Výsledky Honda Endurance Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Vytrvalostní závod

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.42 KartArena Plzeň Racing
(Lukáš Ježek, Daniel Liščák)
Honda Endurance1691:01.30603:00:10.133
2.66 ČK Motorsport
(Pícha Jan, Vidršperk Martin)
Honda Endurance1691.6661:01.13703:00:11.799
3.22 AMD Racing I
(Vojtěch Soumar, Aleš Dlouhý)
Honda Endurance16956.7791:01.54403:01:06.912
4.7 TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
(Pavel Müller, Jiří Vostoupal)
Honda Endurance1681 Lap1:00.99303:00:15.033
5.76 KRT SBM Motorsport
(Michal Jelínek, Patrik Novotný)
Honda Endurance1681 Lap1:01.27203:00:38.229
6.39 KRT SBM Motorsport II
(Radim Hradecký, PaveL batík)
Honda Endurance1672 Laps1:01.22303:00:10.122
7.33 TEAM OKKART III. - Kart 33
(David Matějů, Jiří Petera)
Honda Endurance1654 Laps1:02.13003:00:24.240
8.23 EM Racing
(Emil Minář, Emil Minář, Robert Procházka)
Honda Endurance1636 Laps1:01.00803:00:55.665
9.21 AHR
(Aleš Holan, David Dobogai, Luděk Votava)
Honda Endurance1618 Laps1:02.46903:01:06.138
10.777 Rebels Abra Team
(Bronislav Růžička, Peter Helcmanovský)
Honda Endurance15910 Laps1:03.12503:00:24.248
11.12 AMD Racing II
(Petr Jenka, Zuzana Dlouhá)
Honda Endurance15811 Laps1:03.87903:00:32.915
12.5 Látka Racing
(Jonáš Látka, Slavomír Látka)
Honda Endurance13237 Laps1:05.30803:01:01.941
13.88 WMJ racers
(Ladislav Moucha, Jan Drašnar, Roman Vondráček)
Honda Endurance11356 Laps1:08.17403:01:09.077

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. AMD Racing I
162520132094
2. KartArena Plzeň Racing
Ježek Lukáš
2549252588
3. TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
CRG TEAM OKKART v AČR
131613201173
4. ČK Motorsport
ČK motorsport
20205101065
5. TEAM OKKART III. - Kart 33
CRG TEAM OKKART v AČR
913254051
6. KRT SBM Motorsport
SBM Motorsport
1110651648
7. KRT SBM Motorsport II
SBM Motorsport
109316846
8. Rebels Abra Team
TONYKART.CZ
67118941
9. EM Racing
Minář Emil
81171339
10. AHR
ARB Racing
78109034
11. CRG TEAM OKKART
CRG TEAM OKKART v AČR
1616
12. WMJ racers
H-kart club v AČR
36716
13. KRT SMB Motorsport III
1111
14. Látka Racing
Látka Slavomír
4610
15. AMD Racing II
5510
16. Sport Bohemia Karts
Sport Bohemia Kart
88
17. TEAM OKKART III. - DD - KART 60
CRG TEAM OKKART v AČR
44

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004