CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Rotax DD2 Vysoké Mýto (15. 9. - 18. 9. 2016)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD245.377945.476
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD245.6310.254745.696
3.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD245.9210.544846.074
4.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD245.9210.544546.104
5.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD245.9330.556445.955
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD246.6891.312646.693
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD246.8581.481946.892
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 47.0741.697947.168
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max 47.1301.753747.301
10.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max 47.3331.956947.467
11.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max 47.4182.041547.423
12.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max 47.5052.128847.638
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max 47.7572.38847.759
14.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max 47.8392.462848.197
15.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max 48.0752.698948.164
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max 48.1822.805948.350

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD21145.21708:22.548
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2113.50845.41908:26.056
3.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2113.56845.36608:26.116
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2115.07145.68108:27.619
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2116.74945.56308:29.297
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD21120.27146.86408:42.819
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD21140.99746.96609:03.545
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 101 Lap47.04608:24.851
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max 101 Lap47.32308:25.963
10.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max 101 Lap47.29208:26.882
11.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max 101 Lap47.24308:27.070
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max 101 Lap47.36808:27.398
13.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max 101 Lap47.33808:27.567
14.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max 101 Lap47.27608:28.201
15.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max 101 Lap47.86608:33.008
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max 101 Lap48.09208:35.534

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD21145.27608:21.716
2.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2111.51745.39308:23.233
3.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2113.33145.48508:25.047
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2114.43145.45508:26.147
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD2115.85745.43208:27.573
6.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD21118.93646.36308:40.652
7.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD21119.47246.63408:41.188
8.45Paulus Alesandro
Gregor Kart s.r.o.
Rotax Max 1128.15646.97608:49.872
9.5Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax Max 1130.04847.09508:51.764
10.60Záruba Kamil
Praga VMS racing
Rotax Max 1131.29547.06608:53.011
11.68Dzierža Michal
Dzierža Michal
Rotax Max 1132.21047.08908:53.926
12.61Sklenář Slavomír
DOSS KART
Rotax Max 1132.55947.06508:54.275
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Max 1138.23947.33608:59.955
14.35Suchomel Jáchym
Skřivan Marek
Rotax Max 1138.40347.24409:00.119
15.39Vojta Lukáš
AKMT
Rotax Max 1139.81247.61109:01.528
16.97Šíp Ondřej
AKMT
Rotax Max 1147.19747.94009:08.913

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.23Ošťádal Zdeněk
Křižan Vladimír
Rotax DD21445.24810:38.996
2.31Filip Jan
Jan Filip
Rotax DD2141.97045.31410:40.966
3.203Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax DD2142.54045.39810:41.536
4.135Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax DD2142.61545.40610:41.611
5.234Zlámal Adam
Křížan Vl
Rotax DD21411.56245.85210:50.558
6.41Králíček Tomáš
Králíček Tomáš
Rotax DD21422.57446.43911:01.570
7.7Polášek Ivo
Gregor Kart
Rotax DD21422.66446.39411:01.660

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004