Výsledky KZ2 SENIOR Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR44.165944.203
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR44.1970.032644.367
3.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
KZ2 SENIOR44.4080.243744.464
4.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR44.6210.456744.635
5.123Heigl Christian
Kristian Heigl
KZ2 SENIOR45.0170.852845.206
6.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR45.4291.264445.454
7.53Pavlíček Michal
Praga VMS racing
KZ2 SENIOR45.5061.341845.506
8.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR45.8331.668446.100
9.55Lávička Petr
Petr Lávička
KZ2 SENIOR45.8341.669946.058
10.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR46.0111.846846.106
11.3Hanžl Robert
Robert Hanžl
KZ2 SENIOR46.4632.298546.664
12.118Holub Milan
Holub Milan
KZ2 SENIOR47.1843.019547.193
13.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 SENIOR47.8923.727648.039
14.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR-44.1650

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1143.95208:09.556
2.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR113.62844.32708:13.184
3.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
KZ2 SENIOR1111.37244.57008:20.928
4.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR1112.03244.77208:21.588
5.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR1118.06245.30008:27.618
6.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR1118.49744.56608:28.053
7.123Heigl Christian
Kristian Heigl
KZ2 SENIOR1119.09645.10508:28.652
8.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1120.60645.17708:30.162
9.55Lávička Petr
Petr Lávička
KZ2 SENIOR1122.97445.64608:37.530+5s - špatný start
10.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 SENIOR1133.92746.39308:43.483
11.3Hanžl Robert
Robert Hanžl
KZ2 SENIOR1134.21646.58308:43.772
12.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR1135.90145.22208:45.457
13.53Pavlíček Michal
Praga VMS racing
KZ2 SENIOR101 Lap45.50908:32.962
14.118Holub Milan
Holub Milan
KZ2 SENIOR011 Laps1.580

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1144.18008:11.932
2.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
KZ2 SENIOR114.85944.57008:16.791
3.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR111.72844.15808:18.660+5s - špatný start
4.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR119.13244.93008:21.064
5.123Heigl Christian
Kristian Heigl
KZ2 SENIOR1111.50145.07508:23.433
6.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR1112.67245.18508:24.604
7.53Pavlíček Michal
Praga VMS racing
KZ2 SENIOR1113.40044.94108:25.332
8.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 SENIOR1121.86545.77808:33.797
9.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1122.08845.73708:34.020
10.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR1123.94845.40308:35.880
11.55Lávička Petr
Petr Lávička
KZ2 SENIOR1124.40845.85608:36.340
12.3Hanžl Robert
Robert Hanžl
KZ2 SENIOR1135.05146.24708:46.983
13.118Holub Milan
Holub Milan
KZ2 SENIOR1141.11547.05708:53.047
14.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR47 Laps45.34103:11.752

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR1443.80010:22.222
2.17Preuss Jeroným
Kart-CZ / autozdovozu
KZ2 SENIOR141.09044.01210:23.312
3.28Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
KZ2 SENIOR146.10744.40210:28.329
4.69Šafránek Jan
Kart-CZ / J.Š.
KZ2 SENIOR1421.30244.54110:43.524
5.123Heigl Christian
Kristian Heigl
KZ2 SENIOR1421.91045.11310:44.132
6.53Pavlíček Michal
Praga VMS racing
KZ2 SENIOR1427.28245.57810:49.504
7.4Galáš Milan
KRTZ / KM Trading
KZ2 SENIOR1427.51645.32110:49.738
8.80Skořepa Jan
Skořepa Jan
KZ2 SENIOR1428.03645.19810:50.258
9.55Lávička Petr
Petr Lávička
KZ2 SENIOR131 Lap46.72810:23.220
10.118Holub Milan
Holub Milan
KZ2 SENIOR131 Lap46.99910:53.558
11.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 SENIOR131 Lap46.23910:56.071
12.127Suchomel Jan
Skřivan Marek
KZ2 SENIOR68 Laps48.21605:05.392
13.7Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
KZ2 SENIOR59 Laps45.57203:54.115
14.3Hanžl Robert
Robert Hanžl
KZ2 SENIOR113 Laps52.83454.414

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Skřivan Marek
Skřivan Marek
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
53
(17 17 19)
70
(20 20 30)
251
2. Preuss Jeroným
Kart-CZ
58
(17 17 24)
0
(15 6 19)
56
(17 15 24)
54
(15 15 24)
56
(17 15 24)
224
3. Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
51
(15 17 19)
191
4. Šafránek Jan
Kart-CZ
35
(3 13 19)
28
(13 15 0)
15
(0 0 15)
41
(13 13 15)
25
(10 0 15)
144
5. Patera Roman
Chabr Motorsport klub v AČR
10
(10 8 0)
24
(11 13 0)
34
(11 13 10)
22
(10 8 12)
26
(13 13 0)
116
6. Galáš Milan
KRTZ
42
(15 15 12)
4
(10 9 4)
35
(13 10 12)
0
(11 11 0)
30
(11 10 9)
111
7. Skořepa Jan
Skořepa Jan
27
(8 9 10)
33
(7 11 15)
20
(6 6 8)
18
(4 6 8)
98
8. Pavlíček Michal
Praga VMS racing
7
(0 2 5)
10
(5 5 5)
18
(10 0 8)
26
(7 10 9)
22
(3 9 10)
83
9. Blaha Libor
Autoklub Mor. Třebová
32
(13 10 9)
51
(15 17 19)
83
10. Vojta Petr
Petr Vojta
12
(4 4 4)
14
(3 4 7)
29
(9 11 9)
19
(9 0 10)
74
11. Vácha Jindřich
Praga VMS racing
70
(20 20 30)
70
12. Chlouba Josef
Kart team Žatec
37
(11 11 15)
31
(9 10 12)
68
13. Lávička Petr
Petr Lávička
24
(8 9 7)
19
(7 5 7)
43
14. Suchomel Jan
Skřivan Marek
22
(6 7 9)
15
(8 7 0)
37
15. Kolda Petr
Pert Kolda
17
(5 6 6)
19
(6 8 5)
36
16. Heigl Christian
Kristian Heigl
32
(9 11 12)
32
17. Rytina Aleš
Aleš Rytina
19
(7 5 7)
12
(2 2 8)
31
18. Hanžl Robert
Robert Hanžl
18
(5 7 6)
9
(5 4 0)
27
19. Černý Roman
MS KART racing team v AČR
0
(0 0 0)
26
(8 8 10)
26
20. Pavlišta Michal
Jiří Němeček
12
(6 3 3)
13
(4 3 6)
0
(0 0 0)
25
21. Číža Luboš
Jiří Němeček
24
(9 7 8)
24
22. Holub Milan
Holub Milan
9
(4 0 5)
9
(0 3 6)
18

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004