Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)53.787753.827
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)54.0280.241654.337
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)54.3170.53654.356
4.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)54.6570.87654.735
5.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)54.7350.948454.852
6.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)54.8851.098855.025
7.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)54.9511.164855.241
8.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)55.0791.292455.156
9.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)55.6501.863855.652
10.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)55.9162.129856.114
11.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)56.2382.451457.274
12.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)56.9993.212857.004
13.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)58.3244.537758.413

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)753.64306:18.886
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)70.14153.62906:19.027
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)72.95054.09406:21.836
4.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)74.88154.03806:23.767
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)74.97554.23506:23.861
6.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)78.83854.87906:27.724
7.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)712.96055.13606:31.846
8.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)713.07555.16606:31.961
9.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)717.78155.96906:36.667
10.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)723.15656.76606:42.042
11.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)723.26356.60906:42.149
12.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)723.44756.80006:42.333
13.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)741.04659.21306:59.932

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)753.81706:18.089
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)70.64753.66306:18.736
3.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)73.13953.86806:21.228
4.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)73.28454.01006:21.373
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)710.19854.58306:28.287
6.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)711.57954.68606:29.668
7.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)712.06554.97206:30.154
8.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)714.54955.26706:32.638
9.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)714.76555.01206:32.854
10.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)718.77556.10706:36.864
11.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)720.03456.10206:38.123
12.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)720.11255.86906:38.201
13.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)721.72256.11306:39.811

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Baby 60 (M/N)1053.73309:02.654
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)101.63153.59709:04.285
3.77Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
Baby 60 (M/N)103.26753.97609:05.921
4.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)109.45654.46109:12.110
5.17Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
Baby 60 (M/N)1013.34054.94309:15.994
6.14Šťastný Sebastien
Citarusus
Baby 60 (M/N)1013.44954.88009:16.103
7.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
Baby 60 (M/N)1013.70254.60109:16.356
8.27Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)1014.40754.81309:17.061
9.42Martínek Tadeáš
KRC racing
Baby 60 (M/N)1024.94754.14309:27.601
10.11Pešek Jan
Jan Pešek
Baby 60 (M/N)1026.33955.83209:28.993
11.101Hudec Miki
Citarusus
Baby 60 (M/N)1027.92856.30509:30.582
12.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1029.87556.25909:32.529
13.22Friček David
David Friček
Baby 60 (M/N)1029.93056.16409:32.584

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
52
(17 11 24)
64
(20 20 24)
67
(20 17 30)
61
(20 17 24)
64
(17 17 30)
308
2. Skřivan Marek
Marek Skřivan
70
(20 20 30)
30
(17 13 30)
61
(17 20 24)
67
(17 20 30)
64
(20 20 24)
292
3. Šťastný Sebastien
Citarusus
34
(11 13 10)
32
(7 17 15)
34
(0 15 19)
25
(7 10 8)
27
(8 9 10)
152
4. Sonkin Matvei
H-kart club v AČR
45
(13 17 15)
49
(15 15 19)
47
(15 13 19)
141
5. Obručník Lukáš
Jiří Obručník- Lamont racing
18
(8 5 5)
19
(5 9 10)
34
(13 11 10)
25
(8 8 9)
29
(10 10 9)
125
6. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
16
(4 6 6)
25
(9 11 5)
12
(0 0 12)
28
(13 11 4)
34
(11 11 12)
115
7. Martínek Tadeáš
KRC racing
16
(0 8 8)
32
(8 15 9)
21
(4 5 12)
35
(13 15 7)
104
8. Kepeň Maxmilián
Kepeň Rostislav
19
(10 1 8)
43
(15 13 15)
39
(11 13 15)
101
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
3
(3 0 0)
16
(4 6 6)
23
(9 8 6)
26
(9 7 10)
25
(9 8 8)
93
10. Kameník Jakub
PRAGA Czech Racing Team s.r.o.
44
(15 10 19)
41
(15 7 19)
85
11. Hudec Miki
Citarusus
12
(6 3 3)
8
(3 5 3)
25
(8 9 8)
15
(6 4 5)
16
(6 5 5)
76
12. Friček David
David Friček
10
(7 1 2)
8
(2 4 4)
29
(10 10 9)
15
(5 3 7)
9
(3 3 3)
71
13. Vlk Valter
HKC v AČR
21
(10 4 7)
21
(6 8 7)
18
(11 0 7)
60
14. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
13
(2 7 4)
19
(10 9 0)
28
(7 6 15)
60
15. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport v AČR
21
(0 9 12)
33
(11 10 12)
54
16. Petržeĺka Štěpán
PRAGA Czech Racing Team s.r.o
33
(9 15 9)
16
(13 2 1)
49
17. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
8
(5 2 1)
6
(1 3 2)
14
(2 6 6)
15
(4 7 4)
43
18. Pešek Jan
Jan Pešek
1
(1 0 0)
19
(7 7 5)
3
(0 2 1)
15
(5 4 6)
38
19. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
7
(3 1 3)
7
20. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
3
(1 0 2)
3

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004