Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky ROK Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 45.738545.908
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 45.9820.244846.065
3.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 47.0941.356747.099
4.111Číža Luboš
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
Super ROK 47.4081.67547.588
5.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 47.6851.947747.711
6.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 47.7542.016747.767
7.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 48.1112.373748.115
8.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 48.3882.65748.459
9.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 48.5302.792748.544
10.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 49.1633.425449.193
11.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 49.5493.811349.667
12.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 49.6163.878449.826
13.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 52.0936.355652.197
14.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK -45.7380

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1145.49408:28.536
2.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 110.34345.68508:28.879
3.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1117.59247.06108:46.128
4.111Číža Luboš
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
Super ROK 1119.98447.35208:48.520
5.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1120.45847.26208:48.994
6.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1120.54846.97408:49.084
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1124.06147.56308:52.597
8.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 1126.99647.95008:55.532
9.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 1133.63948.34009:02.175
10.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 1133.92348.31009:02.459
11.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1134.60248.45009:03.138
12.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1138.98448.93509:07.520
13.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 1139.33648.89309:07.872
14.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 101 Lap51.09308:42.232

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1145.42108:24.469
2.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1118.73146.96208:43.200
3.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1119.08146.62208:43.550
4.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1121.33647.08008:48.805+ 3s - porušení startovní procedury
5.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1127.14347.32708:51.612
6.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 1130.38147.80908:54.850
7.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 1131.80648.01608:56.275
8.111Číža Luboš
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
Super ROK 1132.88647.25008:57.355
9.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1133.35948.02408:57.828
10.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 1134.32848.06008:58.797
11.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 1143.23948.98109:07.708
12.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 1144.06349.06909:08.532
13.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 101 Lap50.97908:47.804
14.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 65 Laps46.03504:39.160

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec
Super ROK 1445.33710:41.555
2.25Korený Matěj
Němeček Jiří
ROK 1421.79847.00511:03.353
3.42Martínková Aneta
KRC Racing
ROK 1424.62647.05611:06.181
4.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK 1424.77347.05211:06.328
5.263Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
ROK 1427.23746.95911:08.792
6.111Číža Luboš
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
Super ROK 1432.11047.25011:13.665
7.87Kutý Miroslav
Jiří Němeček
ROK 1443.09248.02211:24.647
8.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK 131 Lap48.33310:43.975
9.9Jatel Radek
JATEL Radek / carpoint
ROK 131 Lap48.98310:52.771+ 3s - porušení startovní procedury
10.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK 131 Lap48.35310:58.396
11.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK 131 Lap51.00811:16.182
12.11Picka Petr
Petr Picka
ROK 131 Lap49.12011:20.763
13.26Podhradská Monika
ARB Racing
Super ROK 95 Laps45.43307:04.549
14.101Hudec Martin
Citarusus
ROK 014 Laps0.587

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Korený Matěj
Němeček Jiří
67
(20 17 30)
70
(20 20 30)
67
(17 20 30)
70
(20 20 30)
274
2. Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
15
(13 15 15)
54
(17 13 24)
58
(17 17 24)
47
(13 15 19)
34
(13 15 19)
208
3. Martínková Aneta
KRC Racing
32
(0 13 19)
47
(15 17 15)
26
(0 11 15)
54
(17 13 24)
159
4. Hudec Martin
Citarusus
39
(17 10 12)
25
(13 0 12)
36
(8 15 19)
33
(10 13 10)
22
(11 11 0)
155
5. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
70
(20 20 30)
26
(20 0 6)
47
(15 17 15)
143
6. Jatel Radek
JATEL Radek
19
(0 9 10)
21
(0 11 10)
37
(15 10 12)
25
(9 9 7)
22
(7 6 9)
124
7. Picka Petr
Petr Picka
27
(10 8 9)
30
(11 10 9)
29
(11 9 9)
16
(0 8 8)
6
(6 7 6)
108
8. Kutý Miroslav
Jiří Němeček
22
(11 11 0)
28
(0 13 15)
27
(8 10 9)
29
(8 9 12)
106
9. Šula Jan
TONYKART.cz
34
(13 11 10)
30
(11 7 12)
30
(10 10 10)
94
10. Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
0
(0 0 0)
27
(10 9 8)
16
(9 7 0)
17
(5 5 7)
60
11. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
59
(15 20 24)
59
12. Kadlčák Jakub
SPIRIT RACING S.R.O.
56
(15 17 24)
56
13. Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
14
(0 7 7)
25
(9 8 8)
39
14. Pytlík Marek
OKKART v AČR
34
(0 15 19)
34
15. Šindler Aleš
Citarusus
26
(10 8 8)
26
16. Mottlová Štěpánka
TONYKART.CZ
17
(9 0 8)
17

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004