Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Písek (25. 8. - 28. 8. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)58.888358.907
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)59.5460.658359.644
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)59.9641.07641:00.375
4.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)1:00.1571.26931:00.420
5.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)1:00.6011.71321:00.889
6.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:00.7861.89841:01.171
7.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)1:00.9072.01921:00.956
8.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)1:00.9742.08671:02.594
9.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)1:01.3762.48831:01.386
10.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)1:01.4742.58641:01.646
11.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)1:01.9583.0741:01.975
12.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1:02.4323.54441:03.492
13.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)1:02.5133.62541:02.984
14.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)1:02.7923.90431:02.910
15.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)1:04.3365.44831:04.945
16.777Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)1:06.2047.31641:06.496

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)758.45106:56.043
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)70.20558.24606:56.248
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)71.28458.65906:57.327
4.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)710.87559.84807:06.918
5.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)711.31259.77807:07.355
6.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)716.2911:00.08107:12.334
7.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)720.3691:01.09807:16.412
8.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)720.7731:01.50807:16.816
9.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)720.8641:01.01507:16.907
10.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)724.0541:01.24407:20.097
11.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)725.2391:01.81907:21.282
12.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)737.2461:00.45407:33.289
13.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)738.4271:03.10707:34.470
14.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)739.0461:03.24407:35.089
15.777Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)61 Lap1:05.37106:56.016
16.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)61 Lap1:03.98506:57.243

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)758.75507:00.442
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)70.45458.96207:00.896
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)72.69759.53107:03.139
4.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)73.96159.59407:04.403
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)74.09059.65407:04.532
6.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)78.00459.90007:08.446
7.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)713.6821:01.03407:14.124
8.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)714.2211:01.11207:14.663
9.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)714.4371:01.05607:14.879
10.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)725.2601:02.57607:25.702
11.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)727.6901:00.76607:28.132
12.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)727.7961:01.87207:28.238
13.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)727.8711:02.83307:28.313
14.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)731.2951:03.07007:31.737
15.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)731.6381:02.82507:32.080
16.777Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)755.0271:05.83107:55.469

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)958.95308:57.691
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)92.51059.33409:00.201
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)97.8711:00.02009:05.562
4.31Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
Baby 60 (M/N)915.9901:00.25909:13.681
5.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)921.5111:00.85109:19.202
6.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)924.2031:01.23609:21.894
7.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)924.5881:01.32709:22.279
8.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)925.2961:01.19209:22.987
9.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)933.2681:02.46709:30.959
10.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)934.2131:02.59309:31.904
11.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)934.3301:02.45509:32.021
12.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)935.0021:00.25809:32.693
13.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)944.1221:02.75709:41.813
14.777Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)81 Lap1:05.93609:01.166
15.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)81 Lap1:04.14909:28.010
16.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)72 Laps1:01.17607:26.740

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
52
(17 11 24)
64
(20 20 24)
67
(20 17 30)
61
(20 17 24)
64
(17 17 30)
308
2. Skřivan Marek
Marek Skřivan
70
(20 20 30)
30
(17 13 30)
61
(17 20 24)
67
(17 20 30)
64
(20 20 24)
292
3. Šťastný Sebastien
Citarusus
34
(11 13 10)
32
(7 17 15)
34
(0 15 19)
25
(7 10 8)
27
(8 9 10)
152
4. Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
45
(13 17 15)
49
(15 15 19)
47
(15 13 19)
141
5. Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
18
(8 5 5)
19
(5 9 10)
34
(13 11 10)
25
(8 8 9)
29
(10 10 9)
125
6. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
16
(4 6 6)
25
(9 11 5)
12
(0 0 12)
28
(13 11 4)
34
(11 11 12)
115
7. Martínek Tadeáš
KRC racing
16
(0 8 8)
32
(8 15 9)
21
(4 5 12)
35
(13 15 7)
104
8. Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
19
(10 1 8)
43
(15 13 15)
39
(11 13 15)
101
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
3
(3 0 0)
16
(4 6 6)
23
(9 8 6)
26
(9 7 10)
25
(9 8 8)
93
10. Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
44
(15 10 19)
41
(15 7 19)
85
11. Hudec Miki
Citarusus
12
(6 3 3)
8
(3 5 3)
25
(8 9 8)
15
(6 4 5)
16
(6 5 5)
76
12. Friček David
David Friček
10
(7 1 2)
8
(2 4 4)
29
(10 10 9)
15
(5 3 7)
9
(3 3 3)
71
13. Vlk Valter
HKC v AČR
21
(10 4 7)
21
(6 8 7)
18
(11 0 7)
60
14. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
13
(2 7 4)
19
(10 9 0)
28
(7 6 15)
60
15. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
21
(0 9 12)
33
(11 10 12)
54
16. Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
33
(9 15 9)
16
(13 2 1)
49
17. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
8
(5 2 1)
6
(1 3 2)
14
(2 6 6)
15
(4 7 4)
43
18. Pešek Jan
Jan Pešek
1
(1 0 0)
19
(7 7 5)
3
(0 2 1)
15
(5 4 6)
38
19. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
7
(3 1 3)
7
20. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
3
(1 0 2)
3

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004