Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)1:01.81861:01.954
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)1:02.3740.55661:02.678
3.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)1:02.4710.65351:02.552
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)1:02.6220.80461:02.629
5.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)1:02.6330.81561:03.182
6.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)1:04.4162.59841:04.629
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1:04.9023.08461:05.528
8.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)1:05.6983.8851:05.835
9.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:17.72015.90221:18.692

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)71:02.13507:21.305
2.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)70.1101:02.12907:21.415
3.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)75.0041:02.09207:26.309
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)76.2251:02.24907:27.530
5.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)712.0081:01.95807:33.313
6.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)731.2341:05.56007:52.539
7.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)731.3551:05.87707:52.660
8.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)731.6641:05.60207:52.969
9.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)61 Lap1:17.79608:13.606

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)61:01.64506:14.588
2.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)65.7741:01.97506:20.362
3.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)611.4111:03.02306:25.999
4.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)616.4361:04.00506:31.024
5.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)625.0281:05.33306:39.616
6.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)625.5741:05.22006:40.162
7.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)652.1471:02.04007:06.735
8.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)51 Lap1:02.05905:14.926
9.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)51 Lap1:15.92106:29.440

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)101:01.82010:23.125
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)101.7411:01.88910:24.866
3.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)103.1671:01.77010:26.292
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)105.1551:01.99710:28.280
5.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)1024.3681:02.51810:47.493
6.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)1025.0221:03.29110:48.147
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan
Baby 60 (M/N)1030.2411:04.20110:53.366
8.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)1042.2121:04.15211:05.337
9.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)82 Laps1:16.58610:34.163

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
61
(11 20 30)
70
(20 20 30)
51
(17 15 19)
70
(20 20 30)
252
2. Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
36
(17 8 19)
15
(15 15 19)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
58
(17 17 24)
249
3. Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský
44
(20 9 24)
58
(17 17 24)
58
(17 17 24)
10
(10 0 15)
47
(13 15 19)
217
4. Obručník Lukáš
Jiří Obručník
45
(13 17 15)
41
(13 13 15)
0
(11 11 12)
54
(13 17 24)
43
(15 13 15)
183
5. Hudec Miki
OKKART v AČR
28
(9 11 8)
0
(6 6 7)
26
(10 8 8)
40
(15 13 12)
29
(10 10 9)
123
6. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
42
(15 15 12)
34
(11 11 12)
45
(15 15 15)
121
7. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
19
(8 10 9)
8
(8 7 8)
27
(9 9 9)
30
(9 11 10)
28
(11 9 8)
112
8. Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
33
(10 13 10)
20
(7 8 5)
21
(7 7 7)
26
(8 8 10)
100
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
30
(10 10 10)
33
(13 10 10)
32
(9 11 12)
95
10. Tomášek Lukáš
Skřivan Marek
21
(7 7 7)
16
(5 5 6)
9
(5 4 0)
26
(8 9 9)
21
(7 7 7)
93
11. Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
27
(9 9 9)
32
(0 13 19)
59
12. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
21
(11 10 0)
21
13. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
20
(8 6 6)
20
14. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
16
(6 5 5)
16

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004