Výsledky OK Junior Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior45.353945.463
2.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior45.4960.143945.629
3.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior45.7070.354945.836
4.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior45.7530.4745.845
5.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior45.8820.529845.917
6.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior45.9390.586945.940
7.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior46.2160.863846.401

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior1145.48508:24.747
2.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior112.75945.43308:27.506Napomenutí
3.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior115.80845.79908:30.555
4.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior118.27845.93608:33.025
5.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior83 Laps45.95806:13.603
6.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior110 Laps52.02852.222
7.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior112.42645.45908:27.173V- neoulad s TP

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior1145.58008:26.227
2.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior110.09645.38308:26.323
3.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior113.64845.96408:29.875
4.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior111.47645.42208:37.703+ 10s - porušení SŘ
5.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior101 Lap45.52107:40.184
6.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior65 Laps46.46804:41.752
7.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior111.84845.37508:28.075V - porušení SP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.999Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
OK Junior1445.26810:40.027
2.59Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
OK Junior140.42445.26810:40.451
3.217Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
OK Junior141.92745.25210:41.954
4.146Simonová Eliška
Kart-CZ / IBG,J.Š.,MBA,C.CORTI
OK Junior142.17545.28210:42.202
5.87Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
OK Junior144.69945.63910:44.726
6.4Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
OK Junior141.97445.29510:47.001+ 5s - porušení SŘ
7.47Pytlík Marek
OKKART v AČR / TEAM OKKART, UNIPROLAPTIMER.CZ
OK Junior68 Laps46.16004:40.580

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Kouřil Dušan
Kouřil Dušan
63
(13 20 30)
50
(0 20 30)
54
(15 15 24)
56
(17 15 24)
20
(20 13 24)
243
2. Skočdopole Dan
H-Kart club v AČR
67
(17 20 30)
67
(20 17 30)
45
(15 0 30)
179
3. Belhocine Sebastien
Praga Czech Racing Team s.r.o.
26
(0 7 19)
56
(20 17 19)
39
(0 20 19)
47
(17 20 10)
168
4. Pavlíček Matěj
Praga VMS Racing
45
(20 15 10)
39
(15 0 24)
33
(20 13 0)
10
(0 10 0)
40
(13 15 12)
167
5. Simonová Eliška
Kart-CZ
24
(9 0 15)
32
(17 15 0)
47
(11 17 19)
38
(15 13 10)
26
(0 11 15)
167
6. Pros František
Praga VMS racing
32
(15 17 0)
35
(13 10 12)
34
(8 11 15)
23
(0 8 15)
124
7. Bábíčková Tereza
SPIRIT RACING S.R.O.
34
(11 11 12)
36
(10 11 15)
13
(13 0 0)
36
(0 17 19)
119
8. Pytlík Marek
OKKART v AČR
19
(0 10 9)
32
(10 10 12)
36
(13 11 12)
21
(11 10 0)
108
9. Mičánková Nela
Spirit Racing s.r.o.
26
(10 9 7)
24
(11 13 0)
18
(9 9 0)
29
(11 9 9)
97
10. Legnaro Alex
Praga VMS racing
54
(17 13 24)
54
11. Záruba Kamil
Praga VMS racing
24
(8 8 8)
24

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004