Výsledky Rotax Max Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)45.377945.476
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (M/N)45.6310.254745.696
3.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)45.9210.544846.074
4.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (M/N)45.9210.544546.104
5.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (M/N)45.9330.556445.955
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (P)46.6891.312646.693
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (P)46.8581.481946.892
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)47.0741.697947.168
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (M/N)47.1301.753747.301
10.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (M/N)47.3331.956947.467
11.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)47.4182.041547.423
12.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)47.5052.128847.638
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)47.7572.38847.759
14.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)47.8392.462848.197
15.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)48.0752.698948.164
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)48.1822.805948.350

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)1145.21708:22.548
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (M/N)113.50845.41908:26.056
3.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (M/N)113.56845.36608:26.116
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)115.07145.68108:27.619
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (M/N)116.74945.56308:29.297
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (P)1120.27146.86408:42.819
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (P)1140.99746.96609:03.545
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)101 Lap47.04608:24.851
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (M/N)101 Lap47.32308:25.963
10.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)101 Lap47.29208:26.882
11.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)101 Lap47.24308:27.070
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)101 Lap47.36808:27.398
13.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (M/N)101 Lap47.33808:27.567
14.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)101 Lap47.27608:28.201
15.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)101 Lap47.86608:33.008
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)101 Lap48.09208:35.534

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)1145.27608:21.716
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (M/N)111.51745.39308:23.233
3.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (M/N)113.33145.48508:25.047
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)114.43145.45508:26.147
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (M/N)115.85745.43208:27.573
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (P)1118.93646.36308:40.652
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (P)1119.47246.63408:41.188
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)1128.15646.97608:49.872
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (M/N)1130.04847.09508:51.764
10.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)1131.29547.06608:53.011
11.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)1132.21047.08908:53.926
12.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (M/N)1132.55947.06508:54.275
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)1138.23947.33608:59.955
14.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)1138.40347.24409:00.119
15.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)1139.81247.61109:01.528
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)1147.19747.94009:08.913

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (P)1445.03147.01011:24.027
2.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (P)131 Lap47.04410:41.007
3.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)1445.24810:38.996
4.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (M/N)131 Lap47.19210:39.016
5.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (P)131 Lap47.74510:49.975
6.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (M/N)141.97045.31410:40.966
7.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (M/N)131 Lap47.06910:39.918
8.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (P)131 Lap47.83810:50.986
9.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (M/N)142.54045.39810:41.536
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (M/N)131 Lap47.20310:40.423
11.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (M/N)142.61545.40610:41.611
12.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (M/N)131 Lap47.13110:40.860
13.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (M/N)1411.56245.85210:50.558
14.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (P)1422.57446.43911:01.570
15.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (M/N)131 Lap47.01310:43.606+ 3s - porušení startovní procedury
16.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (P)1422.66446.39411:01.660

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004