Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Rotax Max Jr. Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.47.474647.671
2.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.47.9830.509448.136
3.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.48.0030.529648.012
4.106Kůrka Vojtěch
Gregor Kart
Rotax Max Jr.48.0640.59848.079
5.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
Rotax Max Jr.48.0740.6548.241
6.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.48.1160.642848.206
7.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.48.1760.702548.260
8.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.48.3400.866448.428
9.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.48.8511.377348.944
10.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.50.2582.784850.271

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.114.43647.70108:51.196
2.106Kůrka Vojtěch
Gregor Kart
Rotax Max Jr.114.60647.54708:51.366
3.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.115.50447.61308:52.264
4.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.115.86747.75408:52.627
5.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.119.09247.34508:55.852
6.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.119.35947.97108:56.119
7.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1147.30508:56.760+ 10s - porušení SŘ
8.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.1124.93749.55409:11.697
9.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.0
10.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
Rotax Max Jr.0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.1147.71908:49.782
2.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.111.37547.95208:51.157
3.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.112.15047.94708:51.932
4.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1117.46248.82509:07.244
5.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.1118.89147.93409:08.673
6.106Kůrka Vojtěch
Gregor Kart
Rotax Max Jr.1121.43447.88709:16.216+ 5s - porušení SŘ
7.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.1124.09849.70209:16.880+ 3s - porušení startovní procedury
8.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.47 Laps47.73003:12.835
9.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
Rotax Max Jr.0
10.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.011 Laps0.324

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.104Galáš Jáchym
KRTZ
Rotax Max Jr.1447.59311:10.505
2.141Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
Rotax Max Jr.140.73647.55611:11.241
3.106Kůrka Vojtěch
Gregor Kart
Rotax Max Jr.140.88247.52811:11.387
4.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Max Jr.146.32847.75911:16.833
5.412Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Max Jr.146.95547.81711:17.460
6.114Galáš Štěpán
KRTZ
Rotax Max Jr.1414.22147.90611:24.726
7.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max Jr.1415.77347.86511:26.278
8.146Kapr Ondřej
Karel Kapr
Rotax Max Jr.1433.98948.77811:44.494
9.2Vrkoč Patrik
AKMT
Rotax Max Jr.1436.83349.87611:50.338+ 3s - porušení startovní procedury
10.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
Rotax Max Jr.0

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Galáš Jáchym
KRTZ
59
(20 20 19)
70
(20 20 30)
30
(15 15 19)
64
(20 20 24)
30
(11 0 30)
253
2. Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
56
(17 15 24)
30
(15 15 7)
18
(13 13 15)
43
(15 13 15)
44
(9 20 24)
191
3. Mizera Marek
Mizera Jaroslav
23
(10 13 0)
58
(17 17 24)
23
(5 11 12)
18
(10 8 8)
41
(15 11 15)
163
4. Richter Matteo
Josef Krečmer
34
(11 11 12)
36
(13 13 10)
16
(8 10 6)
9
(9 7 0)
49
(20 17 12)
144
5. Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
8
(7 8 7)
39
(9 11 19)
26
(9 8 9)
34
(11 11 12)
19
(10 0 9)
126
6. Galáš Štěpán
KRTZ
18
(8 7 10)
34
(10 9 15)
10
(10 5 8)
26
(7 10 9)
38
(13 15 10)
126
7. Běžel Jakub
Petr Běžel
58
(17 17 24)
53
(17 17 19)
111
8. Kott Jaroslav
Gregor Kart s.r.o.
38
(13 10 15)
27
(11 10 6)
30
(11 9 10)
95
9. Kapr Ondřej
Karel Kapr
20
(5 6 9)
25
(8 8 9)
21
(7 7 7)
6
(5 6 6)
21
(0 13 8)
93
10. Maleček Jan
MS Kart
62
(15 17 30)
27
(8 9 10)
89
11. Vrkoč Patrik
AKMT
17
(6 5 6)
20
(6 6 8)
17
(6 6 5)
0
(4 4 5)
24
(8 9 7)
78
12. Müller Mattia
Sport bohemia karts
70
(20 20 30)
70
13. Vacura Tomáš
Antonín Vacura
26
(9 9 8)
26
(7 7 12)
18
(6 5 7)
70
14. Netiiagovski Daniel
Daniel Netiiagovski
58
(13 15 30)
58
15. Kůrka Vojtěch
Gregor Kart
46
(17 10 19)
46
16. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004