Výsledky Easy 60 Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 6052.953453.415
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6053.7270.774653.809
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6053.7440.791453.840
4.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 6054.1571.204554.630
5.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 6054.3321.379554.391
6.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 6054.4441.491854.513
7.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 6054.4851.532454.630
8.5Raus Niki
Roman Raus
Easy 6054.9511.998854.981
9.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 6055.0212.068555.129
10.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 6055.1152.162755.211
11.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6055.2072.254555.442
12.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 6055.4482.495655.767
13.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6055.4522.499455.609
14.157Kříž Filip
CB kart
Easy 6055.6792.726655.702
15.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 6055.8222.869555.830
16.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 6055.8412.888555.921
17.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 6056.5503.597756.944

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 60753.16206:16.583
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6071.12053.35706:17.703
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6072.72153.47506:19.304
4.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 6075.48453.79606:22.067
5.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 6075.84053.79206:22.423
6.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 6076.86854.15706:23.451
7.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 60712.28954.13606:28.872
8.5Raus Niki
Roman Raus
Easy 60719.25655.18206:35.839Napomenutí
9.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 60719.47555.21506:36.058
10.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 60719.63555.57706:36.218
11.157Kříž Filip
CB kart
Easy 60721.02155.59306:37.604
12.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60728.50655.52906:45.089
13.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 60729.42055.60706:46.003
14.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 60731.61556.66406:48.198
15.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60739.05455.72606:55.637
16.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 6007 Laps0.649
17.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 6007 Laps1.221

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 60753.40106:17.666
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 6070.13853.50806:17.804
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 6070.25353.46206:17.919Napomenutí
4.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 6077.76654.18506:25.432
5.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 6077.82554.54306:25.491
6.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 6077.87954.19606:25.545
7.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 6078.07254.18306:25.738
8.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 6078.14654.44706:25.812
9.5Raus Niki
Roman Raus
Easy 60710.48054.83306:28.146
10.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60710.70754.63406:28.373
11.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 60710.85754.76006:28.523
12.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 60712.27554.80806:29.941
13.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 60712.53854.92406:30.204
14.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 60713.11654.82806:30.782
15.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 60716.00155.04906:33.667
16.157Kříž Filip
CB kart
Easy 60716.85655.54206:34.522
17.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 600

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 601053.56509:00.004
2.17Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 60100.07253.61509:00.076
3.7Kowalski Adam
Robert Kowalski / AZ PNEU
Easy 60100.30353.38209:00.307
4.120Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easy 60106.92354.19109:06.927
5.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easy 60107.08454.10509:07.088
6.28Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
Easy 60107.19654.04509:07.200
7.225Čermák Jan
Čermák Jan
Easy 60107.43154.05509:07.435
8.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easy 60107.69853.87109:07.702
9.11Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easy 601015.55753.84509:15.561
10.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easy 601017.96254.91509:17.966
11.71Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O. / Engitec Motorsport
Easy 601018.53655.06109:18.540
12.27Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
Easy 601018.80154.80809:18.805
13.157Kříž Filip
CB kart
Easy 601019.73855.16709:19.742
14.117Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easy 601017.80054.99909:20.804+ 3s - porušení startovní procedury
15.77Klausová Melanie
CB kart
Easy 601019.18355.02709:22.187+ 3s - porušení startovní procedury
16.5Raus Niki
Roman Raus
Easy 601024.16355.06209:24.167
17.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O. / POHNER ::: kadeřnické potřeby
Easy 601043.48457.18409:43.488

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING S.R.O.
67
(17 20 30)
64
(17 17 30)
15
(11 15 12)
43
(13 11 30)
54
(15 15 24)
243
2. Kowalski Adam
Robert Kowalski
20
(20 0 0)
40
(20 20 0)
70
(20 20 30)
44
(15 20 9)
59
(20 20 19)
233
3. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
37
(13 0 24)
11
(11 9 0)
44
(15 10 19)
52
(20 17 15)
64
(17 17 30)
208
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
47
(15 13 19)
52
(15 13 24)
45
(13 17 15)
36
(17 10 19)
13
(13 11 7)
193
5. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
7
(7 7 8)
29
(9 8 12)
24
(8 8 8)
34
(10 6 24)
39
(11 13 15)
133
6. Jandová Michelle
CB KART
38
(9 17 12)
26
(7 10 9)
20
(10 0 10)
38
(11 15 12)
122
7. Werner Tobiáš
SPIRIT RACING S.R.O.
37
(11 11 15)
40
(10 15 15)
27
(9 13 5)
104
8. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
22
(6 9 7)
17
(6 4 7)
27
(9 9 9)
25
(8 7 10)
13
(0 5 8)
104
9. Pošusta Zdeněk
Jaromír Marek
35
(10 15 10)
43
(13 11 19)
78
10. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
11
(4 5 2)
5
(0 5 0)
15
(4 5 6)
21
(5 9 7)
10
(1 4 6)
62
11. Zbožínek Jiří
Zbožínek Jiří
7
(0 2 5)
25
(8 7 10)
29
(9 10 10)
61
12. Čermák Jan
Čermák Jan
12
(0 6 6)
15
(5 6 4)
28
(10 9 9)
55
13. Kováč Karel
Spirit racing
54
(17 13 24)
54
14. Novák Tomáš
KRTZ
27
(8 10 9)
23
(7 11 5)
50
15. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
10
(5 0 5)
20
(6 7 7)
16
(2 8 6)
46
16. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
4
(0 3 1)
5
(1 0 4)
7
(0 4 3)
27
(7 8 12)
43
17. Puršl Matyáš
SPIRIT RACING S.R.O.
9
(2 4 3)
0
(2 0 0)
9
(2 4 3)
11
(4 3 4)
12
(4 6 2)
41
18. Djavanbakht Lily
RTR Racing Team
15
(3 8 4)
20
(7 5 8)
35
19. Filipenský Tomáš
KRTZ s.r.o.
17
(5 6 6)
15
(4 3 8)
32
20. Chovanec Václav
SPIRIT RACING S.R.O.
3
(0 1 2)
8
(3 3 2)
10
(3 2 5)
21
21. Kříž Filip
CB kart
1
(0 1 0)
6
(3 0 3)
4
(3 0 1)
8
(5 0 3)
19
22. Raus Niki
Roman Raus
15
(8 7 0)
15
23. Kačírek Jr. Petr
Duck Racing Autoklub
1
(1 0 0)
9
(6 1 2)
5
(0 1 4)
15
24. Klausová Melanie
CB kart
0
(0 0 0)
3
(0 2 1)
10
(6 3 1)
13
25. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING S.R.O.
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
3
(1 2 0)
2
(2 0 0)
5
26. Vojnar Miloň
Vojnar Miloň
0
(0 0 0)
1
(1 0 0)
1
27. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
0
(0 0 0)
0
28. Dušková Karolína
CB Kart racing team
0
(0 0 0)
0
29. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004