Výsledky OK Junior Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior45.353945.463
2.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior45.4960.143945.629
3.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior45.7070.354945.836
4.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior45.7530.4745.845
5.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior45.8820.529845.917
6.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior45.9390.586945.940
7.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior46.2160.863846.401

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1145.48508:24.747
2.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior112.75945.43308:27.506Napomenutí
3.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior115.80845.79908:30.555
4.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior118.27845.93608:33.025
5.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior83 Laps45.95806:13.603
6.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior110 Laps52.02852.222
7.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior112.42645.45908:27.173V- neoulad s TP

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior1145.58008:26.227
2.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior110.09645.38308:26.323
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior113.64845.96408:29.875
4.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior111.47645.42208:37.703+ 10s - porušení SŘ
5.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior101 Lap45.52107:40.184
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior65 Laps46.46804:41.752
7.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior111.84845.37508:28.075V - porušení SP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior1445.26810:40.027
2.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior140.42445.26810:40.451
3.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior141.92745.25210:41.954
4.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior142.17545.28210:42.202
5.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior144.69945.63910:44.726
6.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior141.97445.29510:47.001+ 5s - porušení SŘ
7.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior68 Laps46.16004:40.580

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004