.8431:20.43005:36.631
6.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 50453.6971:22.49105:50.485

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5041:12.65404:58.611
2.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 5041.9391:12.81305:00.550
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5048.7191:14.27705:07.330
4.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5049.2531:14.49005:07.864
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50433.3611:20.18805:31.972
6.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 50456.6151:25.56205:55.226

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 5051:13.92306:18.378
2.99Huráb Dominik
Jardan karting club
Školní 5053.0871:13.42606:21.465
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5057.1441:14.64306:25.522
4.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 50510.3151:13.46506:28.693
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50524.8601:18.62406:43.238
6.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 50559.9701:23.90207:18.348

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
59
(15 20 24)
60
(13 17 30)
50
(13 13 24)
70
(20 20 30)
239
2. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
25
(10 10 15)
61
(20 11 30)
56
(17 20 19)
55
(20 20 15)
17
(17 0 0)
214
3. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
34
(17 17 0)
39
(11 13 15)
49
(15 15 19)
51
(15 17 19)
173
4. Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
59
(20 15 24)
64
(17 17 30)
39
(11 13 15)
162
5. Chvalinová Anežka
Jan Novák
20.5
(6.5 6.5 7.5)
24
(7 8 9)
30
(10 10 10)
24
(7 8 9)
98.5
6. Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
45
(11 15 19)
52
(13 15 24)
97
7. Holub Dominik
Milan Holub
28
(7.5 8.5 12)
38
(13 13 12)
30
(10 10 10)
96
8. Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
29
(10 9 10)
34
(11 11 12)
31
(8 11 12)
94
9. Vlnatý Tomáš
Tomáš Vlnatý
25.5
(8.5 7.5 9.5)
38
(15 11 12)
63.5
10. Tsvirko Stepan
Tsvirko Dima
34
(9 10 15)
34
11. Raus Robin
Roman Raus
26
(9 9 8)
26
12. Hrubá Veronika
Jardan karting club
23
(8 7 8)
23

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004