Výsledky Školní 50 Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.99Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Školní 501:08.13151:08.224
2.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 501:08.8980.76751:09.110
3.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 501:10.9052.77431:10.974
4.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 501:11.0872.95631:11.226
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:13.7685.63751:14.545
6.33Holub Dominik
Milan Holub
Školní 501:15.1807.04961:15.457
7.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 501:15.8667.73561:16.394
8.10Raus Robin
Roman Raus
Školní 501:16.8728.74151:17.072
9.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 507.7410

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Školní 5051:07.90405:51.900
2.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5050.1951:07.92305:52.095
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5052.8961:08.52605:54.796
4.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 5056.5821:10.69005:58.482
5.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 50518.3971:10.86706:10.297
6.33Holub Dominik
Milan Holub
Školní 50540.1031:16.48906:32.003
7.10Raus Robin
Roman Raus
Školní 50546.1511:16.89206:38.051
8.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50546.3881:16.46606:38.288
9.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 50547.2761:16.45006:39.176

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Školní 5050.4001:07.26305:41.846
2.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 5055.6451:08.32705:47.091
3.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50511.6181:09.65805:53.064
4.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 50531.9011:13.88406:13.347
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50532.9351:13.45906:14.381
6.33Holub Dominik
Milan Holub
Školní 50543.0711:15.86906:24.517
7.10Raus Robin
Roman Raus
Školní 50547.4331:15.97706:28.879
8.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5051:00.3471:17.07106:41.793
9.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5051:07.01205:41.446V- neoulad s TP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Školní 5061:07.56806:50.280
2.29Dvorský Jakub
Ladislav Dvorský
Školní 50612.6641:09.94307:02.944
3.77Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Školní 50613.9611:07.29007:04.241
4.75Matějka Samuel
Šisler Jaroslav
Školní 50633.6641:12.74907:23.944
5.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50635.6221:13.41607:25.902
6.33Holub Dominik
Milan Holub
Školní 50650.5611:15.94107:40.841
7.96Chvalinová Anežka
Jan Novák
Školní 5061:22.7661:17.12708:13.046
8.10Raus Robin
Roman Raus
Školní 5051 Lap1:16.22306:35.992
9.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5062.5631:07.49306:52.843V- neoulad s TP

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004