Výsledky Rotax Max Písek (25. 8. - 28. 8. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)51.569851.667
2.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)51.6140.045551.724
3.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)51.7700.201551.954
4.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)51.8340.265451.896
5.59Netiiagovski Daniel
Daniel Netiiagovski
Rotax Max Jr. (M/N)51.8550.286451.935
6.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)51.9740.405651.985
7.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)52.1820.613652.362
8.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (M/N)52.1860.617752.231
9.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)52.3420.773452.693
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)52.4410.872352.506
11.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)52.6181.049852.641
12.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (M/N)52.6791.11552.779
13.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)52.7161.147652.847
14.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax Max (M/N)52.8271.258653.055
15.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)53.9072.338454.473
16.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (P)54.2202.651854.287
17.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (P)54.5983.029254.695
18.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr. (M/N)-51.5690

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)1051.39808:44.165
2.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)100.44751.44708:44.612
3.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)105.41351.75108:49.578
4.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)105.56151.64808:49.726
5.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1037.28651.35409:21.451
6.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1037.44051.35209:21.605
7.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)1037.84751.53609:22.012
8.59Netiiagovski Daniel
Daniel Netiiagovski
Rotax Max Jr. (M/N)1038.02451.53509:22.189
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (M/N)1040.97851.76209:25.143
10.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)1046.02652.00509:30.191
11.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (M/N)1046.80652.08609:30.971
12.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr. (M/N)1047.20951.85709:31.374
13.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1047.78251.95709:31.947
14.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)91 Lap53.35208:57.096
15.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (P)91 Lap53.18208:59.816
16.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (P)91 Lap53.98408:59.993
17.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)55 Laps52.21804:30.800
18.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax Max (M/N)0DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)1051.92809:13.653
2.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)100.66451.92909:14.317
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)104.54252.09609:18.195
4.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)108.22252.42709:21.875
5.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)109.20652.29509:22.859
6.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax Max (M/N)1010.82952.76509:24.482
7.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1037.58451.86909:51.237
8.103Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax Max Jr. (M/N)1037.80351.94409:51.456
9.59Netiiagovski Daniel
Daniel Netiiagovski
Rotax Max Jr. (M/N)1038.57851.88509:52.231
10.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr. (M/N)1038.83952.03009:52.492
11.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr. (M/N)1039.20652.10309:52.859
12.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr. (M/N)1043.14152.51709:56.794
13.158Maleček Jan
MS Kart
Rotax Max Jr. (M/N)1044.59252.31709:58.245
14.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr. (M/N)1045.08252.43209:58.735
15.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr. (M/N)1046.71952.42410:00.372
16.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr. (P)91 Lap53.72009:22.682
17.150Vacura Tomáš
Antonín Vacura
Rotax Max Jr. (P)91 Lap53.39809:24.594
18.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr. (P)91 Lap54.44909:32.176

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)1252.09510:28.541
2.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)121.24452.07610:32.785+ 3s - špatný start
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)124.95152.18710:36.492+ 3s - špatný start
4.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)1210.34652.70910:38.887
5.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax Max (M/N)1213.32652.88510:44.867+ 3s - špatný start
6.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)102 Laps52.10808:48.367

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004