Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky ROK Písek (25. 8. - 28. 8. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 49.004649.081
2.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 49.0080.004449.144
3.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 49.3010.297449.542
4.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 49.3620.358249.417
5.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 49.5860.582549.631
6.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 50.0221.018450.090
7.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 50.7551.751651.033
8.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 50.8731.869550.969
9.21Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 51.2302.226451.303
10.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 51.3262.322451.383
11.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 52.5263.522352.770
12.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 52.6303.626552.678
13.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 53.3404.336553.665
14.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 53.7404.736853.741
15.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 53.7994.795353.912
16.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK -49.0040
17.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK -49.0040

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 1048.75408:15.028
2.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 100.16448.65408:15.192
3.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 105.62449.19908:20.652
4.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 105.86549.49408:20.893
5.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 108.31349.61208:23.341
6.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 1012.51249.30808:27.540
7.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1022.03850.89708:37.066
8.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1022.31750.95308:37.345
9.21Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1022.46550.83008:37.493
10.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1032.22351.77508:47.251
11.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 1036.80151.95608:51.829
12.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 1037.79952.15408:52.827
13.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1050.42752.90609:05.455
14.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 91 Lap52.80108:56.287
15.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 46 Laps49.35403:21.646
16.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 46 Laps53.43203:44.413
17.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 0DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 1049.51808:17.939
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 100.57349.41808:18.512
3.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 101.45049.39608:19.389
4.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 103.58049.75708:21.519
5.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 105.65149.60608:23.590
6.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 107.97349.54808:25.912
7.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 108.17749.88408:26.116
8.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1020.20151.12208:38.140
9.21Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1020.28551.21108:38.224
10.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1030.44951.86508:48.388
11.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 1038.14952.68208:56.088
12.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1038.28351.77508:56.222
13.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1045.18553.19509:03.124
14.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1047.55653.59109:05.495
15.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 1056.01454.25709:13.953
16.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 91 Lap52.74308:02.489
17.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 37 Laps51.34502:37.510

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Václavík Tomáš
Libor Václavík
Super ROK 1249.63310:04.109
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 120.14349.75510:04.252
3.13Reitmeier Tomáš
Tomáš Reitmeier
Super ROK 122.74449.94910:06.853
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 125.32450.04610:09.433
5.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1217.87151.07410:21.980
6.21Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1218.01051.20710:22.119
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1227.99951.98810:32.108
8.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1232.41752.15910:36.526
9.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 1239.70152.64210:43.810
10.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 1240.04852.67310:44.157
11.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1246.44153.23310:50.550
12.310Kočka Ondřej
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
Super ROK 111 Lap49.76109:13.007
13.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 111 Lap54.03410:08.386
14.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 111 Lap53.92210:09.185
15.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 84 Laps51.05306:55.639
16.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
Super ROK 0DNS
17.51Boris Machulda Marek
H-Kart club
Super ROK 012 Laps1.714

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Korený Matěj
Němeček Jiří
67
(20 17 30)
70
(20 20 30)
67
(17 20 30)
70
(20 20 30)
274
2. Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
15
(13 15 15)
54
(17 13 24)
58
(17 17 24)
47
(13 15 19)
34
(13 15 19)
208
3. Martínková Aneta
KRC Racing
32
(0 13 19)
47
(15 17 15)
26
(0 11 15)
54
(17 13 24)
159
4. Hudec Martin
Citarusus
39
(17 10 12)
25
(13 0 12)
36
(8 15 19)
33
(10 13 10)
22
(11 11 0)
155
5. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
70
(20 20 30)
26
(20 0 6)
47
(15 17 15)
143
6. Jatel Radek
JATEL Radek
19
(0 9 10)
21
(0 11 10)
37
(15 10 12)
25
(9 9 7)
22
(7 6 9)
124
7. Picka Petr
Petr Picka
27
(10 8 9)
30
(11 10 9)
29
(11 9 9)
16
(0 8 8)
6
(6 7 6)
108
8. Kutý Miroslav
Jiří Němeček
22
(11 11 0)
28
(0 13 15)
27
(8 10 9)
29
(8 9 12)
106
9. Šula Jan
TONYKART.cz
34
(13 11 10)
30
(11 7 12)
30
(10 10 10)
94
10. Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
0
(0 0 0)
27
(10 9 8)
16
(9 7 0)
17
(5 5 7)
60
11. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
59
(15 20 24)
59
12. Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
56
(15 17 24)
56
13. Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
14
(0 7 7)
25
(9 8 8)
39
14. Pytlík Marek
OKKART v AČR
34
(0 15 19)
34
15. Šindler Aleš
Citarusus
26
(10 8 8)
26
16. Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
17
(9 0 8)
17

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004