Výsledky Rotax Max Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)45.377945.476
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (MČR)45.6310.254745.696
3.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)45.9210.544846.074
4.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (MČR)45.9210.544546.104
5.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (MČR)45.9330.556445.955
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (PAČR)46.6891.312646.693
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (PAČR)46.8581.481946.892
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)47.0741.697947.168
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)47.1301.753747.301
10.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (MČR)47.3331.956947.467
11.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)47.4182.041547.423
12.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (PAČR)47.5052.128847.638
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)47.7572.38847.759
14.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (PAČR)47.8392.462848.197
15.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)48.0752.698948.164
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)48.1822.805948.350

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)1145.21708:22.548
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (MČR)113.50845.41908:26.056
3.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (MČR)113.56845.36608:26.116
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)115.07145.68108:27.619
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (MČR)116.74945.56308:29.297
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (PAČR)1120.27146.86408:42.819
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (PAČR)1140.99746.96609:03.545
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)101 Lap47.04608:24.851
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)101 Lap47.32308:25.963
10.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)101 Lap47.29208:26.882
11.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (PAČR)101 Lap47.24308:27.070
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)101 Lap47.36808:27.398
13.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (MČR)101 Lap47.33808:27.567
14.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)101 Lap47.27608:28.201
15.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (PAČR)101 Lap47.86608:33.008
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)101 Lap48.09208:35.534

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)1145.27608:21.716
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (MČR)111.51745.39308:23.233
3.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (MČR)113.33145.48508:25.047
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)114.43145.45508:26.147
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (MČR)115.85745.43208:27.573
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (PAČR)1118.93646.36308:40.652
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (PAČR)1119.47246.63408:41.188
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)1128.15646.97608:49.872
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)1130.04847.09508:51.764
10.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)1131.29547.06608:53.011
11.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (PAČR)1132.21047.08908:53.926
12.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (MČR)1132.55947.06508:54.275
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)1138.23947.33608:59.955
14.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)1138.40347.24409:00.119
15.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (PAČR)1139.81247.61109:01.528
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)1147.19747.94009:08.913

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max (PAČR)1445.03147.01011:24.027
2.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max (PAČR)131 Lap47.04410:41.007
3.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)1445.24810:38.996
4.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max (MČR)131 Lap47.19210:39.016
5.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max (PAČR)131 Lap47.74510:49.975
6.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2 (MČR)141.97045.31410:40.966
7.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max (MČR)131 Lap47.06910:39.918
8.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max (PAČR)131 Lap47.83810:50.986
9.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2 (MČR)142.54045.39810:41.536
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max (MČR)131 Lap47.20310:40.423
11.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2 (MČR)142.61545.40610:41.611
12.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max (MČR)131 Lap47.13110:40.860
13.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2 (MČR)1411.56245.85210:50.558
14.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD2 (PAČR)1422.57446.43911:01.570
15.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max (MČR)131 Lap47.01310:43.606+ 3s - porušení startovní procedury
16.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD2 (PAČR)1422.66446.39411:01.660

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004